Відгуки про товар Cherie Signature Gravy Mix Tuna & Wild Salmon

Середня оцінка від користувачів
4,7
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тимон (Нібелунг)
Семён Сёма (Мейн-кун)
Магазин , как всегда на высоте. Корм отлично зашел, моим парням нравится вся линейка, кроме того, что с морковью и тыквой. Но они у меня сильно избалованы))), поэтому каждому своё,
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Варвара (Європейська короткошерста)
Марфа (Європейська короткошерста)
Старшій киці дуже сподобалось, молодша зовсім не захотіла їсти. Гарний корм, видно, що повністю натуральний, але дорогувато.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бамбелбі (Персидська)
На запах, як концерва тунця. Сама чуть не з‘їла) Котику дуже сподобалось.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Алиса (Британська короткошерста)
Дени (Свійська / домашня)
Арья (Свійська / домашня)
Мурзик (Свійська / домашня)
Филимон (Британська короткошерста)
Плюша (Груша) (Свійська / домашня)
Sansa (Абісинська)
Элис (Персидська)
Sparta (Абісинська)
Консерва очень понравилась. Радует низкая цена за такое качество
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мура (Свійська / домашня)
У нашої киці це улюблена консерва.
придбано в Pethouse
Відгук написаний:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кошка (Невська маскарадна)
Я не можу об'єктивно судити якість цього корму, оскільки маю дуже вибагливу й перебірливу улюбленицю. На жаль, кішка відмовилась пробувати консерву. Та зовні корм дуже нагадує schesir, м'ясні шматочки з натуральним запахом. Шкода, що нам не підійшов.
придбано в Pethouse
Відгук написаний: