Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, індичка)

-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
315
Код товару: 08074

Повнораціонний сухий корм з індичкою та вівсом для дорослих котів і кішок після кастрації/стерилізації.

Ціна470 грн/кг
700 грам
Ціна328,90₴
Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна673,50₴
Ціна429 грн/кг
4 кг
Ціна1 715,70₴
Ціна286 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 085,90
Акція-30%
Ціна2 860,13₴
-25%
Purina Pro Plan Cat Adult Delicate Digestion Turkey
Purina Pro Plan Cat Adult Delicate Digestion Turkey
117
Код товару: 00276

Повнораціонний сухий корм з індичкою та рисом для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна477 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки224,40
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна190,74₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна370 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки739,60
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна554,70₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна343 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 570,91
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна3 428,18₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна326 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки6 079,51
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна4 559,63₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-30%
Cat Chow Special Care 3in1
Cat Chow Special Care 3in1
191
Код товару: 05618

Сухий корм на основі м'яса індички для дорослих котів. Потрійна формула перешкоджає появі сечокам'яної хвороби, сприяє виведенню ковтунів шерсті зі шлунка та запобігає утворенню зубного каменю.

Ціна177 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки379,50
Акція-30%
Ціна265,65₴
Ціна154 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 309,80
Акція-30%
Ціна2 316,86₴
-10%
Acana Wild Prairie cat 37/20
Acana Wild Prairie cat 37/20
218
Код товару: 00051

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса курчати та риби з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1200 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки453,20
Акція-10%
Ціна407,88₴
Ціна1051 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 102,80
Акція-10%
Ціна1 892,52₴
Ціна762 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 812,30
Акція-10%
Ціна3 431,07₴
-10%
Savory Adult Cat Steril Fresh Turkey & Duck
Savory Adult Cat Steril Fresh Turkey & Duck
21
Код товару: 20445

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички, качки та курки для дорослих стерилізованих котів.

Ціна734 грн/кг
400 грамів
Ціна301,00₴
Ціна503 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 144,00
Акція-10%
Ціна1 029,60₴
Ціна503 грн/кг
8 кг
Ціна4 103,00₴
Подарунок!
Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey
Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey
115
Код товару: 12826

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса ягняти та індички для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна803 грн/кг
400 грамів
Ціна321,00₴
Ціна640 грн/кг
2 кг
АкціяПодарунок!
Ціна1 280,00₴
Акція: Вологий корм у подарунок!

При купівлі паковання 2 кг сухого корму для котів Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey - 2 баночки вологого корму Savory Cat Adult Fish 200 грамів і 1 баночка Savory Cat Adult Duck 200 грамів у подарунок!

Ціна584 грн/кг
8 кг
Ціна4 672,00₴
Brit Care Cat Grain Free Sterilized & Weight Control
Brit Care Cat Grain Free Sterilized & Weight Control
90
Код товару: 12370

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі м'яса качки для схильних до набору зайвої ваги та стерилізованих котів.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
-10%
Acana Grasslands cat 37/18
Acana Grasslands cat 37/18
93
Код товару: 00049

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого курячого м'яса, качки та індички з додаванням добірних овочів, фруктів, ягід і трав для котів різного віку.

Ціна1200 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки453,20
Акція-10%
Ціна407,88₴
Ціна1051 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 102,80
Акція-10%
Ціна1 892,52₴
Ціна797 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 984,50
Акція-10%
Ціна3 586,05₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
88
Код товару: 14341

Гіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
49
Код товару: 16709

Повнораціонний сухий корм із лососем для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна496 грн/кг
700 грамів
Ціна346,90₴
Ціна474 грн/кг
1,5 кг
Ціна711,00₴
Ціна452 грн/кг
4 кг
Ціна1 809,80₴
Ціна302 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 309,20
Акція-30%
Ціна3 016,44₴
-30%
Purina Pro Plan Cat Sterilised Senior Longevis Turkey
Purina Pro Plan Cat Sterilised Senior Longevis Turkey
42
Код товару: 10953

Повнораціонний сухий корм з індичкою для стерилізованих і кастрованих котів віком старше 7 років.

Ціна351 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки752,30
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна526,61₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-10%
Orijen Original Cat
Orijen Original Cat
55
Код товару: 14534

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі свіжої птиці та риби з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1340 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки506,20
Акція-10%
Ціна455,58₴
Ціна1305 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 610,40
Акція-10%
Ціна2 349,36₴
Ціна840 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 039,20
Акція-10%
Ціна4 535,28₴
Brit Care Cat Grain Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste
Brit Care Cat Grain Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste
90
Код товару: 12373

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та лосося для вибагливих котів із чутливим травленням.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна468 грн/кг
7 кг
Ціна3 275,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
66
Код товару: 14342

Гіпоалергенний збалансований сухий корм з ягням та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна370 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки329,00
Акція-10%
Ціна296,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey & Duck
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey & Duck
61
Код товару: 12825

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та качки для дорослих котів, вимогливих до смаку їжі.

Ціна850 грн/кг
400 грамів
Ціна340,00₴
Ціна669 грн/кг
2 кг
Ціна1 338,00₴
Ціна603 грн/кг
8 кг
Ціна4 827,00₴
Home Food з індичкою та качкою для котів британської породи
Home Food з індичкою та качкою для котів британської породи
68
Код товару: 10242

Повнораціонний сухий корм з індичкою та качкою для дорослих котів британської та шотландської породи.

Ціна615 грн/кг
200 грамів
Ціна123,00₴
Ціна575 грн/кг
400 грамів
Ціна230,00₴
Ціна466 грн/кг
1,6 кг
Ціна745,00₴
Ціна413 грн/кг
10 кг
Ціна4 134,00₴
-15%
Purina Pro Plan LiveClear Sterilised Senior Turkey
Purina Pro Plan LiveClear Sterilised Senior Turkey
8
Код товару: 13505

Повнораціонний сухий корм з індичкою для зменшення кількості алергенів на шерсті та шкірі у стерилізованих котів віком старше 7 років.

Ціна500 грн/кг
1,4 кг
Ціна без знижки822,80
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна699,38₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-10%
Hill's SP Feline Mature Аdult 7+ Chicken
Hill's SP Feline Mature Аdult 7+ Chicken
10
Код товару: 00153

Повнораціонний сухий корм із куркою для котів віком старше 7 років.

Ціна692 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 153,00
Акція-10%
Ціна1 037,70₴
Ціна588 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 961,00
Акція-10%
Ціна1 764,90₴
Ціна482 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 350,00
Акція-10%
Ціна4 815,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
27
Код товару: 14339

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з ягням та індичкою для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна329 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки549,00
Акція-10%
Ціна494,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Taste of the Wild Lowland Creek Feline Formula
Taste of the Wild Lowland Creek Feline Formula
20
Код товару: 15288

Повнораціонна беззернова формула з качкою та смаженою перепілкою для котів усіх вікових груп.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,50₴
Ціна558 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 685,00₴
-10%
Orijen Fit & Trim 42/15
Orijen Fit & Trim 42/15
23
Код товару: 08866

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індички, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів і лікарських трав для котів із зайвою вагою. Містить 85% м'яса, 15% фруктів і овочів, 0% злаків.

Ціна1368 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 735,90
Акція-10%
Ціна2 462,31₴
Ціна875 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 249,40
Акція-10%
Ціна4 724,46₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
21
Код товару: 11663

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна668 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 331,00
Акція-30%
Ціна3 031,70₴
-10%
Hill's SP Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat
Hill's SP Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat
13
Код товару: 04849

Повнораціонний сухий корм із куркою для стерилізованих котів віком старше 7 років.

Ціна970 грн/кг
300 грамів
Ціна291,00₴
Ціна792 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 320,00
Акція-10%
Ціна1 188,00₴
Ціна748 грн/кг
3 кг
Ціна2 245,00₴
-25%
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21692

Повноцінний беззерновий сухий корм з індичкою та горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна762 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 142,52₴
Ціна476 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки5 077,39
Акція-25%
Ціна3 808,04₴