Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (від 1 до 3 кг, бігль)

-25%
Brit Premium Adult M
Brit Premium Adult M
125
Код товару: 05317

Повнораціонний сухий корм з курячим м'ясом для дорослих собак середніх порід. Забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, а також сприяє підтримці здоров'я собак середніх порід.

Ціна278 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки309,00
Акція-10%
Ціна278,10₴
Ціна201 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки669,00
Акція-10%
Ціна602,10₴
Ціна175 грн/кг
8 кг
Ціна1 399,00₴
Ціна127 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 549,00
Акція-25%
Ціна1 911,75₴
-30%
Optimeal Dog Adult Medium
Optimeal Dog Adult Medium
141
Код товару: 07508

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса індички для дорослих собак середніх порід.

Ціна201 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки430,70
Акція-30%
Ціна301,49₴
Ціна274 грн/кг
4 кг
Ціна1 096,80₴
Ціна183 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 133,90
Акція-30%
Ціна2 193,73₴
-25%
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Digestion Lamb
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Digestion Lamb
28
Код товару: 15163

Повнораціонний сухий корм із м'ясом ягняти для дорослих собак середніх порід із чутливим травленням.

Ціна254 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 014,91
Акція-25%
Ціна761,18₴
Ціна216 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки4 040,00
Акція-25%
Ціна3 030,00₴
-10%
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
64
Код товару: 15951

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих собак середніх порід (вагою від 10 до 25 кг).

Ціна386 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки429,00
Акція-10%
Ціна386,10₴
Ціна413 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна358 грн/кг
12 кг
Ціна4 299,00₴
Brit Care Grain Free Adult Salmon
Brit Care Grain Free Adult Salmon
52
Код товару: 15957

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету дорослих собак малих і середніх порід (вагою від 1 до 25 кг).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
-15%
Royal Canin Medium Adult
Royal Canin Medium Adult
29
Код товару: 00303

Корм для дорослих собак середніх порід віком від 12 місяців до 7 років.

Ціна340 грн/кг
4 кг
Ціна1 360,00₴
Ціна238 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 200,00
Акція-15%
Ціна3 570,00₴
-10%
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
25
Код товару: 15852

Збалансований низькозерновий сухий корм зі свіжим м'ясом індички для профілактики набору зайвої ваги у кастрованих і стерилізованих собак всіх порід, а також для малоактивних і схильних до переїдання улюбленців.

Ціна446 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки495,00
Акція-10%
Ціна445,50₴
Ціна432 грн/кг
3 кг
Ціна1 297,00₴
Ціна339 грн/кг
12 кг
Ціна4 066,00₴
-25%
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Everyday Nutrition
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Everyday Nutrition
23
Код товару: 06883

Повнораціонний сухий корм з куркою для дорослих собак середніх порід (вагою від 10 до 25 кг),

Ціна229 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки916,11
Акція-25%
Ціна687,08₴
Ціна219 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки3 602,31
Акція-15%
Ціна3 061,96₴
-15%
Nature's Protection Junior Lamb
Nature's Protection Junior Lamb
83
Код товару: 09724

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти для цуценят і зростаючих собак всіх порід віком від 2 до 18 місяців.

Ціна596 грн/кг
500 грамів
Ціна298,00₴
Ціна389 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки916,00
Акція-15%
Ціна778,60₴
Ціна349 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 616,00₴
Ціна316 грн/кг
18 кг
Ціна5 684,00₴
-10%
Savory Adult Medium Breed Fresh Turkey & Lamb
Savory Adult Medium Breed Fresh Turkey & Lamb
46
Код товару: 12832

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та ягняти для дорослих собак середніх порід вагою від 10 до 25 кг.

Ціна497 грн/кг
1 кг
Ціна497,00₴
Ціна408 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 360,00
Акція-10%
Ціна1 224,00₴
Ціна358 грн/кг
12 кг
Ціна4 291,00₴
-15%
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
110
Код товару: 15950

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців, а також для вагітних і годуючих собак.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна334 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 179,00
Акція-15%
Ціна1 002,15₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
-25%
Purina Pro Plan Puppy Medium Healthy Start
Purina Pro Plan Puppy Medium Healthy Start
31
Код товару: 06879

Повнораціонний сухий корм із куркою для цуценят середніх порід (вага дорослого собаки від 10 до 25 кг) віком від 1,5 до 12 місяців, а також для улюблениць під час вагітності та лактації.

Ціна229 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки916,51
Акція-25%
Ціна687,38₴
Ціна188 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 005,71
Акція-25%
Ціна2 254,28₴
-15%
Royal Canin Medium Puppy
Royal Canin Medium Puppy
44
Код товару: 00304

Повнораціонний сухий корм для цуценят середніх порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна340 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки400,00
Акція-15%
Ціна340,00₴
Ціна289 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 360,00
Акція-15%
Ціна1 156,00₴
Ціна238 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 200,00
Акція-15%
Ціна3 570,00₴
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак середніх порід
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак середніх порід
32
Код товару: 10022

Повнораціонний безглютеновий сухий корм з лососем та індичкою для підтримання здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих собак середніх порід.

Ціна400 грн/кг
300 грамів
Ціна120,00₴
Ціна326 грн/кг
1,6 кг
Ціна522,00₴
Ціна289 грн/кг
10 кг
Ціна2 894,00₴
-30%
Optimeal Puppies All Breeds
Optimeal Puppies All Breeds
105
Код товару: 07506

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса індички для цуценят всіх порід.

Ціна299 грн/кг
1,5 кг
Ціна449,00₴
Ціна200 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 143,50
Акція-30%
Ціна800,45₴
Ціна191 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 267,10
Акція-30%
Ціна2 286,97₴
Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак середніх порід
Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак середніх порід
63
Код товару: 10025

Повнораціонний гіпоалергенний безглютеновий сухий корм з фореллю, білою морською рибою та рисом для дорослих собак середніх порід із чутливим травленням, а також улюбленців з білою шерстю.

Ціна434 грн/кг
300 грамів
Ціна130,10₴
Ціна346 грн/кг
1,6 кг
Ціна554,00₴
Ціна309 грн/кг
10 кг
Ціна3 091,00₴
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
22
Код товару: 15960

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету собак похилого віку всіх порід (віком від 7 років).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
-15%
Savory Adult All Breeds Fresh Duck & Rabbit
Savory Adult All Breeds Fresh Duck & Rabbit
16
Код товару: 12835

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса качки та кролика для дорослих собак всіх порід.

Ціна547 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки608,00
Акція-10%
Ціна547,20₴
Ціна442 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 560,00
Акція-15%
Ціна1 326,00₴
Ціна415 грн/кг
12 кг
Ціна4 977,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Lamb Adult All Breeds
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Lamb Adult All Breeds
18
Код товару: 11458

Беззерновий повнораціонний сухий корм із м'ясом ягняти для дорослих собак усіх порід.

Ціна475 грн/кг
1,5 кг
Ціна713,00₴
Ціна425 грн/кг
10 кг
Ціна4 254,00₴
Home Food з ягням та рисом для дорослих активних собак та юніорів середніх та великих порід
Home Food з ягням та рисом для дорослих активних собак та юніорів середніх та великих порід
45
Код товару: 10030

Низькозерновий повнораціонний сухий корм з ягням та рисом для дорослих активних собак та юніорів середніх і великих порід.

Ціна400 грн/кг
300 грамів
Ціна120,00₴
Ціна326 грн/кг
1,6 кг
Ціна522,00₴
Ціна289 грн/кг
10 кг
Ціна2 894,00₴
Brit Care Sustainable Adult Medium Breed Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Adult Medium Breed Chicken and Insect
15
Код товару: 15965

Повнораціонний екологічний сухий корм із курячим м’ясом та комахами, спеціально розроблений для зменшення стресу і зміцнення імунітету у дорослих собак середніх порід (від 10 до 25 кг) віком від 12 місяців.

Ціна389 грн/кг
1 кг
Ціна389,00₴
Ціна366 грн/кг
3 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
Home Food Беззерновий з качкою та нутом для дорослих собак середніх та великих порід
Home Food Беззерновий з качкою та нутом для дорослих собак середніх та великих порід
20
Код товару: 10028

Повнораціонний беззерновой сухий корм з качкою та нутом для дорослих собак середніх і великих порід.

Ціна453 грн/кг
300 грамів
Ціна136,00₴
Ціна363 грн/кг
1,6 кг
Ціна580,00₴
Ціна323 грн/кг
10 кг
Ціна3 231,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Salmon Adult All Breeds
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Salmon Adult All Breeds
14
Код товару: 11460

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для дорослих собак усіх порід.

Ціна479 грн/кг
1,5 кг
Ціна719,00₴
Ціна434 грн/кг
10 кг
Ціна4 344,00₴
Nature's Protection Puppy Starter
Nature's Protection Puppy Starter
14
Код товару: 09736

Повнораціонний сухий корм з лососем і крилем для цуценят всіх порід.

Ціна574 грн/кг
500 грамів
Ціна287,00₴
Ціна428 грн/кг
2 кг
Ціна855,00₴
Ціна315 грн/кг
18 кг
Ціна5 668,00₴