Середня оцінка від користувачів
4,4
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Ганна Волошина
Всім дуже сподобався смаколик. Дякую!
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 липня 2024 19:10
Аліса Шароніна
Дякую за подарунок. Котики із задоволенням їли,відривали маленькими шматочками і не було ніяких складнощів
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 липня 2024 14:25
Олександра Спінчевська
Кіт не захотів їсти
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 липня 2024 08:57
Людмила Вільхова
Кошеняті сподобалося, ледь мені пальці не відгризло, дякую за подарунок
придбано в PethouseВідгук написаний: 3 липня 2024 06:56
Лілія Зверховська
Отримали у подарунок. Залишила на столі, коти дістали розгризли, і за раз у трьох з'їли.
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 липня 2024 09:01
Nataliia Berkela
З консервантами😢 нажаль котик не може їх розкусити ,трохи тверді палички віддаю собачці
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 липня 2024 08:26
Дар'я Овчинникова
Смаколики прийшлися по вкусу нашій киці. Вона швидко все з'їла.
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 липня 2024 22:25
Наталия Гончарова
Мії подобаються
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 липня 2024 10:27
Людмила Корольчук
Смачно. Ням.
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 червня 2024 18:59
Ольга Салащенко
Все дуже сподобалося
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 червня 2024 16:48
Людмила Иолкина
Получили в подарок,Моим хвостикам понравилось!
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 червня 2024 17:34
Тетяна Чаркіна
Очень нравится моим котикам.
придбано в PethouseВідгук написаний: 27 червня 2024 17:30
Ніна Педенко
Отримала у подарунок до замовлення. Котикам подобається смаколик. Дякую Pethouse за смачні подарунки для наших тварин до кожного замовлення!
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 червня 2024 14:49
Тетяна Коханова
Різали на шматки
придбано в PethouseВідгук написаний: 22 червня 2024 09:30
Алла Васильченко
Дуже рідко такі даю. Попри те, що моїм подобається.
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 червня 2024 23:47
Ольга Т
Смачний комплімент від магазину, котику сподобався смаколик, дякую 💛
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 червня 2024 13:10
Віта Магурська
Моя кішка його не любить
придбано в PethouseВідгук написаний: 20 червня 2024 22:08
Анастасія Лозицька
Кексика дуже сподобалася, дала спочатку понюхати а він занявчав одразу:) з'їв за лічені секунди
придбано в PethouseВідгук написаний: 20 червня 2024 10:25
Валерія Биценко
Котику не сподобалося
придбано в PethouseВідгук написаний: 18 червня 2024 20:20
Констанция Пипа
Не подобається (
придбано в PethouseВідгук написаний: 17 червня 2024 06:55
Показати ще