Середня оцінка від користувачів
4,4
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Дана Сулименко
Арчік (Мейн-кун)
Ларс (Мейн-кун)
Чарлік (Мейн-кун)
Максик (Шотландська висловуха довгошерста)
Лоранс (Орієнтальна короткошерста)
Фредерік (Мейн-кун)
Кіміко (Мейн-кун)
Хороший корм.Коти їли добре.
придбано в PethouseВідгук написаний: 26 квітня 2023 12:46
Наталія Богдановська
Чарлі (Свійська / домашня)
Миранда (Свійська / домашня)
Рися (Свійська / домашня)
Боня (Свійська / домашня)
Сірі (Свійська / домашня)
Нюся (Невська маскарадна)
Котики їдять непогано, випорожнення в нормі, погіршень у зовнішньому вигляді чи поведінці нема, але дуже сильний запах від лотка
придбано в PethouseВідгук написаний: 19 квітня 2023 21:58
Олеся Марініна
Максімус (Шотландська висловуха короткошерста)
Сімба (Свійська / домашня)
Тихон (Свійська / домашня)
Коту сподобалось!
придбано в PethouseВідгук написаний: 13 квітня 2023 15:28
Валентина Калініна
Кися (Свійська / домашня)
Барон (Свійська / домашня)
Ося (Оскар) (Свійська / домашня)
Джиммік (Свійська / домашня)
Із 4 котиків тільки один трошки поїв, надалі відмовився. Інші категорично відмовилися їсти взагалі, навіть незважаючи на те, що бідьше нічого їм не давали. Жаль, навіть не уявляю, чому так. Відгуки на сайті на корм позитивні. Може тому, що твердий, бо котики не молоденькі.
придбано в PethouseВідгук написаний: 31 березня 2023 20:48
pethouse.ua
Офіційна відповідь
Валентино, дуже прикро, що корм не сподобався. Хотіли б лише звернути увагу, що відмова від поїдання може бути пов'язана, наприклад, із різкою зміною раціону чи індивідуальними смаковими вподобаннями Ваших улюбленців.
Відгук написаний: 3 квітня 2023 14:51
Елена Прудь
Лоло (Британська короткошерста)
також само не хоче їсти зовсім, навіть більше нічого іншого не має їсти
Відгук написаний: 5 травня 2023 11:22
Оксана Власенко
Котя (Свійська / домашня)
Моєму котику подобаються корми "бріт", цей зацінить теж).
придбано в PethouseВідгук написаний: 30 березня 2023 13:33
Тетяна Харченко
чіп (Шотландська висловуха короткошерста)
Джонні (Свійська / домашня)
лісу (Свійська / домашня)
Корм сподобався котикам,склад та ціна для преміум класу ідеальні💓
придбано в PethouseВідгук написаний: 29 березня 2023 02:13
Євген Дубовской
Гарри (Британська короткошерста)
Корм гарни. Але є нюанс - він твердіший за brit struvit, та royal canin urinary та ще деякі корми. Одному з старих котів складно їсти, ковтає цілим, звісно потім відригує.
Шукаємо Brit який не такий твердий )))
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 березня 2023 17:12
Ірина Рачкевич
Ноксі (Шотландська висловуха довгошерста)
нашій не дуже сподобався, і туалет, запах...
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 березня 2023 09:16
Олександр Тимощук
Еля (Європейська короткошерста)
Чудовий основний корм. Не викликає проблем із травленням.
придбано в PethouseВідгук написаний: 10 березня 2023 14:20
Юлія
Нажаль, після Проплану коти відмовились їсти(( Хоча склад тут досить непоганий
придбано в PethouseВідгук написаний: 26 січня 2023 10:14
Юлия Монайкина
Фаня (Свійська / домашня)
Мускат (Свійська / домашня)
Яся (Свійська / домашня)
Тігра (Свійська / домашня)
Корм має дуже гарний склад, не всі корми супер-преміум такий мають. Лосось і індичка,без курки, через що і обрала саме його, також без кукурудзи - горох і рис, що теж класно. Гранула щільна, гарно пахне, розмір не маленький. Коти їли добре.
придбано в PethouseВідгук написаний: 5 січня 2023 17:04
Анна Комісаренко
Эрик (Свійська / домашня)
Лютик (Бомбейська / Бомбей)
Корм мені подобався. Шерсть була в доброму стані. З стулом теж все ОК. Але вирішили перейти на корм супер преміум класу.
придбано в PethouseВідгук написаний: 26 листопада 2022 17:19
Євгенія Прохоренко
Шаде (Канадський сфінкс)
Злата (Канадський сфінкс)
Який обрали?)
Відгук написаний: 8 березня 2023 00:06
Наталія Василенко
SANTA (Шотландська прямовуха)
Взяли корм вперше, дуже хороший. Кіт краще його сприйняв, швидко наїдається ним і не було розладів при переході. Попередній був звичайний BRIT для стерилізованих (синя пачка із зеленим надписом) - від нього невеликі розлади і запах якийсь неприємний .
придбано в PethouseВідгук написаний: 4 жовтня 2022 19:41
Оксана Сизоненко
Орбіт (Мекогонський бобтейл / Тайський бобтейл)
Азура (Сіамська)
Ксена (Свійська / домашня)
Мурчик (Свійська / домашня)
Уже не перший раз купую своїм діткам цей корм- їдять з великим задоволенням.А мені що головне, щоб вони були щасливі та здорові❤😻❤😻❤😻❤😻❤
придбано в PethouseВідгук написаний: 1 жовтня 2022 18:13
Соломія Маменко
Астон (Персидська)
Фрея (Свійська / домашня)
Виявився кращим по складу ніж дорощий за нього Brit Care з лососем, ціна доступніша, вміст білку(лосося) вищий, котик сприйняв чудово, смак сподобав , гранули округлі, котику зручно жувати, не тверді, мають дійсно привабливий аромат для тваринки, дуже задоволена складом та ціною.
придбано в PethouseВідгук написаний: 25 вересня 2022 21:21
Vitaliy Onyshchenko
Sima (Британська довгошерста)
Да, це саме він, той що їсть британка.
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 вересня 2022 20:26
Алла Патрак
Сінді (Британська короткошерста)
Доллі (Норвезька лісова)
Їдять добре, лосось улюблений смак, єдине у новій серії занадто великі граноли нажаль(
придбано в PethouseВідгук написаний: 15 вересня 2022 10:12
Жанна Білоцерківська
Кузя (Свійська / домашня)
Киця дуже вподобала, виїдає все!
придбано в PethouseВідгук написаний: 7 вересня 2022 11:38
Марина Бойко
Шурик (Британська короткошерста)
✌️👍👌😋
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 серпня 2022 22:20
Валентина Ховрак
Капучино (Мейн-кун)
Лео (Свійська / домашня)
Міка (Свійська / домашня)
Перевожу зараз своіх котів та собаку з Роялу на Бріт. На жаль, взагалі не ідять та навіть нюхати не хочуть.. пробувала різні смаки та навіть інші марки цього ж бренду. Ні в яку, дуже звикли до ароматизаторів та смаку роялу і кращий за складом корм (Бріт) тепер сприймати не хочуть. Тому хто теж в такій ситуації - дайте тваринам час звикнути до натуральності.
придбано в PethouseВідгук написаний: 16 серпня 2022 14:12
Показати ще