Середня оцінка від користувачів
4,4
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Татьяна Ковалева
Несколько раз присылали в подарок, спасибо Петхауз!
Но никакие коты ни свои ни коты знакомых не едят ну просто никак.
Несколько раз удалось прохожих дворовых котов уговорить съесть палочку. И то без особой радости, а типа ну давай уже, ладно. Всё равно жрать нечего.
Не очень ясен смысл этого изделия, тем более при цене в 12-15 грн за 5 грамм.
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 жовтня 2022 12:27
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Тетяно, дякуємо за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що хвостику не сподобались ласощі. Ми вже зробили відмітку та не будемо передавати саме такі смаколики наступного разу.
Відгук написаний: 6 жовтня 2022 15:39
Vlada Semeniuk
Мои не хрумкают ( пахнет как охотничья колбаска
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 жовтня 2022 17:57
Наталія
Котам палочка не понравилась, потому что она им не досталась. Собаки ее унюхали прямо в коробке с заказом и утащили - обнаружила потом пустую пожеванную упаковку из-под палки и довольных собак.
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 жовтня 2022 11:08
Юрій Мірошніченко
Не знаю дали на падарок
придбано в PethouseВідгук написаний: 2 жовтня 2022 06:35
Ирина Арапова
Дуже смачні палички! Коти задоволені)))
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 вересня 2022 18:47
Светлана Якунина
вкусная вкуснятина для кота и "фу как оно воняет" для хозяина, ну вкусняха то для питомца)))))
придбано в PethouseВідгук написаний: 26 вересня 2022 21:10
Тетяна Сарган
Тварині палички м'ясні сподобались
придбано в PethouseВідгук написаний: 26 вересня 2022 13:28
Оксана Діденко
Котикам не дуже сподобалось(
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 вересня 2022 10:15
Олексій Степанкевич
Кіт зїв, але якогось захвату я в його очах не побачив)))
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 вересня 2022 21:58
Евгений Кучер
нравится
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 вересня 2022 11:02
Олена Зубченко
Наш кіт дуже вибірковий, спочатку лизнув, але потім відмовився)
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 вересня 2022 22:09
Виктория Викторовна Липовецкая
Кошеняті сподобалося, духмяна паличка!
придбано в PethouseВідгук написаний: 20 вересня 2022 17:41
Денис Бубнов
Спасибо
придбано в PethouseВідгук написаний: 20 вересня 2022 00:04
Тетяна Жигаль
Мої котики люблять ці смаколики)
придбано в PethouseВідгук написаний: 19 вересня 2022 00:15
Наталія Бондаренко
Мої котики відкрили для себе ці ласощі від Клуб 4 лапи! Дуже подобаються! Тепер мої улюбленці чекають тільки на них. Для моєї старенької киці дуже підходить - палички м'які, а не сухі й тверді, тому котам поважного віку з проблемними зубками підійде. А кошеня взагалі в захваті від усіл ласощів :)
придбано в PethouseВідгук написаний: 14 вересня 2022 18:47
Ульяна Галінас
Ну дуже сподобалося моїй кіці
придбано в PethouseВідгук написаний: 13 вересня 2022 18:52
Ірина Ховайло
Котикам подобається!
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 вересня 2022 18:57
Олександра Беркович
Палочка понравилась только котику, кошечке не подошла.
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 вересня 2022 16:54
Юлия Светличная
Получила в подарок к заказу(за что спасибо магазину),но кот подарок не оценил,понюхал и отвернулся с недовольной мордой.
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 вересня 2022 16:56
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Юліє, дякуємо за зворотний зв’язок. Дуже прикро, що смаколики не підійшли улюбленцю. Ми вже зробили відмітку та не будемо передавати саме такі ласощі наступного разу.
Відгук написаний: 9 вересня 2022 19:01
Эна Анварова
супер
придбано в PethouseВідгук написаний: 8 вересня 2022 17:37
Показати ще