Перейти до основного вмісту

Сухий корм Taste of the Wild (Тейст оф зе вайлд) для вагітних і годуючих собак

Taste of the Wild High Prairie Puppy Formula
Taste of the Wild High Prairie Puppy Formula
19
Код товару: 06036

Повнораціонна беззернова формула з м'ясом бізона та запеченою косулею для цуценят усіх порід, а також для вагітних і годуючих самок.

Ціна584 грн/кг
2 кг
Ціна1 167,70₴
Ціна516 грн/кг
5,6 кг
Ціна2 889,40₴
Ціна432 грн/кг
12,2 кг
Ціна5 264,50₴