Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (від 1 до 3 кг, сфінкс)

Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
25
Код товару: 13556

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для кошенят віком до 12 місяців, вагітних і годуючих кішок.

Ціна645 грн/кг
400 грамів
Ціна258,00₴
Ціна579 грн/кг
1,5 кг
Ціна868,00₴
Ціна491 грн/кг
7 кг
Ціна3 437,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Adult White Fish
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Adult White Fish
15
Код товару: 13554

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою (тріска, путасу, сайда) для дорослих котів.

Ціна615 грн/кг
400 грамів
Ціна246,00₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна765,00₴
Ціна432 грн/кг
7 кг
Ціна3 027,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
21
Код товару: 11663

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна668 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 331,00
Акція-30%
Ціна3 031,70₴
-20%
Nature's Protection Sterilised Junior Poultry With Krill
Nature's Protection Sterilised Junior Poultry With Krill
9
Код товару: 13550

Повнораціонний сухий корм із м'ясом птиці та крилем для стерилізованих кошенят віков від 6 до 12 місяців.

Ціна593 грн/кг
400 грамів
Ціна237,00₴
Ціна387 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки968,00
Акція-20%
Ціна774,40₴
Ціна434 грн/кг
7 кг
Ціна3 035,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
13
Код товару: 11662

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна650 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 215,00
Акція-30%
Ціна2 950,50₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
Mera Sterilised Light Salmon (Lachs)
Mera Sterilised Light Salmon (Lachs)
Немає відгуків
Код товару: 22412

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом лосося для дорослих стерилізованих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна584 грн/кг
2 кг
Ціна1 168,56₴
Mera Cats Adult Insect (Insekt)
Mera Cats Adult Insect (Insekt)
Немає відгуків
Код товару: 22405

Повнораціонний сухий беззерновий корм із білком комах для дорослих котів усіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамм
Ціна346,38₴
Ціна611 грн/кг
2 кг
Ціна1 221,06₴
Mera Cats Kitten Salmon (Lachs)
Mera Cats Kitten Salmon (Lachs)
Немає відгуків
Код товару: 22407

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна866 грн/кг
400 грамм
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
Mera Cats Sensitive Adult Salmon (Lachs)
Mera Cats Sensitive Adult Salmon (Lachs)
Немає відгуків
Код товару: 22410

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна866 грн/кг
400 грамм
Ціна346,38₴
Ціна612 грн/кг
2 кг
Ціна1 224,54₴
Mera Cats All Adult Trout (Forelle)
Mera Cats All Adult Trout (Forelle)
Немає відгуків
Код товару: 22404

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою фореллю для дорослих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
Mera Sterilised Light Chiken (Huhn)
Mera Sterilised Light Chiken (Huhn)
1відгук
Код товару: 22411

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом курки для дорослих стерилізованих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна584 грн/кг
2 кг
Ціна1 168,56₴
Oven-Baked Tradition Kitten
Oven-Baked Tradition Kitten
9
Код товару: 11659

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна916 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 035,00₴
Ціна805 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 827,00₴
Mera Cats All Adult Duck (Ente)
Mera Cats All Adult Duck (Ente)
Немає відгуків
Код товару: 22403

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки для дорослих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
-25%
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
4
Код товару: 16543

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжим м'ясом індички для дорослих котів.

Ціна1101 грн/кг
1,36 кг
Ціна без знижки1 997,00
Акція-25%
Ціна1 497,75₴
Ціна880 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 662,00
Акція-25%
Ціна1 996,50₴
Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Mera Cats Senior Chiken (Huhn)
Немає відгуків
Код товару: 22409

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою куркою для котів похилого віку.

Ціна551 грн/кг
2 кг
Ціна1 102,08₴
Brit Care Cat Grain Free Adult Activity Support
Brit Care Cat Grain Free Adult Activity Support
19
Код товару: 12374

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та курки для активних котів.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
BonaCibo Cat Adult Sterilised with Salmon
BonaCibo Cat Adult Sterilised with Salmon
Немає відгуків
Код товару: 22107

Збалансований та повнораціонний сухий корм на основі свіжого м'яса лосося, анчоусів і рису для дорослих стерилізованих та схильних до набору зайвої ваги котів усіх порід.

Ціна305 грн/кг
2 кг
Ціна610,90₴
Ціна302 грн/кг
5 кг
Ціна1 510,00₴
Ціна260 грн/кг
15 кг
Ціна3 899,80₴
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Fish
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Fish
4
Код товару: 16544

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжою рибою для дорослих котів.

Ціна1468 грн/кг
1,36 кг
Ціна1 997,00₴
Ціна1173 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 662,00₴