Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, яловичина)

Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
53
Код товару: 17421

Повноцінний сухий корм з яловичиною для стерилізованих та кастрованих котів і кошенят.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна250 грн/кг
2 кг
Ціна500,00₴
Ціна228 грн/кг
8 кг
Ціна1 821,00₴
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
14
Код товару: 20871

Повнораціонний сухий корм з індичкою, яловичиною, кроликом та лососем для кошенят і дорослих котів усіх порід, зокрема підходить для стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна345 грн/кг
1 кг
Ціна345,00₴
Half&Half Kitten з яловичиною для кошенят
Half&Half Kitten з яловичиною для кошенят
20
Код товару: 17420

Повноцінний сухий корм з яловичиною для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна253 грн/кг
300 грамів
Ціна76,00₴
Ціна245 грн/кг
2 кг
Ціна490,00₴
Ціна207 грн/кг
8 кг
Ціна1 652,00₴
-10%
Orijen Regional Red Cat 40/20
Orijen Regional Red Cat 40/20
29
Код товару: 11252

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів м'яса з додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% зернових.

Ціна1498 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки565,80
Акція-10%
Ціна509,22₴
Ціна1514 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 028,80
Акція-10%
Ціна2 725,92₴
Ціна1010 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 060,70
Акція-10%
Ціна5 454,63₴
Monge Kitten Monoprotein Beef
Monge Kitten Monoprotein Beef
19
Код товару: 17055

Повнораціонний сухий корм із яловичиною для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна600 грн/кг
1,5 кг
Ціна900,00₴
-30%
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21693

Повноцінний беззерновий сухий корм з лососем і горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна924 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 386,66₴
Ціна551 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки6 296,21
Акція-30%
Ціна4 407,35₴
Carnilove True Fresh Kitten Beef
Carnilove True Fresh Kitten Beef
Немає відгуків
Код товару: 21524

Повнораціонний беззерновий корм зі свіжою яловичиною для кошенят.

Ціна1178 грн/кг
400 грамів
Ціна489,00₴
Ціна808 грн/кг
2 кг
Ціна1 649,00₴