Середня оцінка від користувачів
4,4
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Ірина Лапшин
Хороша альтернатива іншим ласощам. Склад не найкращий, не варто зловживати
придбано в PethouseВідгук написаний: 6 серпня 2024 15:32
Софія Тарасютіна
Кішка не була зацікавлена - понюхала та пішла, але за подаруночок дякуємо!
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 серпня 2024 15:19
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Софіє, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що киці такі ласощі не до вподоби. Вже залишили примітку та надалі не будемо їх передавати. За нагоди, порадуємо улюбленицю іншим приємним гостинцем.
Відгук написаний: 5 серпня 2024 16:42
Гоцонога Виктория
Дякую за подарунок. Котику подобається ця паличка
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 серпня 2024 22:37
Ірина Ю.
Не самий корисний смаколик, судячи зі складу і коментарів на різних сайтах, але кошеня його їсть - тому інколи купуємо для різноманіття.
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 серпня 2024 16:40
Ірина Леоненко
Старший коте понюхав і пішов) Мала намагалася гризти, але дуже складно їй було. Вовтузилася з нею,розгризла на великі шматки, то довелося ножем порізати на маленькі шматочки. І вона їх просто проковтнула, бо жувати не вийшло)
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 серпня 2024 23:17
Світлана Шурда
Кицьки подобається навіть більше ніж тріксі
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 серпня 2024 13:33
Богдана Склярова
Дякуємо за подаруночки, це улюблені смаколики!
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 серпня 2024 09:56
Анна Калініченко
Кішка не стала їсти.
придбано в PethouseВідгук написаний: 31 липня 2024 16:55
Вікторія Оманчук
Смакували моєму котику певний час, а потім чомусь перестав їсти. Хороша альтернатива їжі для тварини в дорогу.
придбано в PethouseВідгук написаний: 31 липня 2024 14:22
Устинія Музиченко
Дякую за подарунок! Мій котик був у захваті! Давно такого муркотика не вмикав 😅
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 липня 2024 21:16
Оксана Власенко
брала знайомим, їх киці ок
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 липня 2024 15:40
Наталия Панасенко
Чудові смаколики!
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 липня 2024 10:42
Юлія П
Киця їла залюбки
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 липня 2024 19:15
Надія Полякова
Киця нічого не сказала, але з'їла за мить
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 липня 2024 18:24
Анна Турчанович
Смачні смаколики, кішка з нетерпінням чекає на них, а іноді - просто вимагає 🙈
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 липня 2024 18:09
Світлана Денисенко
Дякую за смаколик!!! Дуже приємно!
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 липня 2024 13:32
Наталья Омельяненко
З трьох котів їсть лише одна
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 липня 2024 10:30
Ірина Рачкевич
Моїй кішці не сподобалось, не подобаються такі палички ніякі, ледь з'їла за кілька днів по кусочку
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 липня 2024 09:00
Людмила Сячина
Чудовий смаколик!!!
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 липня 2024 08:25
Наталія Горчакова
Киця з'їла з задоволенням
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 липня 2024 00:32
Показати ще