Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (на основі м'яса, такса)

-25%
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Sensitive Digestion Lamb
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Sensitive Digestion Lamb
103
Код товару: 10329

Повнораціонний сухий корм із м’ясом ягняти для дорослих собак малих і карликових порід із чутливим травленням.

Ціна342 грн/кг
700 грамів
Ціна без знижки319,31
Акція-25%
Ціна239,48₴
Ціна326 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 304,11
Акція-25%
Ціна978,08₴
Ціна278 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки2 592,31
Акція-25%
Ціна1 944,23₴
-15%
Royal Canin Mini Adult
Royal Canin Mini Adult
51
Код товару: 00308

Корм для дорослих собак малих порід віком від 10 місяців до 8 років.

Ціна456 грн/кг
800 грамів
Ціна365,00₴
Ціна357 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки840,00
Акція-15%
Ціна714,00₴
Ціна340 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 600,00
Акція-15%
Ціна1 360,00₴
Ціна360 грн/кг
8 кг
Ціна2 880,00₴
Nature's Protection Dog Mini Adult Lamb
Nature's Protection Dog Mini Adult Lamb
52
Код товару: 09731

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти для дорослих собак малих порід вагою від 1 до 10 кг.

Ціна610 грн/кг
500 грамів
Ціна305,00₴
Ціна453 грн/кг
2 кг
Ціна906,00₴
Ціна369 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 764,00₴
Ціна321 грн/кг
18 кг
Ціна5 778,00₴
-10%
Brit Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb
24
Код товару: 17176

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти та рису для дорослих собак малих порід (вагою від 1 до 10 кг) віком від 12 місяців.

Ціна413 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки459,00
Акція-10%
Ціна413,10₴
Ціна433 грн/кг
3 кг
Ціна1 299,00₴
Ціна386 грн/кг
7 кг
Ціна2 699,00₴
-15%
Royal Canin Mini Puppy
Royal Canin Mini Puppy
115
Код товару: 00312

Корм для цуценят малих порід віком від 2 до 10 місяців.

Ціна393 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки370,00
Акція-15%
Ціна314,50₴
Ціна357 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки840,00
Акція-15%
Ціна714,00₴
Ціна288 грн/кг
4 кг
Ціна1 150,00₴
Ціна306 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки2 880,00
Акція-15%
Ціна2 448,00₴
-10%
Savory Adult Small Breed Fresh Turkey & Lamb
Savory Adult Small Breed Fresh Turkey & Lamb
44
Код товару: 12831

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та ягняти для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг.

Ціна466 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки518,00
Акція-10%
Ціна466,20₴
Ціна418 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 393,00
Акція-10%
Ціна1 253,70₴
Ціна428 грн/кг
8 кг
Ціна3 427,00₴
-10%
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
Savory Adult All Breeds Sterilised Fresh Turkey
25
Код товару: 15852

Збалансований низькозерновий сухий корм зі свіжим м'ясом індички для профілактики набору зайвої ваги у кастрованих і стерилізованих собак всіх порід, а також для малоактивних і схильних до переїдання улюбленців.

Ціна446 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки495,00
Акція-10%
Ціна445,50₴
Ціна432 грн/кг
3 кг
Ціна1 297,00₴
Ціна339 грн/кг
12 кг
Ціна4 066,00₴
-20%
Home Food Беззерновий з качкою та індичкою для дорослих собак малих порід
Home Food Беззерновий з качкою та індичкою для дорослих собак малих порід
48
Код товару: 10029

Повнораціонний гіпоалергенний беззерновий сухий корм з качкою, індичкою та нутом для дорослих собак малих порід.

Ціна453 грн/кг
300 грамів
Ціна136,00₴
Ціна421 грн/кг
700 грамів
Ціна295,00₴
Ціна371 грн/кг
1,6 кг
Ціна593,00₴
Ціна264 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 294,00
Акція-20%
Ціна2 635,20₴
-10%
Josera Dog Lamb & Rice 20/11
Josera Dog Lamb & Rice 20/11
50
Код товару: 05284

Безглютеновий сухий корм з ягням та рисом для дорослих собак усіх порід вагою від 5 кг. Спеціальна формула для собак, які страждають алергією та непереносимістю м'яса птиці.

Ціна308 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки308,00
Акція-10%
Ціна277,20₴
Ціна320 грн/кг
3 кг
Ціна960,00₴
Ціна263 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки3 650,00
Акція-10%
Ціна3 285,00₴
-30%
Optimeal Dog Adult Small
Optimeal Dog Adult Small
84
Код товару: 07507

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса качки для дорослих собак малих порід.

Ціна336 грн/кг
1,5 кг
Ціна504,20₴
Ціна321 грн/кг
4 кг
Ціна1 283,40₴
Ціна214 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 666,70
Акція-30%
Ціна2 566,69₴
-15%
Nature's Protection Junior Lamb
Nature's Protection Junior Lamb
83
Код товару: 09724

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти для цуценят і зростаючих собак всіх порід віком від 2 до 18 місяців.

Ціна596 грн/кг
500 грамів
Ціна298,00₴
Ціна389 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки916,00
Акція-15%
Ціна778,60₴
Ціна349 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 616,00₴
Ціна316 грн/кг
18 кг
Ціна5 684,00₴
-25%
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Everyday Nutrition
Purina Pro Plan Dog Adult Small & Mini Everyday Nutrition
33
Код товару: 06880

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак малих та мініатюрних порід (вагою до 10 кг).

Ціна314 грн/кг
700 грамів
Ціна без знижки293,20
Акція-25%
Ціна219,90₴
Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 152,60
Акція-25%
Ціна864,45₴
Ціна285 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки2 349,20
Акція-15%
Ціна1 996,82₴
Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb
Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb
47
Код товару: 09320

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса ягняти для собак мініатюрних порід.

Ціна698 грн/кг
400 грамів
Ціна279,00₴
Ціна540 грн/кг
2 кг
Ціна1 079,00₴
Ціна486 грн/кг
7 кг
Ціна3 399,00₴
-25%
Purina Pro Plan Puppy Small & Mini Healthy Start
Purina Pro Plan Puppy Small & Mini Healthy Start
194
Код товару: 06881

Повнораціонний сухий корм для цуценят малих та мініатюрних порід (вага дорослого собаки до 10 кг) віком від 1,5 до 12 місяців, а також для улюблениць під час вагітності та лактації.

Ціна314 грн/кг
700 грамів
Ціна без знижки293,20
Акція-25%
Ціна219,90₴
Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 152,60
Акція-25%
Ціна864,45₴
Ціна285 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки2 349,20
Акція-15%
Ціна1 996,82₴
Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак малих порід
Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак малих порід
43
Код товару: 10026

Повнораціонний гіпоалергенний безглютеновий сухий корм з фореллю, білою морською рибою та рисом для дорослих собак малих порід із чутливим травленням, а також улюбленців з білою шерстю.

Ціна434 грн/кг
300 грамів
Ціна130,10₴
Ціна399 грн/кг
700 грамів
Ціна279,00₴
Ціна346 грн/кг
1,6 кг
Ціна554,00₴
Ціна309 грн/кг
10 кг
Ціна3 091,00₴
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак малих порід
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак малих порід
41
Код товару: 10021

Повнораціонний безглютеновий сухий корм з лососем та індичкою для підтримання здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих собак малих порід.

Ціна410 грн/кг
300 грамів
Ціна123,00₴
Ціна374 грн/кг
700 грамів
Ціна262,00₴
Ціна330 грн/кг
1,6 кг
Ціна528,00₴
Ціна294 грн/кг
10 кг
Ціна2 938,00₴
-15%
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
110
Код товару: 15950

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців, а також для вагітних і годуючих собак.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна334 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 179,00
Акція-15%
Ціна1 002,15₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
-15%
Brit Care Sustainable Adult Small Breed Chicken and Insect
Brit Care Sustainable Adult Small Breed Chicken and Insect
17
Код товару: 15962

Повнораціонний екологічний сухий корм із курячим м’ясом та комахами, спеціально розроблений для зменшення стресу та зміцнення імунітету у дорослих собак малих порід (вагою до 10 кг).

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна328 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 159,00
Акція-15%
Ціна985,15₴
-15%
Savory Adult Small Breed Fresh Lamb
Savory Adult Small Breed Fresh Lamb
18
Код товару: 12834

Збалансований низькозерновий сухий корм зі свіжим м'ясом ягняти для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг.

Ціна496 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки583,00
Акція-15%
Ціна495,55₴
Ціна471 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 571,00
Акція-10%
Ціна1 413,90₴
Ціна387 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки3 640,00
Акція-15%
Ціна3 094,00₴
-25%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Duck Grain Free
38
Код товару: 11672

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом качки, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна1033 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 344,00₴
Ціна704 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 260,00
Акція-25%
Ціна3 195,00₴
-15%
Savory Adult All Breeds Fresh Duck & Rabbit
Savory Adult All Breeds Fresh Duck & Rabbit
16
Код товару: 12835

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса качки та кролика для дорослих собак всіх порід.

Ціна547 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки608,00
Акція-10%
Ціна547,20₴
Ціна442 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 560,00
Акція-15%
Ціна1 326,00₴
Ціна415 грн/кг
12 кг
Ціна4 977,00₴
-10%
Josera Dog Mini Lamb
Josera Dog Mini Lamb
22
Код товару: 09505

Беззерновий монопротеїновий сухий корм з ягням для дорослих собак малих порід.

Ціна351 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки351,00
Акція-10%
Ціна315,90₴
Ціна373 грн/кг
3 кг
Ціна1 119,00₴
Ціна304 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 380,00
Акція-10%
Ціна3 042,00₴
Home Food з ягням та рисом для дорослих активних собак та юніорів малих порід
Home Food з ягням та рисом для дорослих активних собак та юніорів малих порід
22
Код товару: 11024

Низькозерновий повнораціонний сухий корм з ягням та рисом для дорослих активних собак та юніорів малих порід.

Ціна410 грн/кг
300 грамів
Ціна123,00₴
Ціна374 грн/кг
700 грамів
Ціна262,00₴
Ціна330 грн/кг
1,6 кг
Ціна528,00₴
Ціна294 грн/кг
10 кг
Ціна2 938,00₴
Nature's Protection Dog Mini Adult
Nature's Protection Dog Mini Adult
26
Код товару: 09730

Повнораціонний сухий корм з м'ясом птиці для дорослих собак малих порід вагою від 1 до 10 кг.

Ціна534 грн/кг
500 грамів
Ціна267,00₴
Ціна426 грн/кг
2 кг
Ціна851,00₴
Ціна316 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 371,00₴
Ціна290 грн/кг
18 кг
Ціна5 218,00₴