Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, шотландська)

-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
315
Код товару: 08074

Повнораціонний сухий корм з індичкою та вівсом для дорослих котів і кішок після кастрації/стерилізації.

Ціна470 грн/кг
700 грам
Ціна328,90₴
Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна673,50₴
Ціна429 грн/кг
4 кг
Ціна1 715,70₴
Ціна286 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 085,90
Акція-30%
Ціна2 860,13₴
-10%
Savory Adult Cat Steril Fresh Lamb & Chicken
Savory Adult Cat Steril Fresh Lamb & Chicken
200
Код товару: 12827

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса ягняти та курячого м’яса для дорослих стерилізованих котів.

Ціна729 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки324,00
Акція-10%
Ціна291,60₴
Ціна637 грн/кг
2 кг
Ціна1 273,00₴
Ціна569 грн/кг
8 кг
Ціна4 548,00₴
Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive
Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive
137
Код товару: 12371

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі м'яса кролика для стерилізованих котів із чутливим травленням.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна489 грн/кг
7 кг
Ціна3 425,00₴
-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Rabbit
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Rabbit
84
Код товару: 09549

Повнораціонний сухий корм із кроликом для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна502 грн/кг
1,5 кг
АкціяРозіграш!
Ціна752,30₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Подарунок!
Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey
Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey
115
Код товару: 12826

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса ягняти та індички для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна803 грн/кг
400 грамів
Ціна321,00₴
Ціна640 грн/кг
2 кг
АкціяПодарунок!
Ціна1 280,00₴
Акція: Вологий корм у подарунок!

При купівлі паковання 2 кг сухого корму для котів Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey - 2 баночки вологого корму Savory Cat Adult Fish 200 грамів і 1 баночка Savory Cat Adult Duck 200 грамів у подарунок!

Ціна584 грн/кг
8 кг
Ціна4 672,00₴
Brit Care Cat Grain Free Sterilized & Weight Control
Brit Care Cat Grain Free Sterilized & Weight Control
90
Код товару: 12370

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі м'яса качки для схильних до набору зайвої ваги та стерилізованих котів.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
88
Код товару: 14341

Гіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
49
Код товару: 16709

Повнораціонний сухий корм із лососем для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна496 грн/кг
700 грамів
Ціна346,90₴
Ціна474 грн/кг
1,5 кг
Ціна711,00₴
Ціна452 грн/кг
4 кг
Ціна1 809,80₴
Ціна302 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 309,20
Акція-30%
Ціна3 016,44₴
-30%
Purina Pro Plan Cat Sterilised Senior Longevis Turkey
Purina Pro Plan Cat Sterilised Senior Longevis Turkey
42
Код товару: 10953

Повнораціонний сухий корм з індичкою для стерилізованих і кастрованих котів віком старше 7 років.

Ціна351 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки752,30
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна526,61₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-20%
Home Food з телятиною, лососем і в'яленими томатами для котів великих порід
Home Food з телятиною, лососем і в'яленими томатами для котів великих порід
22
Код товару: 18687

Повнораціонний сухий корм з телятиною, лососем і в'яленими томатами для підтримання здоров'я котів великих порід, зокрема стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна615 грн/кг
200 грамів
Ціна123,00₴
Ціна460 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-20%
Ціна184,00₴
Ціна373 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки745,00
Акція-20%
Ціна596,00₴
Ціна331 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 134,00
Акція-20%
Ціна3 307,20₴
-10%
Josera Cat Marinesse
Josera Cat Marinesse
48
Код товару: 08785

Гіпоалергенний беззерновий сухий корм з лососем для дорослих котів. Особливо приваблива і легкоперетравлювана формула, підходить для котів з чутливим травленням.

Ціна545 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки242,00
Акція-10%
Ціна217,80₴
Ціна487 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 082,00
Акція-10%
Ціна973,80₴
Ціна525 грн/кг
10 кг
Ціна5 250,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
56
Код товару: 14340

Збалансований дієтичний сухий корм із курячим м'ясом для дорослих стерилізованих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна305 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-15%
Ціна458,15₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Home Food з індичкою та качкою для котів британської породи
Home Food з індичкою та качкою для котів британської породи
68
Код товару: 10242

Повнораціонний сухий корм з індичкою та качкою для дорослих котів британської та шотландської породи.

Ціна615 грн/кг
200 грамів
Ціна123,00₴
Ціна575 грн/кг
400 грамів
Ціна230,00₴
Ціна466 грн/кг
1,6 кг
Ціна745,00₴
Ціна413 грн/кг
10 кг
Ціна4 134,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken
Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken
60
Код товару: 14335

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна300 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки529,00
Акція-15%
Ціна449,65₴
Ціна300 грн/кг
8 кг
Ціна2 399,00₴
-10%
Josera Cat Indoor
Josera Cat Indoor
2
Код товару: 21140

Повнораціонний беззерновий сухий корм для дорослих стерилізованих і кастрованих котів, які живуть в приміщенні.

Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна394 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки876,00
Акція-10%
Ціна788,40₴
Ціна399 грн/кг
10+1 кг
Ціна без знижки4 829,00
АкціяВигода 10%
Ціна4 390,00₴
Акція: Вигода 10%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Josera Cat Indoor - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

-15%
Royal Canin Indoor 7+
Royal Canin Indoor 7+
16
Код товару: 00332

Повнораціонний сухий корм для котів старше 7 років, що живуть в приміщенні.

Ціна442 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки780,00
Акція-15%
Ціна663,00₴
Ціна506 грн/кг
3,5 кг
Ціна1 770,00₴
Brit Care Cat Grain Free Large Cats Power & Vitality
Brit Care Cat Grain Free Large Cats Power & Vitality
25
Код товару: 12375

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі качки та курки для дорослих котів великих порід.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна468 грн/кг
7 кг
Ціна3 275,00₴
-10%
Brit Care Cat Grain Free Senior & Weight Control
Brit Care Cat Grain Free Senior & Weight Control
15
Код товару: 12376

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі курячого м'яса для котів старше 7 років. Також підходить для стерилізованих котів похилого віку.

Ціна650 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки289,00
Акція-10%
Ціна260,10₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
18
Код товару: 14336

Повнораціонний збалансований сухий корм із лососем для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-10%
Josera Cat Senior
Josera Cat Senior
17
Код товару: 08788

Повнораціонний корм для котів похилого віку і котів, які страждають на хронічну ниркову недостатність.

Ціна365 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки812,00
Акція-10%
Ціна730,80₴
Ціна343 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 810,00
Акція-10%
Ціна3 429,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
21
Код товару: 11663

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна668 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 331,00
Акція-30%
Ціна3 031,70₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
13
Код товару: 11662

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна650 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 215,00
Акція-30%
Ціна2 950,50₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
-25%
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
4
Код товару: 16543

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжим м'ясом індички для дорослих котів.

Ціна1101 грн/кг
1,36 кг
Ціна без знижки1 997,00
Акція-25%
Ціна1 497,75₴
Ціна880 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 662,00
Акція-25%
Ціна1 996,50₴