Середня оцінка від користувачів
4,7
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
AliSSa Kotova
ЛЕВ (Сибірська)
З усієї лінійки смаків -надає перевагу "для стерелізованих" та "з качкою". Якби ще був "кролик в білому соусі",як раніше - взагалі було б чудово)) Чередуємо з ОПТІМІЛ. Раз на три чотири місяці переходимо на нього, коли "крутить носом" повертаємося. Ці дві лінійки підходять за всіма показниками. ДЯКУЄМО колективу за роботу))
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 лютого 2021 13:25
Виталий Александров
Корм понравился. Придраться не к чему.
Відгук написаний: 14 грудня 2020 20:28
Дарина
Люся (Турецька ангора)
Юрчик (Мейн-кун)
Самый лучший вкус из новинок. Очень вкусный запах, берём чаще всего именно утку. Кошке нравится
придбано в PethouseВідгук написаний: 28 листопада 2020 17:12