Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (на основі риби, золотистий ретривер)

-30%
Optimeal Dog Adult Medium and Large Breeds Hypoallergenic
Optimeal Dog Adult Medium and Large Breeds Hypoallergenic
91
Код товару: 12125

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм із лососем для дорослих собак середніх і великих порід.

Ціна321 грн/кг
4 кг
Ціна1 283,40₴
Ціна214 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 666,70
Акція-30%
Ціна2 566,69₴
-10%
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
Brit Care Grain Free Senior & Light Salmon
22
Код товару: 15960

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету собак похилого віку всіх порід (віком від 7 років).

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна408 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 359,00
Акція-10%
Ціна1 223,10₴
Ціна417 грн/кг
12 кг
Ціна4 999,00₴
-25%
Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак великих порід
Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак великих порід
26
Код товару: 10024

Повнораціонний гіпоалергенний безглютеновий сухий корм з фореллю, білою морською рибою та рисом для дорослих собак великих порід із чутливим травленням, а також улюбленців з білою шерстю.

Ціна249 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки995,00
Акція-25%
Ціна746,25₴
Ціна231 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 884,00
Акція-20%
Ціна2 307,20₴
-25%
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак великих порід
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак великих порід
20
Код товару: 10023

Повнораціонний безглютеновий сухий корм з лососем та індичкою для підтримання здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих собак великих порід.

Ціна238 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки953,00
Акція-25%
Ціна714,75₴
Ціна213 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 665,00
Акція-20%
Ціна2 132,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Salmon Adult All Breeds
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Salmon Adult All Breeds
14
Код товару: 11460

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для дорослих собак усіх порід.

Ціна479 грн/кг
1,5 кг
Ціна719,00₴
Ціна434 грн/кг
10 кг
Ціна4 344,00₴
Nature's Protection Puppy Starter
Nature's Protection Puppy Starter
14
Код товару: 09736

Повнораціонний сухий корм з лососем і крилем для цуценят всіх порід.

Ціна574 грн/кг
500 грамів
Ціна287,00₴
Ціна428 грн/кг
2 кг
Ціна855,00₴
Ціна315 грн/кг
18 кг
Ціна5 668,00₴
-20%
Home Food з фореллю, рисом та овочами для цуценят середніх та великих порід
Home Food з фореллю, рисом та овочами для цуценят середніх та великих порід
54
Код товару: 10017

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з фореллю, рисом і овочами для цуценят середніх та великих порід.

Ціна420 грн/кг
300 грамів
Ціна126,00₴
Ціна259 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки518,00
Акція-20%
Ціна414,40₴
Ціна231 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 884,00
Акція-20%
Ціна2 307,20₴
-10%
Josera Dog Salmon & Potato
Josera Dog Salmon & Potato
5
Код товару: 13774

Збалансований беззерновий сухий корм із лососем, картоплею та травами для дорослих і собак похилого віку з чутливим травленням і масою тіла понад 5 кг.

Ціна381 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки381,00
Акція-10%
Ціна342,90₴
Ціна365 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 215,00
Акція-10%
Ціна1 093,50₴
Ціна331 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки4 600,00
Акція-10%
Ціна4 140,00₴
-10%
Josera Dog High Protein Sea Fish
Josera Dog High Protein Sea Fish
Немає відгуків
Код товару: 22105

Повнораціонний беззерновий сухий корм із морською рибою та підвищеним вмістом білка й енергії, розроблений для дорослих собак середніх та великих порід з високим рівнем фізичної активності, робочих та спортивних собак.

Ціна311 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки311,00
Акція-10%
Ціна279,90₴
Ціна299 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки996,00
Акція-10%
Ціна896,40₴
Ціна301 грн/кг
12,5 кг
Ціна3 763,00₴
Carnilove Active Puppy Salmon & Turkey
Carnilove Active Puppy Salmon & Turkey
24
Код товару: 08283

Повнораціонний беззерновий корм з лососем та індичкою для цуценят.

Ціна764 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 169,00₴
Ціна713 грн/кг
4 кг
Ціна2 899,00₴
Ціна632 грн/кг
12 кг
Ціна7 679,00₴
-25%
Oven-Baked Tradition Dog Adult Large Breed Lamb
Oven-Baked Tradition Dog Adult Large Breed Lamb
7
Код товару: 11680

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом ягняти, фруктами та овочами для дорослих собак великих порід.

Ціна347 грн/кг
11,34 кг
Ціна без знижки5 247,00
Акція-25%
Ціна3 935,25₴
-15%
Josera Dog Junior High Protein Sea Fish
Josera Dog Junior High Protein Sea Fish
Немає відгуків
Код товару: 22106

Повнораціонний беззерновий сухий корм із морською рибою та підвищеним вмістом білка й енергії, розроблений для цуценят та молодих собак усіх порід з 6-го тижня життя.

Ціна381 грн/кг
900 грамм
Ціна без знижки381,00
Акція-10%
Ціна342,90₴
Ціна365 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 215,00
Акція-10%
Ціна1 093,50₴
Ціна313 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки4 600,00
Акція-15%
Ціна3 910,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Large Breed Chicken
Oven-Baked Tradition Dog Adult Large Breed Chicken
Немає відгуків
Код товару: 11679

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для дорослих собак великих порід.

Ціна424 грн/кг
11,34 кг
Ціна4 811,00₴
Brit Care Grain Free Adult Large Breed Salmon
Brit Care Grain Free Adult Large Breed Salmon
4
Код товару: 15959

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету дорослих собак великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 15 місяців.

Ціна453 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Salmon
6
Код товару: 15958

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося і картоплі, спеціально розроблений для забезпечення відмінного фізичного стану та зміцнення імунітету цуценят і юніорів великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг) віком від 3 місяців і до 2 років.

Ціна479 грн/кг
1 кг
Ціна479,00₴
Ціна429 грн/кг
3 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна408 грн/кг
12 кг
Ціна4 899,00₴
Josera Dog Mother & Puppy
Josera Dog Mother & Puppy
3
Код товару: 08784

Високопоживний сухий корм з лососем та рисом для вагітних і годуючих самок, а також для цуценят до 8-тижневого віку.

Ціна301 грн/кг
3 кг
Ціна903,00₴
Ціна274 грн/кг
12,5 кг
Ціна3 425,00₴
Josera Dog Medi/Maxi Chicken & Rice
Josera Dog Medi/Maxi Chicken & Rice
2
Код товару: 10373

Повнораціонний сухий корм із куркою та рисом для собак середніх і великих порід.

Ціна288 грн/кг
3 кг
Ціна864,00₴
Ціна261 грн/кг
12,5 кг
Ціна3 263,00₴
Carnilove Active Junior Large Breed Salmon & Turkey
Carnilove Active Junior Large Breed Salmon & Turkey
5
Код товару: 08285

Повнораціонний беззерновий корм з лососем та індичкою для цуценят та юніорів великих порід.

Ціна731 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 119,00₴
Ціна684 грн/кг
4 кг
Ціна2 779,00₴
Ціна605 грн/кг
12 кг
Ціна7 349,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Large Breed Fish
Oven-Baked Tradition Dog Adult Large Breed Fish
Немає відгуків
Код товару: 13035

Повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для дорослих собак великих порід.

Ціна458 грн/кг
11,34 кг
Ціна5 199,00₴
Carnilove Active Dog Adult Large Breed Salmon & Turkey
Carnilove Active Dog Adult Large Breed Salmon & Turkey
1
Код товару: 08286

Повнораціонний беззерновий корм з лососем та індичкою для дорослих собак великих порід.

Ціна613 грн/кг
12 кг
Ціна7 449,00₴
Oven-Baked Tradition Puppy Large Breed
Oven-Baked Tradition Puppy Large Breed
Немає відгуків
Код товару: 11666

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для цуценят великих порід віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна412 грн/кг
11,34 кг
Ціна4 676,00₴