Перейти до основного вмісту

Сухий корм для дорослих котів

-15%
Royal Canin Sterilised
Royal Canin Sterilised
361
Код товару: 05820

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих/кастрованих кішок/котів віком від 1 до 7 років.

Ціна531 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки250,00
Акція-15%
Ціна212,50₴
Ціна442 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 040,00
Акція-15%
Ціна884,00₴
Ціна425 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки2 000,00
Акція-15%
Ціна1 700,00₴
Ціна408 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 800,00
Акція-15%
Ціна4 080,00₴
-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Turkey
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Turkey
272
Код товару: 00277

Повнораціонний сухий корм з індичкою для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна507 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки238,51
Акція-15%
Ціна202,73₴
Ціна426 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки752,31
Акція-15%
Ціна639,46₴
Ціна475 грн/кг
3 кг
Ціна1 426,00₴
Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Ціна370 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки6 096,80
Акція-15%
Ціна5 182,28₴
-30%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Vital Functions Salmon
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Vital Functions Salmon
189
Код товару: 00278

Повнораціонний сухий корм з лососем для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна507 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки238,51
Акція-15%
Ціна202,73₴
Ціна426 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки752,31
Акція-15%
Ціна639,46₴
Ціна333 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 426,00
Акція-30%
Ціна998,20₴
Ціна344 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
Акція-25%
Ціна3 438,00₴
-15%
Royal Canin British Shorthair
Royal Canin British Shorthair
222
Код товару: 00326

Корм для котів породи британська короткошерста старше 12 місяців. Підходить також котам порід скоттіш-фолд, скоттіш-страйт.

Ціна584 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна600 грн/кг
2 кг
Ціна1 200,00₴
Ціна570 грн/кг
4 кг
Ціна2 280,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴
-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
315
Код товару: 08074

Повнораціонний сухий корм з індичкою та вівсом для дорослих котів і кішок після кастрації/стерилізації.

Ціна470 грн/кг
700 грам
Ціна328,90₴
Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна673,50₴
Ціна429 грн/кг
4 кг
Ціна1 715,70₴
Ціна286 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 085,90
Акція-30%
Ціна2 860,13₴
-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Delicate Digestion Turkey
Purina Pro Plan Cat Adult Delicate Digestion Turkey
117
Код товару: 00276

Повнораціонний сухий корм з індичкою та рисом для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна477 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки224,40
Акція-15%
Ціна190,74₴
Ціна419 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки739,60
Акція-15%
Ціна628,66₴
Ціна389 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 570,91
Акція-15%
Ціна3 885,27₴
Ціна369 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки6 079,51
Акція-15%
Ціна5 167,58₴
-15%
Royal Canin Sensible 33
Royal Canin Sensible 33
104
Код товару: 00343

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів з чутливою травною системою.

Ціна625 грн/кг
400 грамів
Ціна250,00₴
Ціна442 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 040,00
Акція-15%
Ціна884,00₴
Ціна500 грн/кг
4 кг
Ціна2 000,00₴
Ціна480 грн/кг
10 кг
Ціна4 800,00₴
-10%
Savory Adult Cat Steril Fresh Lamb & Chicken
Savory Adult Cat Steril Fresh Lamb & Chicken
200
Код товару: 12827

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса ягняти та курячого м’яса для дорослих стерилізованих котів.

Ціна729 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки324,00
Акція-10%
Ціна291,60₴
Ціна637 грн/кг
2 кг
Ціна1 273,00₴
Ціна569 грн/кг
8 кг
Ціна4 548,00₴
-15%
Cat Chow Special Care 3in1
Cat Chow Special Care 3in1
191
Код товару: 05618

Сухий корм на основі м'яса індички для дорослих котів. Потрійна формула перешкоджає появі сечокам'яної хвороби, сприяє виведенню ковтунів шерсті зі шлунка та запобігає утворенню зубного каменю.

Ціна215 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки379,51
Акція-15%
Ціна322,58₴
Ціна188 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 309,80
Акція-15%
Ціна2 813,33₴
Farmina N&D Tropical Selection Cat Adult Neutered (Sterilised) Lamb, Spelt, Oats & Fruits
Farmina N&D Tropical Selection Cat Adult Neutered (Sterilised) Lamb, Spelt, Oats & Fruits
103
Код товару: 18067

Повнораціонний низькозерновий сухий корм з ягням, спельтою, вівсом і тропічними фруктами для дорослих стерилізованих і кастрованих котів усіх порід.

Ціна853 грн/кг
300 грамів
Ціна256,00₴
Ціна593 грн/кг
1,5 кг
Ціна889,00₴
Ціна458 грн/кг
10 кг
Ціна4 575,00₴
-15%
Royal Canin Urinary Care
Royal Canin Urinary Care
82
Код товару: 10533

Повнораціонний сухий корм для підтримання здоров’я сечовивідних шляхів у дорослих котів старше 12 місяців.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна536 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 260,00
Акція-15%
Ціна1 071,00₴
Ціна575 грн/кг
10 кг
Ціна5 750,00₴
-15%
Royal Canin Hairball Care
Royal Canin Hairball Care
86
Код товару: 06551

Повнораціонний сухий корм для профілактики утворення та виведення ковтунів шерсті із травного тракту дорослих котів.

Ціна713 грн/кг
400 грамів
Ціна285,00₴
Ціна630 грн/кг
2 кг
Ціна1 260,00₴
Ціна489 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 750,00
Акція-15%
Ціна4 887,50₴
-15%
Royal Canin Exigent Fussy
Royal Canin Exigent Fussy
22
Код товару: 20631

Повнораціонний сухий корм для вибагливих до їжі дорослих котів.

Ціна531 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки250,00
Акція-15%
Ціна212,50₴
Ціна520 грн/кг
2 кг
Ціна1 040,00₴
Ціна425 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки2 000,00
Акція-15%
Ціна1 700,00₴
Ціна480 грн/кг
10 кг
Ціна4 800,00₴
Farmina N&D Ancestral Grain Cat Adult Neutered (Sterilised) Chicken & Pomegranate
Farmina N&D Ancestral Grain Cat Adult Neutered (Sterilised) Chicken & Pomegranate
86
Код товару: 17949

Повнораціонний низькозерновий сухий корм з куркою, вівсом, спельтою та гранатом для дорослих стерилізованих і кастрованих котів усіх порід.

Ціна890 грн/кг
300 грамів
Ціна267,00₴
Ціна639 грн/кг
1,5 кг
Ціна959,00₴
Ціна540 грн/кг
10 кг
Ціна5 403,00₴
-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Сod & Тrout
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Сod & Тrout
63
Код товару: 15165

Повнораціонний сухий корм із тріскою та фореллю для стерилізованих і кастрованих дорослих котів.

Ціна433 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки764,80
Акція-15%
Ціна650,08₴
Ціна482 грн/кг
3 кг
Ціна1 447,40₴
Ціна398 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 680,51
Акція-15%
Ціна3 978,43₴
-15%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
101
Код товару: 13684

Сухий корм з індичкою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна207 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-15%
Ціна310,42₴
Ціна183 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-15%
Ціна2 742,27₴
-15%
Royal Canin Indoor 27
Royal Canin Indoor 27
126
Код товару: 00330

Повнораціонний сухий корм для котів віком від 1 до 7 років, що живуть у приміщенні.

Ціна468 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки220,00
Акція-15%
Ціна187,00₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна445 грн/кг
10 кг
Ціна4 450,00₴
-25%
Purina Pro Plan Cat Adult Hairball & Healthy Skin Salmon
Purina Pro Plan Cat Adult Hairball & Healthy Skin Salmon
104
Код товару: 04530

Повнораціонний сухий корм із лососем для підтримання здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих котів.

Ціна521 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки245,20
Акція-15%
Ціна208,42₴
Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки792,00
Акція-15%
Ціна673,20₴
Ціна363 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 844,60
Акція-25%
Ціна3 633,45₴
-30%
Optimeal Cat Adult High in Veal
Optimeal Cat Adult High in Veal
159
Код товару: 07514

Повнораціонний сухий корм з високим вмістом телятини для дорослих котів.

Ціна457 грн/кг
700 грамів
Ціна319,90₴
Ціна437 грн/кг
1,5 кг
Ціна655,60₴
Ціна417 грн/кг
4 кг
Ціна1 668,90₴
Ціна278 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 973,50
Акція-30%
Ціна2 781,45₴
-35%
Josera JosiCat Sterilised Classic
Josera JosiCat Sterilised Classic
149
Код товару: 11291

Повнораціонний сухий корм для дорослих стерилізованих і кастрованих котів. Це збалансоване харчування, що забезпечує улюбленця необхідними вітамінами та мікроелементами за особливих потреб його організму.

Ціна282 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки204,00
Акція-10%
Ціна183,60₴
Ціна306 грн/кг
1,9 кг
Ціна581,00₴
Ціна148 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 280,00
Акція-35%
Ціна1 482,00₴
-10%
Acana Wild Prairie cat 37/20
Acana Wild Prairie cat 37/20
218
Код товару: 00051

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса курчати та риби з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1142 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки431,60
Акція-10%
Ціна388,44₴
Ціна1001 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 002,70
Акція-10%
Ціна1 802,43₴
Ціна726 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 630,80
Акція-10%
Ціна3 267,72₴
-15%
Royal Canin Hair & Skin Care
Royal Canin Hair & Skin Care
70
Код товару: 06550

Повнораціонний сухий корм для підтримання здоров'я і краси шкіри та шерсті у дорослих котів.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна536 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 260,00
Акція-15%
Ціна1 071,00₴
Ціна600 грн/кг
4 кг
Ціна2 400,00₴
Ціна489 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 750,00
Акція-15%
Ціна4 887,50₴
-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Duck & Liver
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Duck & Liver
96
Код товару: 11302

Повнораціонний сухий корм із качкою та печінкою для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна433 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки764,80
Акція-15%
Ціна650,08₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна4 680,50₴
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Cat Adult Neutered Lamb & Blueberry
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Cat Adult Neutered Lamb & Blueberry
32
Код товару: 19730

Повнораціонний беззерновий сухий корм з ягням, гарбузом і чорницею для кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна1000 грн/кг
300 г
Ціна300,00₴
Ціна906 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 359,00₴
Ціна775 грн/кг
5 кг
Ціна3 877,00₴