Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, монопротеїновий)

Monge Kitten Monoprotein Beef
Monge Kitten Monoprotein Beef
19
Код товару: 17055

Повнораціонний сухий корм із яловичиною для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна600 грн/кг
1,5 кг
Ціна900,00₴
-15%
Monge Kitten Monoprotein Duck
Monge Kitten Monoprotein Duck
16
Код товару: 17054

Повнораціонний сухий корм із качкою для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки900,00
Акція-15%
Ціна765,00₴
Monge Kitten Monoprotein Trout
Monge Kitten Monoprotein Trout
12
Код товару: 17053

Повнораціонний сухий корм із фореллю для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна638 грн/кг
400 грамів
Ціна255,00₴
Ціна550 грн/кг
1,5 кг
Ціна825,00₴
Ціна411 грн/кг
10 кг
Ціна4 110,00₴
Exclusion Noble Grain Cat Kitten Chicken
Exclusion Noble Grain Cat Kitten Chicken
5
Код товару: 18017

Повноцінний монопротеїновий сухий корм із м’ясом курки для кошенят усіх порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна907 грн/кг
300 грамів
Ціна272,00₴
Ціна767 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 150,00₴
Ціна412 грн/кг
12 кг
Ціна4 945,00₴
Schesir Cat Kitten
Schesir Cat Kitten
8
Код товару: 11826

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна730 грн/кг
400 грамів
Ціна292,00₴
Ціна557 грн/кг
1,5 кг
Ціна836,00₴