Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (від 14 до 17 кг, на основі риби)

-30%
Dog Chow Adult Sensitive
Dog Chow Adult Sensitive
82
Код товару: 12805

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих собак з чутливим травленням.

Ціна147 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки524,80
Акція-30%
Ціна367,36₴
Ціна142 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 343,80
Акція-15%
Ціна1 992,23₴
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Junior Small and Mini Breeds
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Junior Small and Mini Breeds
117
Код товару: 11455

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою та крилем для цуценят і юніорів малих і мініатюрних порід (вагою від 1 до 10 кг) з білосніжною шерстю.

Ціна681 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 021,00₴
Ціна567 грн/кг
10 кг
Ціна5 665,00₴
Ціна509 грн/кг
17 кг
Ціна8 648,00₴
-25%
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Skin
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Skin
23
Код товару: 06886

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак середніх порід (вагою від 10 до 25 кг) з чутливою шкірою.

Ціна216 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки4 040,00
Акція-25%
Ціна3 030,00₴
-10%
Orijen Original Dog 38/18
Orijen Original Dog 38/18
36
Код товару: 08628

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індичкою, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для собак всіх порід і вікових груп. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1215 грн/кг
340 грамів
Ціна413,00₴
Ціна887 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 972,20
Акція-10%
Ціна1 774,98₴
Ціна661 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки4 406,70
Акція-10%
Ціна3 966,03₴
Ціна565 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 153,10
Акція-10%
Ціна6 437,79₴
Ціна532 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки10 040,10
Акція-10%
Ціна9 036,09₴
-25%
Purina Pro Plan Dog Adult All Size Light/Sterilised White Fish
Purina Pro Plan Dog Adult All Size Light/Sterilised White Fish
4
Код товару: 19833

Повнораціонний сухий корм з білою рибою для кастрованих/стерилізованих дорослих собак всіх порід, а також для улюбленців зі схильністю до набору надмірної ваги.

Ціна210 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки3 924,91
Акція-25%
Ціна2 943,68₴
-10%
Acana Adult Dog 29/17
Acana Adult Dog 29/17
13
Код товару: 00035

Повнораціонний беззерновий корм з різними видами м'яса та риби, фруктами, овочами й лікарськими травами для підтримання відмінного здоров'я собак всіх порід.

Ціна665 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 478,10
Акція-10%
Ціна1 330,29₴
Ціна504 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки3 359,60
Акція-10%
Ціна3 023,64₴
Ціна445 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки5 632,90
Акція-10%
Ціна5 069,61₴
Ціна414 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки7 819,60
Акція-10%
Ціна7 037,64₴
-10%
Acana Wild Coast 27/16
Acana Wild Coast 27/16
27
Код товару: 08453

Повнораціонний високопротеїновий сухий корм на основі двох видів риби та вівса з додаванням добірних фруктів, овочів і трав для собак всіх порід і вікових груп.

Ціна699 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 553,80
Акція-10%
Ціна1 398,42₴
Ціна444 грн/кг
9,7 кг
Ціна без знижки4 787,60
Акція-10%
Ціна4 308,84₴
Ціна416 грн/кг
14,5 кг
Ціна без знижки6 707,60
Акція-10%
Ціна6 036,84₴
BonaCibo Dog Adult Lamb & Rice
BonaCibo Dog Adult Lamb & Rice
32
Код товару: 12582

Повнораціонний та збалансований сухий корм на основі м'яса ягняти та рису для дорослих собак усіх порід з чутливим травленням.

Ціна315 грн/кг
4 кг
Ціна1 261,00₴
Ціна278 грн/кг
15 кг
Ціна4 176,00₴
-10%
Acana Adult Large Breed 31/15
Acana Adult Large Breed 31/15
10
Код товару: 00036

Повнораціонний збалансований сухий корм із високим вмістом протеїну на основі м'яса курчат, свіжої риби, яєць, фруктів та овочів для дорослих собак великих порід.

Ціна449 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки5 689,40
Акція-10%
Ціна5 120,46₴
Ціна417 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки7 879,80
Акція-10%
Ціна7 091,82₴
Farmina N&D Ancestral Grain Selection Dog Adult Medium & Maxi Chicken & Pomegranate
Farmina N&D Ancestral Grain Selection Dog Adult Medium & Maxi Chicken & Pomegranate
Немає відгуків
Код товару: 21587

Повнораціонний низькозерновий сухий корм з куркою, вівсом, спельтою та гранатом для дорослих собак середніх і великих порід.

Ціна266 грн/кг
15 кг
Ціна3 986,00₴
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish All Sizes and Life Stages
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish All Sizes and Life Stages
6
Код товару: 16626

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою для собак усіх розмірів на всіх стадіях життя з білосніжною шерстю.

Ціна645 грн/кг
4 кг
Ціна2 580,00₴
Ціна613 грн/кг
10 кг
Ціна6 132,00₴
Ціна479 грн/кг
17 кг
Ціна8 146,00₴
-10%
Acana Puppy Recipe 33/20
Acana Puppy Recipe 33/20
46
Код товару: 00043

Повнораціонний збалансований сухий корм з високим вмістом протеїну на основі м'яса курчати, яєць і свіжої риби з додаванням добірних фруктів, овочів і трав для цуценят усіх порід.

Ціна665 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 478,10
Акція-10%
Ціна1 330,29₴
Ціна508 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки3 389,30
Акція-10%
Ціна3 050,37₴
Ціна445 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки5 632,90
Акція-10%
Ціна5 069,61₴
Ціна414 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки7 819,60
Акція-10%
Ціна7 037,64₴
-10%
Josera JosiDog Agilo Sport 26/16
Josera JosiDog Agilo Sport 26/16
5
Код товару: 09854

Повнораціонний сухий корм для дорослих спортивних собак усіх порід з високим фізичним навантаженням.

Ціна185 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 090,00
Акція-10%
Ціна2 781,00₴
-10%
Acana Puppy Large Breed 32/15
Acana Puppy Large Breed 32/15
11
Код товару: 00044

Повнораціонний збалансований сухий корм з високим вмістом протеїну на основі м'яса курчати, яєць і свіжої риби з додаванням добірних фруктів, овочів і трав для цуценят великих порід.

Ціна449 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки5 689,40
Акція-10%
Ціна5 120,46₴
Ціна417 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки7 885,70
Акція-10%
Ціна7 097,13₴
-10%
Josera Dog Mother & Puppy
Josera Dog Mother & Puppy
3
Код товару: 08784

Високопоживний сухий корм з лососем та рисом для вагітних і годуючих самок, а також для цуценят до 8-тижневого віку.

Ціна301 грн/кг
3 кг
Ціна903,00₴
Ціна247 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки3 425,00
Акція-10%
Ціна3 082,50₴
-30%
Mystic Dog Adult All Breeds Low Grain Salmon
Mystic Dog Adult All Breeds Low Grain Salmon
Немає відгуків
Код товару: 17807

Повноцінний низькозерновий сухий корм із лососем для дорослих собак усіх порід.

Ціна294 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки1 051,00
Акція-30%
Ціна735,70₴
Ціна313 грн/кг
15 кг
Ціна4 694,00₴
BonaCibo Dog Adult Chicken & Rice with Anchovy
BonaCibo Dog Adult Chicken & Rice with Anchovy
10
Код товару: 12579

Повнораціонний та збалансований сухий корм на основі курячого м'яса, анчоусів і рису для дорослих собак усіх порід.

Ціна287 грн/кг
4 кг
Ціна1 148,00₴
Ціна251 грн/кг
15 кг
Ціна3 764,00₴
BonaCibo Puppy Lamb & Rice
BonaCibo Puppy Lamb & Rice
10
Код товару: 12586

Збалансований та повнораціонний сухий корм на основі м'яса ягняти та рису для цуценят віком до 12 місяців, вагітних та годуючих собак усіх порід з чутливим травленням.

Ціна333 грн/кг
3 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна292 грн/кг
15 кг
Ціна4 381,00₴
-10%
Acana Sport & Agility 33/24
Acana Sport & Agility 33/24
9
Код товару: 00047

Повнораціонний збалансований та високопоживний сухий корм на основі легкозасвоюваного м'яса курчати, індички, яєць і свіжої риби з додаванням добірних фруктів, овочів і трав для активних і робочих собак.

Ціна446 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки5 653,00
Акція-10%
Ціна5 087,70₴
Ціна417 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки7 879,80
Акція-10%
Ціна7 091,82₴
-20%
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish Junior All Sizes
Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish Junior All Sizes
1відгук
Код товару: 16625

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою для цуценят і юніорів усіх розмірів з білосніжною шерстю.

Ціна493 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки2 467,00
Акція-20%
Ціна1 973,60₴
Ціна542 грн/кг
10 кг
Ціна5 424,00₴
BonaCibo Dog Adult High Energy Chicken & Rice with Anchovy
BonaCibo Dog Adult High Energy Chicken & Rice with Anchovy
2
Код товару: 12581

Повнораціонний та збалансований сухий корм на основі курячого м'яса, анчоусів і рису для дорослих активних собак усіх порід з підвищеними фізичними навантаженнями.

Ціна302 грн/кг
4 кг
Ціна1 206,00₴
Ціна264 грн/кг
15 кг
Ціна3 957,00₴
Araton Dog Adult Salmon & Rice
Araton Dog Adult Salmon & Rice
1
Код товару: 09946

Повнораціонний сухий корм із лососем для дорослих собак усіх порід.

Ціна233 грн/кг
3 кг
Ціна700,00₴
Ціна198 грн/кг
15 кг
Ціна2 972,00₴
BonaCibo Puppy High Energy Chicken & Rice with Anchovy
BonaCibo Puppy High Energy Chicken & Rice with Anchovy
4
Код товару: 12585

Збалансований та повнораціонний сухий корм на основі курячого м'яса, анчоусів і рису для активних цуценят віком до 12 місяців, вагітних та годуючих собак усіх порід.

Ціна319 грн/кг
3 кг
Ціна958,00₴
Ціна283 грн/кг
15 кг
Ціна4 244,00₴
BonaCibo Puppy Chicken & Rice with Anchovy
BonaCibo Puppy Chicken & Rice with Anchovy
1
Код товару: 12584

Збалансований та повнораціонний сухий корм на основі курячого м'яса, анчоусів і рису для цуценят віком до 12 місяців, вагітних та годуючих собак усіх порід.

Ціна306 грн/кг
3 кг
Ціна919,00₴
Ціна270 грн/кг
15 кг
Ціна4 045,00₴