Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, менше 1 кг)

-10%
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
27
Код товару: 14339

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з ягням та індичкою для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна329 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки549,00
Акція-10%
Ціна494,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Exclusion Noble Grain Cat Sterilized 7+ Chicken
Exclusion Noble Grain Cat Sterilized 7+ Chicken
4
Код товару: 18023

Повноцінний монопротеїновий сухий корм із м’ясом курки для стерилізованих та кастрованих котів усіх порід віком від 7 років.

Ціна907 грн/кг
300 грамів
Ціна272,00₴
Ціна793 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 190,00₴
-10%
Josera DailyCat
Josera DailyCat
22
Код товару: 10902

Повнораціонний беззерновий сухий корм із птицею та солодкою картоплею для дорослих котів із чутливим травленням.

Ціна527 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки234,00
Акція-10%
Ціна210,60₴
Ціна365 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки812,00
Акція-10%
Ціна730,80₴
Ціна381 грн/кг
10 кг
Ціна3 810,00₴
-10%
Orijen Fit & Trim 42/15
Orijen Fit & Trim 42/15
23
Код товару: 08866

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індички, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів і лікарських трав для котів із зайвою вагою. Містить 85% м'яса, 15% фруктів і овочів, 0% злаків.

Ціна1368 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 735,90
Акція-10%
Ціна2 462,31₴
Ціна875 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 249,40
Акція-10%
Ціна4 724,46₴
Nature's Protection Cat Senior
Nature's Protection Cat Senior
4
Код товару: 09714

Повнораціонний сухий корм з м'ясом птиці для котів похилого віку, які старші 10 років.

Ціна598 грн/кг
400 грамів
Ціна239,00₴
Ціна580 грн/кг
2 кг
Ціна1 159,00₴
Ціна403 грн/кг
7 кг
Ціна2 822,00₴
Morando Tradizioni Sterilized with Salmon
Morando Tradizioni Sterilized with Salmon
1
Код товару: 21115

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна500 грн/кг
400 грамів
Ціна200,00₴
Ціна400 грн/кг
1,5 кг
Ціна600,00₴
-10%
Hill's SP Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat
Hill's SP Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat
13
Код товару: 04849

Повнораціонний сухий корм із куркою для стерилізованих котів віком старше 7 років.

Ціна970 грн/кг
300 грамів
Ціна291,00₴
Ціна792 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 320,00
Акція-10%
Ціна1 188,00₴
Ціна748 грн/кг
3 кг
Ціна2 245,00₴
1st Choice Cat Adult Weight Control (Light)
1st Choice Cat Adult Weight Control (Light)
42
Код товару: 00021

Низькокалорійний повнораціонний сухий корм для дорослих котів, схильних до надмірної ваги, а також для кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна571 грн/кг
2,72 кг
Ціна1 553,00₴
Ціна529 грн/кг
5,44 кг
Ціна2 877,00₴
Ціна474 грн/кг
10 кг
Ціна4 738,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Senior Salmon
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Senior Salmon
10
Код товару: 13555

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для котів похилого віку старше 10 років.

Ціна615 грн/кг
400 грамів
Ціна246,00₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна765,00₴
Ціна432 грн/кг
7 кг
Ціна3 027,00₴
1st Choice Senior Cat
1st Choice Senior Cat
19
Код товару: 00023

Сухий корм для котів похилого віку від 10 років.

Ціна571 грн/кг
2,72 кг
Ціна1 553,00₴
Ціна529 грн/кг
5,44 кг
Ціна2 877,00₴
Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Немає відгуків
Код товару: 22409

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою куркою для котів похилого віку.

Ціна551 грн/кг
2 кг
Ціна1 102,08₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
6
Код товару: 19776

Повнораціонний сухий корм з куркою для котів віком понад 7 років.

Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Royal Canin Sterilised 7+
Royal Canin Sterilised 7+
108
Код товару: 05821

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих/кастрованих котів та кішок віком від 7 до 12 років.

Ціна650 грн/кг
400 грамів
Ціна260,00₴
Ціна540 грн/кг
1,5 кг
Ціна810,00₴
Ціна500 грн/кг
10 кг
Ціна5 000,00₴
Brit Care Cat Grain Free Adult Activity Support
Brit Care Cat Grain Free Adult Activity Support
19
Код товару: 12374

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та курки для активних котів.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
12
Код товару: 18119

Повнораціонний беззерновий гіпоалергенний сухий корм з лососем для підтримання здоров'я шкіри та шерсті у котів на всіх стадіях життя. Підходить для кошенят віком понад 1 місяць, дорослих котиків та улюбленців похилого віку.

Ціна813 грн/кг
400 грамів
Ціна325,00₴
Morando Tradizioni Sterilized with Chicken
Morando Tradizioni Sterilized with Chicken
2відгуки
Код товару: 21116

Повнораціонний сухий корм з куркою для дорослих кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна500 грн/кг
400 грамів
Ціна200,00₴
Ціна400 грн/кг
1,5 кг
Ціна600,00₴
Mera Cats Senior Beef (Rind)
Mera Cats Senior Beef (Rind)
Немає відгуків
Код товару: 14607

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою яловичиною для котів похилого віку.

Ціна914 грн/кг
400 грамів
Ціна365,60₴