Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (вагітні та годуючі, сфінкс)

-30%
Purina Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken
Purina Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken
594
Код товару: 00274

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса курки для кошенят, а також вагітних і годуючих кішок.

Ціна342 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки195,60
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна136,92₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна381 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки671,91
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна571,12₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна277 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 957,90
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна2 770,53₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Royal Canin Babycat
Royal Canin Babycat
124
Код товару: 00325

Корм для кошенят від 1 до 4 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок.

Ціна489 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-15%
Ціна195,50₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
Ціна349 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 100,00
Акція-15%
Ціна3 485,00₴
Brit Care Cat Grain Free Kitten Healthy Growth & Development
Brit Care Cat Grain Free Kitten Healthy Growth & Development
121
Код товару: 12411

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та курки для кошенят. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна648 грн/кг
400 грамів
Ціна259,00₴
Ціна495 грн/кг
2 кг
Ціна989,00₴
Ціна437 грн/кг
7 кг
Ціна3 059,00₴
-10%
Josera Cat Minette (Kitten)
Josera Cat Minette (Kitten)
100
Код товару: 05190

Повноцінний корм супер-преміум класу для кошенят до 12-місячного віку, а також вагітних і годуючих кішок. Спеціальна формула ідеально забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах організм зростаючого кошеняти.

Ціна484 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки215,00
Акція-10%
Ціна193,50₴
Ціна350 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки778,00
Акція-10%
Ціна700,20₴
Ціна325 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 610,00
Акція-10%
Ціна3 249,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
63
Код товару: 14338

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для кошенят віком від 1 до 12 місяців, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна374 грн/кг
800 грамів
Ціна299,00₴
Ціна359 грн/кг
1,5 кг
Ціна539,00₴
Ціна276 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки2 599,00
Акція-15%
Ціна2 209,15₴
-20%
Home Food з куркою та рисом для кошенят
Home Food з куркою та рисом для кошенят
98
Код товару: 10031

Повнораціонний сухий корм з куркою і рисом для кошенят віком до 12 місяців.

Ціна550 грн/кг
200 грамів
Ціна110,00₴
Ціна503 грн/кг
400 грамів
Ціна201,00₴
Ціна339 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки677,00
Акція-20%
Ціна541,60₴
Ціна371 грн/кг
10 кг
Ціна3 705,00₴
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
22
Код товару: 16633

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для налагодження процесів травлення та зміцнення імунітету у кошенят віком від 1 до 12 місяців. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
-10%
Josera Kitten Grainfree 36/22
Josera Kitten Grainfree 36/22
33
Код товару: 13776

Збалансований беззерновий сухий корм із м'ясом свійської птиці та картоплею для кошенят, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна488 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки217,00
Акція-10%
Ціна195,30₴
Ціна421 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки936,00
Акція-10%
Ціна842,40₴
Ціна389 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 320,00
Акція-10%
Ціна3 888,00₴
-30%
Nature's Protection Kitten
Nature's Protection Kitten
32
Код товару: 09709

Повнораціонний сухий корм для кошенят віком до 1 року.

Ціна533 грн/кг
400 грамів
Ціна213,00₴
Ціна324 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки926,00
Акція-30%
Ціна648,20₴
Ціна381 грн/кг
7 кг
Ціна2 666,00₴
Ціна382 грн/кг
18 кг
Ціна6 881,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
21
Код товару: 11663

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна668 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 331,00
Акція-30%
Ціна3 031,70₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
13
Код товару: 11662

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна650 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 215,00
Акція-30%
Ціна2 950,50₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
Oven-Baked Tradition Kitten
Oven-Baked Tradition Kitten
9
Код товару: 11659

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна916 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 035,00₴
Ціна805 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 827,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
5
Код товару: 17147

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжим червоним м'ясом, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1678 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 896,00₴
Ціна1139 грн/кг
4,54 кг
Ціна5 169,00₴