Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, шотландська)

Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Немає відгуків
Код товару: 22409

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою куркою для котів похилого віку.

Ціна551 грн/кг
2 кг
Ціна1 102,08₴
Josera Cat Naturelle
Josera Cat Naturelle
46
Код товару: 10239

Повнораціонний беззерновий сухий корм для дорослих стерилізованих кішок і кастрованих котів.

Ціна439 грн/кг
10 кг
Ціна4 390,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
5
Код товару: 17147

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжим червоним м'ясом, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1678 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 896,00₴
Ціна1139 грн/кг
4,54 кг
Ціна5 169,00₴
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Fish
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Fish
4
Код товару: 16544

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжою рибою для дорослих котів.

Ціна1468 грн/кг
1,36 кг
Ціна1 997,00₴
Ціна1173 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 662,00₴