Перейти до основного вмісту

Сухий корм Oven-Baked (Овен-Бейкд) з індичкою для собак

-25%
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Small Breed Goat Grain Free
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Small Breed Goat Grain Free
8
Код товару: 14905

Беззерновий повнораціонний сухий корм із козлятиною, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна1187 грн/кг
1,81 кг
Ціна без знижки2 864,00
Акція-25%
Ціна2 148,00₴
Ціна1504 грн/кг
4,54 кг
Ціна6 830,00₴
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Goat Grain Free
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Goat Grain Free
Немає відгуків
Код товару: 14906

Беззерновий повнораціонний сухий корм із козлятиною, фруктами та овочами для дорослих собак усіх порід.

Ціна1582 грн/кг
1,81 кг
Ціна2 864,00₴
Ціна1504 грн/кг
4,54 кг
Ціна6 830,00₴