Відгуки наших клієнтів

Відгуки наших клієнтів
Ви можете залишити свій відгук про нашу роботу в особистому кабінеті
Pavshukova Tania
Жовтень 2020
Всегда все вовремя Доставляли
Kaydalov Kostyantyn
Жовтень 2020
приятно радует магазин. не буду как боты вставлять коменты, напишу только что сервис отличный, доставляют вовремя, приятно общаться с консультантами и очень приятно маленькие подарки, особенно для собаки
Анна
Жовтень 2020
Очень довольна магазином и сервисом! При покупке девушка-консультант узнала, что у питомца день рождения, и дополнительно к заказу приехал подарочек - вкусняшка :) Хороший ассортимент, хорошая обратная связь. Спасибо вам!
Тетяна Суржко
Жовтень 2020
Вже замовляла тут, і була задоволена обслугованням. Замовляю ще.
Репужинська Вероніка Михайлівна
Жовтень 2020
Дуже вдячна за посилку . Все прийшло дуже скоро, персонал привітний і турботливий . Окреме спасибі за подаруночок , Мія оцінила ?? Гарного дня вам ❤️❣️
Грабова Ірина
Жовтень 2020
Хочу подякувати Вам, вражена відношенням до клієнта (я особисто про себе, скільки замовляла продукцію в інших магазинах, ніколи нікому не було цікаво ім"я моїх кішок, тим паче їх день народження. А тут все розпитали, так приємно було. Замовлення отримала на наступний день, знову ж приємно отримати подаруночки. Тепер буду замовляти тільки в Вашому магазині.
Ястреб Оля
Жовтень 2020
Хочеться відзначити роботу менеджерів цього магазину. Дуже швидко передзвонюють і реагують на замовлення. Я замовляла вперше і дуже задоволена))Окремо спасибі за подарунок))Оскару сподобалось)))
Войтович Іван
Жовтень 2020
Хороший магазин. Дуже швидка доставка ! Кваліфікований персонал! Подарунки кожного разу! Ціни одні з найнижчих! ....добавити вже нема чого))) Буду вас рекомендувати друзям ;)
Христич Александра
Жовтень 2020
Огромное спасибо магазину за удобный и оперативный сервис, и приемлемые цены! Будем теперь вашим постоянным клиентом :)
- Ракель
Жовтень 2020
Дякую вам за чудову роботу. Буду брати у вас товари не раз. ☺️ Хочу подякувати продавцям за ввічливість. ? Дякую за подаруночок чудовий магніт з кицьою. ?? Буду гарантувати інтернет зоомагазин друзям.