Середня оцінка від користувачів
4,3
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Ганна Грушева
Не сподобався. Не вбирає вологу.
придбано в PethouseВідгук написаний: 19 червня 2026 18:24
Раїса Іванова
Наповнювач чудовий! Нашим хомʼякам сподобався. Сробували його навіть як їжу. Будемо купувати ще.
придбано в PethouseВідгук написаний: 15 червня 2026 20:33
Олена Кудрявцева
Беремо для джунгаріка. Подобається. Не смердить.
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 лютого 2026 11:40
- 1