Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, лосось)

-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Hairball & Healthy Skin Salmon
Purina Pro Plan Cat Adult Hairball & Healthy Skin Salmon
104
Код товару: 04530

Повнораціонний сухий корм із лососем для підтримання здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих котів.

Ціна521 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки245,20
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна208,42₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки792,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна673,20₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна412 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 844,60
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна4 117,91₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Brit Care Cat Grain Free Haircare Healthy & Shiny Coat
Brit Care Cat Grain Free Haircare Healthy & Shiny Coat
96
Код товару: 12372

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося та курки для догляду за шкірою та шерстю котів.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна398 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки3 275,00
Акція-15%
Ціна2 783,75₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
88
Код товару: 14341

Гіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
49
Код товару: 16709

Повнораціонний сухий корм із лососем для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна496 грн/кг
700 грамів
Ціна346,90₴
Ціна474 грн/кг
1,5 кг
Ціна711,00₴
Ціна452 грн/кг
4 кг
Ціна1 809,80₴
Ціна302 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 309,20
Акція-30%
Ціна3 016,44₴
-30%
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
44
Код товару: 00110

Сухий корм з лососем для дорослих котів із чутливим травленням і схильністю до проявів алергічних реакцій.

Ціна178 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки382,30
Акція-30%
Ціна267,61₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
Monge Cat Urinary Rich in Chicken
Monge Cat Urinary Rich in Chicken
62
Код товару: 11216

Повнораціонний сухий корм із куркою для профілактики сечокам’яної хвороби в дорослих котів.

Ціна613 грн/кг
400 грамів
Ціна245,00₴
Ціна527 грн/кг
1,5 кг
Ціна790,00₴
Ціна370 грн/кг
10 кг
Ціна3 700,00₴
-10%
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Salmon & White Fish
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Salmon & White Fish
79
Код товару: 12824

Збалансований низькозерновий сухий корм зі свіжим лососем і білою рибою для дорослих довгошерстих котів.

Ціна815 грн/кг
400 грамів
Ціна326,00₴
Ціна590 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 311,00
Акція-10%
Ціна1 179,90₴
Ціна598 грн/кг
8 кг
Ціна4 784,00₴
Home Food з ягням, лососем і яблуком для котів із чутливим травленням
Home Food з ягням, лососем і яблуком для котів із чутливим травленням
89
Код товару: 10241

Повнораціонний сухий корм з ягням, лососем і яблуком для дорослих котів із чутливим травленням, зокрема стерилізованих та кастрованих.

Ціна630 грн/кг
200 грамів
Ціна126,00₴
Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна476 грн/кг
1,6 кг
Ціна761,00₴
Ціна423 грн/кг
10 кг
Ціна4 229,00₴
Brit Care Cat Grain Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste
Brit Care Cat Grain Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste
90
Код товару: 12373

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та лосося для вибагливих котів із чутливим травленням.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна468 грн/кг
7 кг
Ціна3 275,00₴
-20%
Home Food з телятиною, лососем і в'яленими томатами для котів великих порід
Home Food з телятиною, лососем і в'яленими томатами для котів великих порід
22
Код товару: 18687

Повнораціонний сухий корм з телятиною, лососем і в'яленими томатами для підтримання здоров'я котів великих порід, зокрема стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна615 грн/кг
200 грамів
Ціна123,00₴
Ціна460 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-20%
Ціна184,00₴
Ціна373 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки745,00
Акція-20%
Ціна596,00₴
Ціна331 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 134,00
Акція-20%
Ціна3 307,20₴
-10%
Josera Cat Marinesse
Josera Cat Marinesse
48
Код товару: 08785

Гіпоалергенний беззерновий сухий корм з лососем для дорослих котів. Особливо приваблива і легкоперетравлювана формула, підходить для котів з чутливим травленням.

Ціна545 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки242,00
Акція-10%
Ціна217,80₴
Ціна487 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 082,00
Акція-10%
Ціна973,80₴
Ціна525 грн/кг
10 кг
Ціна5 250,00₴
Home Food "Морський коктейль" для котів з чутливим травленням
Home Food "Морський коктейль" для котів з чутливим травленням
88
Код товару: 10240

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм зі свіжою морською рибою для дорослих котів із чутливим травленням, а також кастрованим і стерилізованим улюбленцям.

Ціна630 грн/кг
200 грамів
Ціна126,00₴
Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна476 грн/кг
1,6 кг
Ціна761,00₴
Ціна423 грн/кг
10 кг
Ціна4 229,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
18
Код товару: 14336

Повнораціонний збалансований сухий корм із лососем для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
45
Код товару: 06040

Повнораціонна беззернова формула із запеченою косулею та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна584 грн/кг
2 кг
Ціна1 167,70₴
Ціна527 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 476,60₴
Morando Tradizioni Sterilized with Salmon
Morando Tradizioni Sterilized with Salmon
1
Код товару: 21115

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна500 грн/кг
400 грамів
Ціна200,00₴
Ціна400 грн/кг
1,5 кг
Ціна600,00₴
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
8
Код товару: 15289

Повнораціонна беззернова формула з фореллю та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,50₴
Ціна558 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 685,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Senior Salmon
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Senior Salmon
10
Код товару: 13555

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для котів похилого віку старше 10 років.

Ціна615 грн/кг
400 грамів
Ціна246,00₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна765,00₴
Ціна432 грн/кг
7 кг
Ціна3 027,00₴
-30%
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21693

Повноцінний беззерновий сухий корм з лососем і горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна924 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 386,66₴
Ціна551 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки6 296,21
Акція-30%
Ціна4 407,35₴
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
12
Код товару: 18119

Повнораціонний беззерновий гіпоалергенний сухий корм з лососем для підтримання здоров'я шкіри та шерсті у котів на всіх стадіях життя. Підходить для кошенят віком понад 1 місяць, дорослих котиків та улюбленців похилого віку.

Ціна813 грн/кг
400 грамів
Ціна325,00₴