Середня оцінка від користувачів
4,9
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Тетяна Зазуляк
Сінді (Британська короткошерста)
Хороший корм, навіть для алергіка. Вартість подобається і навіть дивує, бо якість - на висоті. Дякуємо за знижки! :)
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 серпня 2023 23:50
Катерина Павлова
Сальма (Свійська / домашня)
Дуже сподобався корм,кішка їсть із задоволенням
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 серпня 2023 14:32
Alexandra Yu
к магазину претензий нет. качество производителя низкое, полпакета какой-то жижи, кот даже не нюхает
придбано в PethouseВідгук написаний: 22 липня 2023 01:07
- « Previous
- 1
- ...
- 3
- 4
- 5