Перейти до основного вмісту

Сухий корм Oven-Baked (Овен-Бейкд) вегетаріанський для собак

Oven-Baked Tradition Dog Adult Vegan
Oven-Baked Tradition Dog Adult Vegan
2відгуки
Код товару: 14908

Повнораціонний веганський сухий корм із бобовими, злаками, фруктами та овочами для дорослих собак усіх порід.

Ціна979 грн/кг
1,81 кг
Ціна1 772,00₴
Ціна744 грн/кг
9,07 кг
Ціна6 749,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Vegan
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Vegan
2
Код товару: 14907

Повнораціонний веганський сухий корм із бобовими, злаками, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна979 грн/кг
1,81 кг
Ціна1 772,00₴
Ціна760 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 449,00₴