Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (суперпреміум, вест-хайленд-вайт-тер'єр)

-30%
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Sensitive Digestion Lamb
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Sensitive Digestion Lamb
103
Код товару: 10329

Повнораціонний сухий корм із м’ясом ягняти для дорослих собак малих і карликових порід із чутливим травленням.

Ціна319 грн/кг
700 грамів
Ціна без знижки319,30
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна223,51₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна326 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 304,11
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна978,08₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна259 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки2 592,30
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна1 814,61₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Royal Canin Mini Adult
Royal Canin Mini Adult
51
Код товару: 00308

Корм для дорослих собак малих порід віком від 10 місяців до 8 років.

Ціна388 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки365,00
Акція-15%
Ціна310,25₴
Ціна357 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки840,00
Акція-15%
Ціна714,00₴
Ціна400 грн/кг
4 кг
Ціна1 600,00₴
Ціна360 грн/кг
8 кг
Ціна2 880,00₴
Nature's Protection Dog Mini Adult Lamb
Nature's Protection Dog Mini Adult Lamb
53
Код товару: 09731

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти для дорослих собак малих порід вагою від 1 до 10 кг.

Ціна610 грн/кг
500 грамів
Ціна305,00₴
Ціна453 грн/кг
2 кг
Ціна906,00₴
Ціна369 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 764,00₴
Ціна321 грн/кг
18 кг
Ціна5 778,00₴
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Adult Small and Mini Breeds White Fish
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Adult Small and Mini Breeds White Fish
31
Код товару: 11398

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою для дорослих собак малих і мініатюрних порід (вагою від 1 до 10 кг) з білосніжною шерстю.

Ціна702 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 053,00₴
Ціна627 грн/кг
10 кг
Ціна6 274,00₴
Ціна496 грн/кг
17 кг
Ціна8 425,00₴
-10%
Brit Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb
24
Код товару: 17176

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти та рису для дорослих собак малих порід (вагою від 1 до 10 кг) віком від 12 місяців.

Ціна413 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки459,00
Акція-10%
Ціна413,10₴
Ціна433 грн/кг
3 кг
Ціна1 299,00₴
Ціна386 грн/кг
7 кг
Ціна2 699,00₴
-15%
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Sensitive Skin
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Sensitive Skin
33
Код товару: 09866

Повнораціонний сухий корм з м'ясом лосося для дорослих собак малих і карликових порід з чутливою шкірою.

Ціна388 грн/кг
700 грамів
Ціна без знижки319,31
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна271,41₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна435 грн/кг
3 кг
АкціяРозіграш!
Ціна1 304,10₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна315 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки2 592,31
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна2 203,46₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Nature's Protection Superior Care White Dog Small and Mini
Nature's Protection Superior Care White Dog Small and Mini
40
Код товару: 09738

Повнораціонний сухий корм з ягням для дорослих собак малих порід (вагою від 1 до 10 кг) з білосніжною шерстю.

Ціна723 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 085,00₴
Ціна686 грн/кг
4 кг
Ціна2 744,00₴
Ціна644 грн/кг
10 кг
Ціна6 440,00₴
Ціна531 грн/кг
17 кг
Ціна9 029,00₴
-10%
Savory Adult Small Breed Fresh Turkey & Lamb
Savory Adult Small Breed Fresh Turkey & Lamb
44
Код товару: 12831

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та ягняти для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг.

Ціна466 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки518,00
Акція-10%
Ціна466,20₴
Ціна418 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 393,00
Акція-10%
Ціна1 253,70₴
Ціна428 грн/кг
8 кг
Ціна3 427,00₴
-15%
Royal Canin Mini Puppy
Royal Canin Mini Puppy
115
Код товару: 00312

Корм для цуценят малих порід віком від 2 до 10 місяців.

Ціна393 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки370,00
Акція-15%
Ціна314,50₴
Ціна357 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки840,00
Акція-15%
Ціна714,00₴
Ціна288 грн/кг
4 кг
Ціна1 150,00₴
Ціна306 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки2 880,00
Акція-15%
Ціна2 448,00₴
-20%
Home Food Беззерновий з качкою та індичкою для дорослих собак малих порід
Home Food Беззерновий з качкою та індичкою для дорослих собак малих порід
48
Код товару: 10029

Повнораціонний гіпоалергенний беззерновий сухий корм з качкою, індичкою та нутом для дорослих собак малих порід.

Ціна453 грн/кг
300 грамів
Ціна136,00₴
Ціна421 грн/кг
700 грамів
Ціна295,00₴
Ціна371 грн/кг
1,6 кг
Ціна593,00₴
Ціна264 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 294,00
Акція-20%
Ціна2 635,20₴
-15%
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
25
Код товару: 15852

Збалансований низькозерновий сухий корм зі свіжим м'ясом індички для профілактики набору зайвої ваги у кастрованих і стерилізованих собак всіх порід, а також для малоактивних і схильних до переїдання улюбленців.

Ціна446 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки495,00
Акція-10%
Ціна445,50₴
Ціна367 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 297,00
Акція-15%
Ціна1 102,45₴
Ціна339 грн/кг
12 кг
Ціна4 066,00₴
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Junior Small and Mini Breeds
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Junior Small and Mini Breeds
117
Код товару: 11455

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою та крилем для цуценят і юніорів малих і мініатюрних порід (вагою від 1 до 10 кг) з білосніжною шерстю.

Ціна681 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 021,00₴
Ціна567 грн/кг
10 кг
Ціна5 665,00₴
Ціна509 грн/кг
17 кг
Ціна8 648,00₴
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Adult Small and Mini Breeds Insect
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Adult Small and Mini Breeds Insect
18
Код товару: 14945

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білком комах для дорослих собак малих порід із білосніжною шерстю.

Ціна794 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 191,00₴
Ціна704 грн/кг
10 кг
Ціна7 042,00₴
-10%
Josera Dog Lamb & Rice 20/11
Josera Dog Lamb & Rice 20/11
50
Код товару: 05284

Безглютеновий сухий корм з ягням та рисом для дорослих собак усіх порід вагою від 5 кг. Спеціальна формула для собак, які страждають алергією та непереносимістю м'яса птиці.

Ціна308 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки308,00
Акція-10%
Ціна277,20₴
Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки960,00
Акція-10%
Ціна864,00₴
Ціна243 грн/кг
12,5+2,5 кг
Ціна без знижки4 380,00
АкціяВигода 20%
Ціна3 650,00₴
Акція: Вигода 20%!

При купівлі паковання 12,5 кг сухого корму для собак Josera Dog Lamb & Rice 20/11 - ще 2,5 кг такого ж корму в подарунок!

-30%
Optimeal Dog Adult Small
Optimeal Dog Adult Small
84
Код товару: 07507

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса качки для дорослих собак малих порід.

Ціна336 грн/кг
1,5 кг
Ціна504,20₴
Ціна321 грн/кг
4 кг
Ціна1 283,40₴
Ціна214 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 666,70
Акція-30%
Ціна2 566,69₴
-15%
Nature's Protection Junior Lamb
Nature's Protection Junior Lamb
83
Код товару: 09724

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти для цуценят і зростаючих собак всіх порід віком від 2 до 18 місяців.

Ціна596 грн/кг
500 грамів
Ціна298,00₴
Ціна389 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки916,00
Акція-15%
Ціна778,60₴
Ціна349 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 616,00₴
Ціна316 грн/кг
18 кг
Ціна5 684,00₴
-30%
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Everyday Nutrition
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Everyday Nutrition
33
Код товару: 06880

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак малих та мініатюрних порід (вагою до 10 кг).

Ціна293 грн/кг
700 грамів
Ціна без знижки293,20
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна205,24₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна327 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 152,60
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна979,71₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна235 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки2 349,20
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна1 644,44₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb
Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb
48
Код товару: 09320

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса ягняти для собак мініатюрних порід.

Ціна698 грн/кг
400 грамів
Ціна279,00₴
Ціна540 грн/кг
2 кг
Ціна1 079,00₴
Ціна486 грн/кг
7 кг
Ціна3 399,00₴
-25%
Purina Pro Plan Puppy Small & Mini Healthy Start
Purina Pro Plan Puppy Small & Mini Healthy Start
194
Код товару: 06881

Повнораціонний сухий корм для цуценят малих та мініатюрних порід (вага дорослого собаки до 10 кг) віком від 1,5 до 12 місяців, а також для улюблениць під час вагітності та лактації.

Ціна356 грн/кг
700 грамів
Ціна без знижки293,20
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна249,22₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 152,60
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна864,45₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна285 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки2 349,20
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна1 996,82₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак малих порід
Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак малих порід
43
Код товару: 10026

Повнораціонний гіпоалергенний безглютеновий сухий корм з фореллю, білою морською рибою та рисом для дорослих собак малих порід із чутливим травленням, а також улюбленців з білою шерстю.

Ціна434 грн/кг
300 грамів
Ціна130,10₴
Ціна399 грн/кг
700 грамів
Ціна279,00₴
Ціна346 грн/кг
1,6 кг
Ціна554,00₴
Ціна309 грн/кг
10 кг
Ціна3 091,00₴
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак малих порід
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак малих порід
41
Код товару: 10021

Повнораціонний безглютеновий сухий корм з лососем та індичкою для підтримання здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих собак малих порід.

Ціна410 грн/кг
300 грамів
Ціна123,00₴
Ціна374 грн/кг
700 грамів
Ціна262,00₴
Ціна330 грн/кг
1,6 кг
Ціна528,00₴
Ціна294 грн/кг
10 кг
Ціна2 938,00₴
-10%
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
110
Код товару: 15950

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців, а також для вагітних і годуючих собак.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна393 грн/кг
3 кг
Ціна1 179,00₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
-10%
Brit Care Sustainable Adult Small Breed Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Adult Small Breed Chicken and Insect
17
Код товару: 15962

Повнораціонний екологічний сухий корм із курячим м’ясом та комахами, спеціально розроблений для зменшення стресу та зміцнення імунітету у дорослих собак малих порід (вагою до 10 кг).

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна386 грн/кг
3 кг
Ціна1 159,00₴
-15%
Savory Adult Small Breed Fresh Lamb
Savory Adult Small Breed Fresh Lamb
18
Код товару: 12834

Збалансований низькозерновий сухий корм зі свіжим м'ясом ягняти для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг.

Ціна496 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки583,00
Акція-15%
Ціна495,55₴
Ціна471 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 571,00
Акція-10%
Ціна1 413,90₴
Ціна387 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки3 640,00
Акція-15%
Ціна3 094,00₴