Перейти до основного вмісту

Сухий корм Oven-Baked (Овен-Бейкд) для собак породи джек-рассел-тер'єр

-25%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Duck Grain Free
38
Код товару: 11672

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом качки, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна1033 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 344,00₴
Ціна704 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 260,00
Акція-25%
Ціна3 195,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Fish Grain Free
20
Код товару: 11671

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна986 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 238,00₴
Ціна536 грн/кг
5,67 кг
Ціна без знижки4 343,00
Акція-30%
Ціна3 040,10₴
-25%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Red Meat Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Red Meat Grain Free
12
Код товару: 13033

Беззерновий повнораціонний сухий корм з червоним м'ясом, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна1033 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 344,00₴
Ціна704 грн/кг
5,67 кг
Ціна без знижки5 323,00
Акція-25%
Ціна3 992,25₴
-25%
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Small Breed Goat Grain Free
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Small Breed Goat Grain Free
8
Код товару: 14905

Беззерновий повнораціонний сухий корм із козлятиною, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна1187 грн/кг
1,81 кг
Ціна без знижки2 864,00
Акція-25%
Ціна2 148,00₴
Ціна1504 грн/кг
4,54 кг
Ціна6 830,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Chicken Grain Free
5
Код товару: 11673

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна922 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 093,00₴
Ціна716 грн/кг
5,67 кг
Ціна4 058,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Fish
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Fish
3
Код товару: 11668

Повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна823 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 868,00₴
Ціна400 грн/кг
5,67 кг
Ціна без знижки3 243,00
Акція-30%
Ціна2 270,10₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Lamb
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Lamb
18
Код товару: 11670

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом ягняти, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна859 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 950,00₴
Ціна597 грн/кг
5,67 кг
Ціна3 385,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Chicken
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Chicken
3
Код товару: 11669

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна773 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 754,00₴
Ціна537 грн/кг
5,67 кг
Ціна3 044,00₴