Перейти до основного вмісту

Сухий корм Hill's (Хіллс) фасуванням від 1 до 3 кг для котів

-10%
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Chicken
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Chicken
57
Код товару: 00157

Повнораціонний сухий корм із куркою для стерилізованих котів віком від 1 до 6 років.

Ціна867 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки289,00
Акція-10%
Ціна260,10₴
Ціна575 грн/кг
1+0,5 кг
Ціна без знижки1 287,00
АкціяВигода 33%
Ціна862,30₴
Акція: Вигода 33%!

При купівлі паковання 1 кг сухого корму для котів Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Chicken - ще 500 грамів такого ж корму в подарунок!

Ціна730 грн/кг
3 кг
Ціна2 189,00₴
Ціна541 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки6 006,00
Акція-10%
Ціна5 405,40₴
Ціна374 грн/кг
10+5 кг
Ціна без знижки8 367,00
АкціяВигода 33%
Ціна5 605,90₴
Акція: Вигода 33%

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Chicken - ще 5 кг такого ж корму в подарунок!

-10%
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Duck
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Duck
10
Код товару: 15287

Повнораціонний сухий корм із качкою для дорослих стерилізованих і кастрованих котів віком від 1 до 6 років.

Ціна963 грн/кг
300 грамів
Ціна289,00₴
Ціна783 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 305,00
Акція-10%
Ціна1 174,50₴
Ціна495 грн/кг
2+1 кг
Ціна без знижки2 217,00
АкціяВигода 33%!
Ціна1 485,40₴
Акція: Вигода 33%!

При купівлі паковання 2 кг сухого корму для котів Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Duck - ще 1 кг корму в подарунок!

Ціна608 грн/кг
10 кг
Ціна6 084,00₴
-10%
Hill's SP Feline Adult Chicken
Hill's SP Feline Adult Chicken
24
Код товару: 00143

Повнораціонний сухий корм із куркою для дорослих котів віком від 1 до 6 років.

Ціна747 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки249,00
Акція-10%
Ціна224,10₴
Ціна644 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 074,00
Акція-10%
Ціна966,60₴
Ціна547 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 824,00
Акція-10%
Ціна1 641,60₴
Ціна311 грн/кг
10+5 кг
Ціна без знижки6 972,00
АкціяВигода 33%
Ціна4 671,20₴
Акція: Вигода 33%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Hill's SP Feline Adult Chicken - ще 5 кг такого ж корму в подарунок!

-20%
Hill's SP Feline Adult Sensitive Stomach & Skin
Hill's SP Feline Adult Sensitive Stomach & Skin
25
Код товару: 10340

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів із чутливим травленням і шкірою.

Ціна963 грн/кг
300 грамів
Ціна289,00₴
Ціна790 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 317,00
Акція-10%
Ціна1 185,30₴
Ціна527 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки4 607,00
Акція-20%
Ціна3 685,60₴
-10%
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Salmon
Hill's SP Feline Adult Sterilised Cat With Salmon
4
Код товару: 18371

Повнораціонний сухий корм із лососем для стерилізованих і кастрованих котів віком від 1 до 6 років.

Ціна867 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки289,00
Акція-10%
Ціна260,10₴
Ціна769 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 281,00
Акція-10%
Ціна1 152,90₴
Ціна657 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки2 189,00
Акція-10%
Ціна1 970,10₴
Ціна597 грн/кг
10 кг
Ціна5 971,00₴
-10%
Hill's SP Feline Mature Аdult 7+ Chicken
Hill's SP Feline Mature Аdult 7+ Chicken
10
Код товару: 00153

Повнораціонний сухий корм із куркою для котів віком старше 7 років.

Ціна692 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 153,00
Акція-10%
Ціна1 037,70₴
Ціна588 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 961,00
Акція-10%
Ціна1 764,90₴
Ціна482 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 350,00
Акція-10%
Ціна4 815,00₴
-10%
Hill's SP Feline Adult Lamb
Hill's SP Feline Adult Lamb
19
Код товару: 00144

Повнораціонний сухий корм із м'ясом ягняти для дорослих котів віком від 1 до 6 років.

Ціна833 грн/кг
300 грамів
Ціна250,00₴
Ціна644 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 074,00
Акція-10%
Ціна966,60₴
Ціна547 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 824,00
Акція-10%
Ціна1 641,60₴
Ціна350 грн/кг
7+3 кг
Ціна без знижки5 003,00
АкціяВигода 30%
Ціна3 502,00₴
Акція: Вигода 30%!

При купівлі паковання 7 кг сухого корму для котів Hill's SP Feline Adult Lamb - ще 3 кг такого ж корму в подарунок!

-10%
Hill's SP Feline Adult Hypoallergenic
Hill's SP Feline Adult Hypoallergenic
9
Код товару: 17455

Повнораціонний беззерновий сухий корм з яєчним білком і протеїном комах для дорослих котів віком від 1 до 6 років. Розроблений спеціально для улюбленців із ніжною шкірою та чутливим шлунком і виготовлений на основі інноваційного високоякісного білка.

Ціна852 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 420,00
Акція-10%
Ціна1 278,00₴
Ціна829 грн/кг
7 кг
Ціна5 804,00₴
-20%
Hill's SP Kitten Chicken
Hill's SP Kitten Chicken
41
Код товару: 00158

Повнораціонний сухий корм із куркою для кошенят віком до 1 року.

Ціна783 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки261,00
Акція-10%
Ціна234,90₴
Ціна676 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 127,00
Акція-10%
Ціна1 014,30₴
Ціна511 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 916,00
Акція-20%
Ціна1 532,80₴
Ціна405 грн/кг
5+2 кг
Ціна без знижки3 941,00
АкціяВигода 28%
Ціна2 837,52₴
Акція: Вигода 28%!

При купівлі паковання 5 кг сухого корму для котів Hill's SP Kitten Chicken - ще 2 кг такого ж корму в подарунок!

-20%
Hill's SP Feline Adult Hairball & Perfect Coat With Chicken
Hill's SP Feline Adult Hairball & Perfect Coat With Chicken
4
Код товару: 18370

Повнораціонний сухий корм з куркою для виведення шерстяних грудочок та покращення стану шерсті в дорослих котів віком старше 1 року.

Ціна790 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 317,00
Акція-10%
Ціна1 185,30₴
Ціна597 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки2 239,00
Акція-20%
Ціна1 791,20₴
-10%
Hill's SP Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat
Hill's SP Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat
13
Код товару: 04849

Повнораціонний сухий корм із куркою для стерилізованих котів віком старше 7 років.

Ціна970 грн/кг
300 грамів
Ціна291,00₴
Ціна792 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 320,00
Акція-10%
Ціна1 188,00₴
Ціна748 грн/кг
3 кг
Ціна2 245,00₴
-10%
Hill's SP Feline Adult Perfect Weight
Hill's SP Feline Adult Perfect Weight
3
Код товару: 11386

Повнораціонний сухий корм із куркою для підтримання ідеальної ваги в дорослих котів віком старше 1 року.

Ціна790 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 317,00
Акція-10%
Ціна1 185,30₴
Ціна668 грн/кг
2.5 кг
Ціна без знижки1 855,00
Акція-10%
Ціна1 669,50₴
-10%
Hill's SP Feline Adult Oral Care Chicken
Hill's SP Feline Adult Oral Care Chicken
9
Код товару: 00152

Повнораціонний сухий корм для підтримання здоров'я ротової порожнини в дорослих котів віком від 1 до 6 років.

Ціна790 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 317,00
Акція-10%
Ціна1 185,30₴
Hill's SP Feline Adult Tuna
Hill's SP Feline Adult Tuna
18
Код товару: 00146

Повнораціонний сухий корм із тунцем для дорослих котів віком від 1 до 6 років.

Ціна830 грн/кг
300 грамів
Ціна249,00₴
Ціна713 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 069,00₴
Ціна605 грн/кг
3 кг
Ціна1 816,00₴
Ціна499 грн/кг
10 кг
Ціна4 985,00₴
Hill's SP Kitten Tuna
Hill's SP Kitten Tuna
14
Код товару: 00159

Повнораціонний сухий корм із тунцем для кошенят віком до 1 року.

Ціна751 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 127,00₴