Середня оцінка від користувачів
4,4
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Svitlana Мотрюк
Спочатку коти їли, а потім почали відмовлятись, принципово не їдять і все, не могла зрозуміти в чому справи, потім придбала корм цієї ж марки тільки з куркою самі гранули в половину менші ніж ті що з лососем, і о чудо їдять з задоволенням, мабуть мої коти ледачі і не хочуть гризти крупних корм.
придбано в PethouseВідгук написаний: 23 червня 2022 19:54
Елена Бондарчук
Томи (Тайська)
Цей корм купила вперше.Котик їсть з задоволенням.Гранули круглі,трошки твердуваті,як і весь Brit ,але котик впорався)))
Як вплине на здоров'я подивимося згодом.
Окремо дякую магазину! Сервіс,як завжди,на вищому рівні!Також дякую за смаколики для моїх домашніх улюбленців.
придбано в PethouseВідгук написаний: 20 травня 2022 16:22
- « Previous
- 1
- ...
- 3
- 4
- 5