Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, криль)

-10%
Savory Adult Cat Steril Fresh Lamb & Chicken
Savory Adult Cat Steril Fresh Lamb & Chicken
200
Код товару: 12827

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса ягняти та курячого м’яса для дорослих стерилізованих котів.

Ціна729 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки324,00
Акція-10%
Ціна291,60₴
Ціна637 грн/кг
2 кг
Ціна1 273,00₴
Ціна569 грн/кг
8 кг
Ціна4 548,00₴
-10%
Savory Adult Cat Steril Fresh Turkey & Duck
Savory Adult Cat Steril Fresh Turkey & Duck
21
Код товару: 20445

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички, качки та курки для дорослих стерилізованих котів.

Ціна734 грн/кг
400 грамів
Ціна301,00₴
Ціна503 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 144,00
Акція-10%
Ціна1 029,60₴
Ціна503 грн/кг
8 кг
Ціна4 103,00₴
Подарунок!
Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey
Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey
115
Код товару: 12826

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса ягняти та індички для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна803 грн/кг
400 грамів
Ціна321,00₴
Ціна640 грн/кг
2 кг
АкціяПодарунок!
Ціна1 280,00₴
Акція: Вологий корм у подарунок!

При купівлі паковання 2 кг сухого корму для котів Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey - 2 баночки вологого корму Savory Cat Adult Fish 200 грамів і 1 баночка Savory Cat Adult Duck 200 грамів у подарунок!

Ціна584 грн/кг
8 кг
Ціна4 672,00₴
-10%
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Salmon & White Fish
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Salmon & White Fish
79
Код товару: 12824

Збалансований низькозерновий сухий корм зі свіжим лососем і білою рибою для дорослих довгошерстих котів.

Ціна815 грн/кг
400 грамів
Ціна326,00₴
Ціна590 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 311,00
Акція-10%
Ціна1 179,90₴
Ціна598 грн/кг
8 кг
Ціна4 784,00₴
Home Food з ягням, лососем і яблуком для котів із чутливим травленням
Home Food з ягням, лососем і яблуком для котів із чутливим травленням
89
Код товару: 10241

Повнораціонний сухий корм з ягням, лососем і яблуком для дорослих котів із чутливим травленням, зокрема стерилізованих та кастрованих.

Ціна630 грн/кг
200 грамів
Ціна126,00₴
Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна476 грн/кг
1,6 кг
Ціна761,00₴
Ціна423 грн/кг
10 кг
Ціна4 229,00₴
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey & Duck
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Turkey & Duck
61
Код товару: 12825

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та качки для дорослих котів, вимогливих до смаку їжі.

Ціна850 грн/кг
400 грамів
Ціна340,00₴
Ціна669 грн/кг
2 кг
Ціна1 338,00₴
Ціна603 грн/кг
8 кг
Ціна4 827,00₴
-20%
Home Food з телятиною, лососем і в'яленими томатами для котів великих порід
Home Food з телятиною, лососем і в'яленими томатами для котів великих порід
22
Код товару: 18687

Повнораціонний сухий корм з телятиною, лососем і в'яленими томатами для підтримання здоров'я котів великих порід, зокрема стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна615 грн/кг
200 грамів
Ціна123,00₴
Ціна460 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-20%
Ціна184,00₴
Ціна373 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки745,00
Акція-20%
Ціна596,00₴
Ціна331 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 134,00
Акція-20%
Ціна3 307,20₴
Home Food "Морський коктейль" для котів з чутливим травленням
Home Food "Морський коктейль" для котів з чутливим травленням
88
Код товару: 10240

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм зі свіжою морською рибою для дорослих котів із чутливим травленням, а також кастрованим і стерилізованим улюбленцям.

Ціна630 грн/кг
200 грамів
Ціна126,00₴
Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна476 грн/кг
1,6 кг
Ціна761,00₴
Ціна423 грн/кг
10 кг
Ціна4 229,00₴
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
12
Код товару: 18119

Повнораціонний беззерновий гіпоалергенний сухий корм з лососем для підтримання здоров'я шкіри та шерсті у котів на всіх стадіях життя. Підходить для кошенят віком понад 1 місяць, дорослих котиків та улюбленців похилого віку.

Ціна813 грн/кг
400 грамів
Ціна325,00₴