Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (здоров'я шерсті, монопротеїновий)

-10%
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
64
Код товару: 15951

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих собак середніх порід (вагою від 10 до 25 кг).

Ціна386 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки429,00
Акція-10%
Ціна386,10₴
Ціна413 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна293 грн/кг
12 кг+2кг
АкціяВигода 17%
Ціна4 099,00₴
Акція: Вигода 17%!

При купівлі паковання 12 кг сухого корму для собак Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb - ще 2 кг безкоштовно!

Вигода 17%!
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb
30
Код товару: 15953

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса ягняти та рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих собак великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 15 місяців.

Ціна439 грн/кг
1 кг
Ціна439,00₴
Ціна413 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна307 грн/кг
12+2 кг
АкціяВигода 17%!
Ціна4 299,00₴
Акція: Вигода 17%!

При купівлі паковання 12 кг сухого корму для собак Brit Care Hypoallergenic Adult Large Breed Lamb - ще 2 кг безкоштовно!

-15%
Brit Care Grain Free Sensitive Venison and Potato
Brit Care Grain Free Sensitive Venison and Potato
32
Код товару: 15961

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі оленини і картоплі, спеціально розроблений для дорослих собак усіх порід віком від 12 місяців із чутливим травленням та схильних до харчової алергії.

Ціна611 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки679,00
Акція-10%
Ціна611,10₴
Ціна476 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 679,00
Акція-15%
Ціна1 427,15₴
Ціна500 грн/кг
12 кг
Ціна5 999,00₴
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Mini Skin & Coat Venison & Coconut
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Mini Skin & Coat Venison & Coconut
6
Код товару: 21074

Повноцінний дієтичний сухий корм з олениною, кіноа, кокосом та куркумою для дорослих собак малих і мініатюрних порід зі схильністю до харчової непереносності та захворювань шкіри й шерсті.

Ціна863 грн/кг
800 грамів
Ціна690,00₴
Ціна695 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 737,00₴
Ціна564 грн/кг
7 кг
Ціна3 946,00₴
-15%
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb
110
Код товару: 15950

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м’яса ягняти і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят усіх порід віком від 4 тижнів до 12 місяців, а також для вагітних і годуючих собак.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна334 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 179,00
Акція-15%
Ціна1 002,15₴
Ціна333 грн/кг
12 кг
Ціна3 999,00₴
-10%
Brit Care Hypoallergenic Weight Loss Rabbit
Brit Care Hypoallergenic Weight Loss Rabbit
24
Код товару: 15954

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса кролика і рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих собак всіх порід з надмірною вагою або схильних до її появи.

Ціна440 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки489,00
Акція-10%
Ціна440,10₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
-10%
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
22
Код товару: 15960

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету собак похилого віку всіх порід (віком від 7 років).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна408 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 359,00
Акція-10%
Ціна1 223,10₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb
21
Код товару: 15952

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса ягняти та рису, спеціально виготовлений для профілактики алергії у цуценят і юніорів великих і гігантських порід (вага дорослого собаки понад 25 кг) віком від 3 місяців і до 2 років.

Ціна439 грн/кг
1 кг
Ціна439,00₴
Ціна391 грн/кг
3 кг
Ціна1 239,00₴
Ціна358 грн/кг
12 кг
Ціна4 299,00₴
Brit Care Hypoallergenic Dog Show Champion
Brit Care Hypoallergenic Dog Show Champion
9
Код товару: 15955

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі м'яса лосося і оселедця, спеціально виготовлений для профілактики алергії у дорослих виставкових собак.

Ціна500 грн/кг
3 кг
Ціна1 499,00₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
-10%
Brit Care Grain Free Puppy Salmon
Brit Care Grain Free Puppy Salmon
39
Код товару: 15956

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для підтримання здорового розвитку та імунітету цуценят малих і середніх порід віком від 1 до 12 місяців, а також цуценят великих і гігантських порід віком до 3 місяців.

Ціна431 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки479,00
Акція-10%
Ціна431,10₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
Brit Care Grain Free Adult Large Breed Salmon
Brit Care Grain Free Adult Large Breed Salmon
4
Код товару: 15959

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету дорослих собак великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 15 місяців.

Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
-20%
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Medium & Maxi Skin & Coat Quail & Coconut
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Medium & Maxi Skin & Coat Quail & Coconut
5
Код товару: 17866

Повнораціонний беззерновий сухий корм з перепілкою, кіноа, кокосом і куркумою для дорослих собак середніх і великих порід зі схильністю до харчової непереносності та захворювань шкіри й шерсті.

Ціна695 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 737,00₴
Ціна447 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки3 911,00
Акція-20%
Ціна3 128,80₴
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Medium & Maxi Skin & Coat Venison & Coconut
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Medium & Maxi Skin & Coat Venison & Coconut
Немає відгуків
Код товару: 21073

Повноцінний дієтичний сухий корм з олениною, кіноа, кокосом та куркумою для дорослих собак середніх і великих порід зі схильністю до харчової непереносності та захворювань шкіри й шерсті.

Ціна695 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 737,00₴
Ціна564 грн/кг
7 кг
Ціна3 946,00₴
-20%
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Medium & Maxi Skin & Coat Duck & Coconut
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Medium & Maxi Skin & Coat Duck & Coconut
3
Код товару: 17864

Повнораціонний беззерновий сухий корм з качкою, кіноа, кокосом і куркумою для дорослих собак середніх і великих порід зі схильністю до харчової непереносності та захворювань шкіри й шерсті.

Ціна556 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки1 737,00
Акція-20%
Ціна1 389,60₴
Ціна564 грн/кг
7 кг
Ціна3 946,00₴
-15%
Monge Mini Puppy & Junior Monoprotein Salmon with Rice
Monge Mini Puppy & Junior Monoprotein Salmon with Rice
2
Код товару: 17050

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із лососем та рисом для цуценят і юніорів малих порід, що досягають у дорослому віці ваги до 10 кг.

Ціна405 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки1 190,00
Акція-15%
Ціна1 011,50₴
Ціна383 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 870,00₴
-15%
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Beef with Rice
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Beef with Rice
12
Код товару: 17018

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із яловичиною, рисом та картоплею для дорослих собак усіх порід.

Ціна420 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 050,00₴
Ціна264 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 650,00
Акція-15%
Ціна3 952,50₴
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Turkey with Rice and Potatoes
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Turkey with Rice and Potatoes
2відгуки
Код товару: 17019

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм з індичкою, рисом та картоплею для дорослих собак усіх порід.

Ціна460 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 150,00₴
Ціна350 грн/кг
12 кг
Ціна4 200,00₴
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Salmon and Rice
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Salmon and Rice
19
Код товару: 11123

Повнораціонний сухий корм із лососем і рисом для дорослих собак усіх порід.

Ціна468 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 170,00₴
Ціна338 грн/кг
15 кг
Ціна5 070,00₴
Monge Speciality Line Mini Adult Salmon and Rice
Monge Speciality Line Mini Adult Salmon and Rice
10
Код товару: 17051

Повнораціонний сухий корм із лососем та рисом для дорослих собак малих та мініатюрних порід вагою до 10 кг.

Ціна606 грн/кг
800 грамів
Ціна485,00₴
Ціна462 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 155,00₴
Ціна367 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 750,00₴
Ціна343 грн/кг
15 кг
Ціна5 150,00₴
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Salmon and Rice
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Salmon and Rice
32
Код товару: 11121

Повнораціонний сухий корм із лососем і рисом для цуценят і юніорів усіх порід.

Ціна588 грн/кг
800 грамів
Ціна470,00₴
Ціна476 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 190,00₴
Ціна350 грн/кг
15 кг
Ціна5 250,00₴
Brit Care Grain Free Adult Salmon
Brit Care Grain Free Adult Salmon
52
Код товару: 15957

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету дорослих собак малих і середніх порід (вагою від 1 до 25 кг).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Mini Skin & Coat Quail & Coconut
Farmina N&D Quinoa Dog Adult Mini Skin & Coat Quail & Coconut
16
Код товару: 17865

Повнораціонний беззерновий сухий корм з перепілкою, кіноа, кокосом і куркумою для дорослих собак малих порід зі схильністю до харчової непереносності та захворювань шкіри й шерсті.

Ціна695 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 737,00₴
Ціна564 грн/кг
7 кг
Ціна3 946,00₴
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
6
Код товару: 15958

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету цуценят і юніорів великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 3 місяців і до 2 років.

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна429 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
Farmina N&D Quinoa Dog Adult All Breeds Skin & Coat Duck & Coconut
Farmina N&D Quinoa Dog Adult All Breeds Skin & Coat Duck & Coconut
1
Код товару: 17863

Повнораціонний беззерновий сухий корм з качкою, кіноа, кокосом і куркумою для дорослих собак усіх порід зі схильністю до харчової непереносності та захворювань шкіри й шерсті.

Ціна695 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 737,00₴