Сухий корм для котів (для кошенят, печінка)
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21693
Повноцінний беззерновий сухий корм з лососем і горохом для котів на всіх стадіях життя.
Ціна924 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 386,66₴
Ціна551 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки6 296,21
Акція-30%
Ціна4 407,35₴
Oven-Baked Tradition Kitten
9
Код товару: 11659
Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки для кошенят віком від 1 до 12 місяців.
Ціна916 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 035,00₴
Ціна805 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 827,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
5
Код товару: 17147
Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжим червоним м'ясом, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.
Ціна1678 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 896,00₴
Ціна1139 грн/кг
4,54 кг
Ціна5 169,00₴
Carnilove True Fresh Kitten Beef
Немає відгуків
Код товару: 21524
Повнораціонний беззерновий корм зі свіжою яловичиною для кошенят.
Ціна1178 грн/кг
400 грамів
Ціна489,00₴
Ціна808 грн/кг
2 кг
Ціна1 649,00₴



