Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, печінка)

Brit Care Cat Grain Free Kitten Healthy Growth & Development
Brit Care Cat Grain Free Kitten Healthy Growth & Development
121
Код товару: 12411

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та курки для кошенят. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна648 грн/кг
400 грамів
Ціна259,00₴
Ціна495 грн/кг
2 кг
Ціна989,00₴
Ціна437 грн/кг
7 кг
Ціна3 059,00₴
-15%
Monge Kitten Chicken
Monge Kitten Chicken
53
Код товару: 11108

Повнораціонний сухий корм із куркою для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна588 грн/кг
400 грамів
Ціна235,00₴
Ціна419 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки740,00
Акція-15%
Ціна629,00₴
Ціна365 грн/кг
10 кг
Ціна3 650,00₴
-10%
Josera Cat Minette (Kitten)
Josera Cat Minette (Kitten)
100
Код товару: 05190

Повноцінний корм супер-преміум класу для кошенят до 12-місячного віку, а також вагітних і годуючих кішок. Спеціальна формула ідеально забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах організм зростаючого кошеняти.

Ціна484 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки215,00
Акція-10%
Ціна193,50₴
Ціна350 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки778,00
Акція-10%
Ціна700,20₴
Ціна325 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 610,00
Акція-10%
Ціна3 249,00₴
-10%
Orijen Tundra Cat
Orijen Tundra Cat
47
Код товару: 14532

Високопротеїновий беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки, оленя, ягняти та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1596 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки602,90
Акція-10%
Ціна542,61₴
Ціна1636 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 272,30
Акція-10%
Ціна2 945,07₴
Ціна1100 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 599,10
Акція-10%
Ціна5 939,19₴
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
53
Код товару: 17421

Повноцінний сухий корм з яловичиною для стерилізованих та кастрованих котів і кошенят.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна250 грн/кг
2 кг
Ціна500,00₴
Ціна228 грн/кг
8 кг
Ціна1 821,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
63
Код товару: 14338

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для кошенят віком від 1 до 12 місяців, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна374 грн/кг
800 грамів
Ціна299,00₴
Ціна359 грн/кг
1,5 кг
Ціна539,00₴
Ціна276 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки2 599,00
Акція-15%
Ціна2 209,15₴
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
14
Код товару: 20871

Повнораціонний сухий корм з індичкою, яловичиною, кроликом та лососем для кошенят і дорослих котів усіх порід, зокрема підходить для стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна345 грн/кг
1 кг
Ціна345,00₴
Half&Half Kitten з яловичиною для кошенят
Half&Half Kitten з яловичиною для кошенят
20
Код товару: 17420

Повноцінний сухий корм з яловичиною для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна253 грн/кг
300 грамів
Ціна76,00₴
Ціна245 грн/кг
2 кг
Ціна490,00₴
Ціна207 грн/кг
8 кг
Ціна1 652,00₴
-10%
Orijen Regional Red Cat 40/20
Orijen Regional Red Cat 40/20
29
Код товару: 11252

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів м'яса з додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% зернових.

Ціна1498 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки565,80
Акція-10%
Ціна509,22₴
Ціна1514 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 028,80
Акція-10%
Ціна2 725,92₴
Ціна1010 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 060,70
Акція-10%
Ціна5 454,63₴
-15%
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
2
Код товару: 21863

Збалансований сухий корм з низьким вмістом зерна на основі свіжого лосося та морської риби для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна695 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки327,00
Акція-15%
Ціна277,95₴
Ціна669 грн/кг
2 кг
Ціна1 337,00₴
Ціна562 грн/кг
8 кг
Ціна4 495,00₴
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
22
Код товару: 16633

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для налагодження процесів травлення та зміцнення імунітету у кошенят віком від 1 до 12 місяців. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
Monge Kitten Monoprotein Beef
Monge Kitten Monoprotein Beef
19
Код товару: 17055

Повнораціонний сухий корм із яловичиною для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна600 грн/кг
1,5 кг
Ціна900,00₴
-10%
Orijen Kitten
Orijen Kitten
30
Код товару: 15239

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжою птицею, рибою, фруктами, овочами та лікарськими травами для здорового зростання та розвитку кошенят усіх порід. Цілих 90% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 10% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1283 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки484,70
Акція-10%
Ціна436,23₴
Ціна1213 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 426,40
Акція-10%
Ціна2 183,76₴
-15%
Monge Kitten Monoprotein Duck
Monge Kitten Monoprotein Duck
16
Код товару: 17054

Повнораціонний сухий корм із качкою для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки900,00
Акція-15%
Ціна765,00₴
-10%
Josera Kitten Grainfree 36/22
Josera Kitten Grainfree 36/22
33
Код товару: 13776

Збалансований беззерновий сухий корм із м'ясом свійської птиці та картоплею для кошенят, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна488 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки217,00
Акція-10%
Ціна195,30₴
Ціна421 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки936,00
Акція-10%
Ціна842,40₴
Ціна389 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 320,00
Акція-10%
Ціна3 888,00₴
Monge Kitten Monoprotein Trout
Monge Kitten Monoprotein Trout
12
Код товару: 17053

Повнораціонний сухий корм із фореллю для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна638 грн/кг
400 грамів
Ціна255,00₴
Ціна550 грн/кг
1,5 кг
Ціна825,00₴
Ціна411 грн/кг
10 кг
Ціна4 110,00₴
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
43
Код товару: 08291

Повнораціонний беззерновий корм із лососем та індичкою для кошенят.

Ціна1202 грн/кг
400 грамів
Ціна499,00₴
Ціна828 грн/кг
2 кг
Ціна1 689,00₴
Ціна755 грн/кг
6 кг
Ціна4 599,00₴
Home Food Premium Куряче м'ясо з ягням для кошенят
Home Food Premium Куряче м'ясо з ягням для кошенят
15
Код товару: 12731

Збалансований сухий корм на основі курячого м’яса та м’яса ягняти для кошенят усіх порід віком до 12 місяців, а також для улюблениць в період вагітності та годування.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна204 грн/кг
10 кг
Ціна2 041,00₴
Practik Simple "Здоровий старт" для кошенят
Practik Simple "Здоровий старт" для кошенят
4
Код товару: 20884

Повнораціонний сухий корм зі свіжою індичкою для кошенят, а також для улюблениць під час вагітності та лактації.

Ціна265 грн/кг
1 кг
Ціна265,00₴
Ціна245 грн/кг
5 кг
Ціна1 225,00₴
-15%
Mystic Kitten Low Grain Chicken
Mystic Kitten Low Grain Chicken
2
Код товару: 17810

Повноцінний низькозерновий сухий корм із куркою для кошенят віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна454 грн/кг
500 грамів
Ціна без знижки267,00
Акція-15%
Ціна226,95₴
Ціна496 грн/кг
1,5 кг
Ціна744,00₴
Ціна384 грн/кг
15 кг
Ціна5 767,00₴
BonaCibo Kitten
BonaCibo Kitten
40
Код товару: 12583

Збалансований та повнораціонний сухий корм на основі курячого м'яса, анчоусів і рису для кошенят віком до 12 місяців, вагітних та годуючих кішок усіх порід.

Ціна321 грн/кг
1,5 кг
Ціна482,00₴
Ціна338 грн/кг
5 кг
Ціна1 687,80₴
-25%
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21692

Повноцінний беззерновий сухий корм з індичкою та горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна762 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 142,52₴
Ціна476 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки5 077,39
Акція-25%
Ціна3 808,04₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
Nature's Protection Kitten Large Breed
Nature's Protection Kitten Large Breed
1
Код товару: 11537

Повнораціонний сухий корм для кошенят великих порід віком до 15 місяців.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,00₴
Ціна411 грн/кг
18 кг
Ціна7 403,00₴