Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (від 1 до 3 кг, сфінкс)

-25%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Turkey
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Turkey
272
Код товару: 00277

Повнораціонний сухий корм з індичкою для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна507 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки238,51
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна202,73₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна376 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки752,31
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна564,23₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна475 грн/кг
3 кг
АкціяРозіграш!
Ціна1 426,00₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна327 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки6 096,80
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна4 572,60₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
Optimeal Cat Adult Sterilised Turkey
315
Код товару: 08074

Повнораціонний сухий корм з індичкою та вівсом для дорослих котів і кішок після кастрації/стерилізації.

Ціна470 грн/кг
700 грам
Ціна328,90₴
Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна673,50₴
Ціна429 грн/кг
4 кг
Ціна1 715,70₴
Ціна286 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 085,90
Акція-30%
Ціна2 860,13₴
-10%
Savory Adult Cat Steril Fresh Lamb & Chicken
Savory Adult Cat Steril Fresh Lamb & Chicken
200
Код товару: 12827

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса ягняти та курячого м’яса для дорослих стерилізованих котів.

Ціна729 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки324,00
Акція-10%
Ціна291,60₴
Ціна637 грн/кг
2 кг
Ціна1 273,00₴
Ціна569 грн/кг
8 кг
Ціна4 548,00₴
Вигода 50%!
Optimeal Kittens
Optimeal Kittens
300
Код товару: 07510

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса курки для кошенят.

Ціна253 грн/кг
200 + 200 грамів
Ціна без знижки202,00
АкціяВигода 50%!
Ціна101,20₴
Акція: Вигода 50%!

При купівлі паковання 200 грамів сухого корму для кошенят Optimeal Kittens - ще 200 грамів безкоштовно!

Ціна448 грн/кг
700 грамів
Ціна313,50₴
Ціна437 грн/кг
1,5 кг
Ціна655,30₴
Ціна409 грн/кг
4 кг
Ціна1 635,30₴
-30%
Purina Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken
Purina Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken
594
Код товару: 00274

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса курки для кошенят, а також вагітних і годуючих кішок.

Ціна342 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки195,60
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна136,92₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна381 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки671,91
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна571,12₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна277 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 957,90
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна2 770,53₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Royal Canin Kitten
Royal Canin Kitten
284
Код товару: 00334

Корм для кошенят від 4 до 12 місяців.

Ціна468 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки220,00
Акція-15%
Ціна187,00₴
Ціна550 грн/кг
1,2 кг
Ціна660,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-30%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Сod & Тrout
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Сod & Тrout
63
Код товару: 15165

Повнораціонний сухий корм із тріскою та фореллю для стерилізованих і кастрованих дорослих котів.

Ціна357 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки764,80
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна535,36₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна410 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 447,40
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна1 230,29₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна351 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 680,51
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна3 510,38₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-30%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Duck & Liver
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Duck & Liver
96
Код товару: 11302

Повнораціонний сухий корм із качкою та печінкою для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна357 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки764,80
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна535,36₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна398 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 680,51
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 978,43₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive
Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive
137
Код товару: 12371

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі м'яса кролика для стерилізованих котів із чутливим травленням.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна489 грн/кг
7 кг
Ціна3 425,00₴
-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Rabbit
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Rabbit
84
Код товару: 09549

Повнораціонний сухий корм із кроликом для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна502 грн/кг
1,5 кг
АкціяРозіграш!
Ціна752,30₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Подарунок!
Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey
Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey
115
Код товару: 12826

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса ягняти та індички для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна803 грн/кг
400 грамів
Ціна321,00₴
Ціна640 грн/кг
2 кг
АкціяПодарунок!
Ціна1 280,00₴
Акція: Вологий корм у подарунок!

При купівлі паковання 2 кг сухого корму для котів Savory Adult Cat Sensitive Digestion Fresh Lamb & Turkey - 2 баночки вологого корму Savory Cat Adult Fish 200 грамів і 1 баночка Savory Cat Adult Duck 200 грамів у подарунок!

Ціна584 грн/кг
8 кг
Ціна4 672,00₴
-10%
Josera Cat Culinesse
Josera Cat Culinesse
164
Код товару: 05191

Сухий корм супер-преміум класу з апетитним лососем для дорослих котів. Особливо приваблива і легкоперетравлювана формула, що підходить для вибагливих котів. Має відмінний смак і запах, а також забезпечує здоров'я шкіри, шерсті, органів травлення і сечової системи.

Ціна439 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки195,00
Акція-10%
Ціна175,50₴
Ціна350 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки778,00
Акція-10%
Ціна700,20₴
Ціна325 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 610,00
Акція-10%
Ціна3 249,00₴
Home Food з кроликом та журавлиною для кастрованих котів
Home Food з кроликом та журавлиною для кастрованих котів
200
Код товару: 10034

Повнораціонний сухий корм з м'ясом кролика та журавлиною для стерилізованих котів.

Ціна615 грн/кг
200 грамів
Ціна123,00₴
Ціна575 грн/кг
400 грамів
Ціна230,00₴
Ціна474 грн/кг
1,6 кг
Ціна758,00₴
Ціна413 грн/кг
10 кг
Ціна4 134,00₴
-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Beef & Sorghum
Optimeal Cat Adult Sterilised Beef & Sorghum
185
Код товару: 12092

Повнораціонний сухий корм із високим вмістом яловичини та сорго для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна470 грн/кг
700 грамів
Ціна328,90₴
Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна673,50₴
Ціна429 грн/кг
4 кг
Ціна1 715,70₴
Ціна286 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 085,90
Акція-30%
Ціна2 860,13₴
-15%
Royal Canin Babycat
Royal Canin Babycat
124
Код товару: 00325

Корм для кошенят від 1 до 4 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок.

Ціна489 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-15%
Ціна195,50₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна349 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 100,00
Акція-15%
Ціна3 485,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
88
Код товару: 14341

Гіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
49
Код товару: 16709

Повнораціонний сухий корм із лососем для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна496 грн/кг
700 грамів
Ціна346,90₴
Ціна474 грн/кг
1,5 кг
Ціна711,00₴
Ціна452 грн/кг
4 кг
Ціна1 809,80₴
Ціна302 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 309,20
Акція-30%
Ціна3 016,44₴
-30%
Purina Pro Plan Cat Sterilised Senior Longevis Turkey
Purina Pro Plan Cat Sterilised Senior Longevis Turkey
42
Код товару: 10953

Повнораціонний сухий корм з індичкою для стерилізованих і кастрованих котів віком старше 7 років.

Ціна351 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки752,30
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна526,61₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Home Food з лососем та індичкою для дорослих котів
Home Food з лососем та індичкою для дорослих котів
107
Код товару: 10032

Повнораціонний сухий корм з лососем та індичкою для дорослих котів.

Ціна503 грн/кг
400 грамів
Ціна201,00₴
Ціна423 грн/кг
1,6 кг
Ціна677,00₴
Ціна371 грн/кг
10 кг
Ціна3 705,00₴
-10%
Josera NatureCat
Josera NatureCat
91
Код товару: 08786

Беззерновий корм на основі м'яса птиці і лосося для кошенят старше 6 місяців і дорослих котів. Легкоперетравлювана формула, не містить зернових, підходить для котів з чутливим травленням.

Ціна540 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-10%
Ціна216,00₴
Ціна394 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки876,00
Акція-10%
Ціна788,40₴
Ціна399 грн/кг
10+1 кг
Ціна без знижки4 829,00
АкціяВигода 10%
Ціна4 390,00₴
Акція: Вигода 10%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Josera NatureCat - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

Home Food Беззерновий з качкою та грушею для дорослих котів
Home Food Беззерновий з качкою та грушею для дорослих котів
74
Код товару: 11534

Беззерновий сухий корм із качкою та грушею для дорослих котів, схильних до проявів алергічних реакцій, зокрема стерилізованих та кастрованих.

Ціна615 грн/кг
400 грамів
Ціна246,00₴
Ціна488 грн/кг
1,6 кг
Ціна781,00₴
Ціна434 грн/кг
10 кг
Ціна4 341,00₴
-25%
Purina Pro Plan Cat Adult Vital Functions Salmon
Purina Pro Plan Cat Adult Vital Functions Salmon
58
Код товару: 00279

Повнораціонний сухий корм із лососем для дорослих котів.

Ціна353 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки705,60
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна529,20₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна318 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 234,91
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна3 176,18₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Home Food з креветками та куркою для активних котів
Home Food з креветками та куркою для активних котів
77
Код товару: 10033

Повнораціонний сухий корм з куркою та креветками для активних дорослих котів.

Ціна503 грн/кг
400 грамів
Ціна201,00₴
Ціна423 грн/кг
1,6 кг
Ціна677,00₴
Ціна371 грн/кг
10 кг
Ціна3 705,00₴
Brit Care Cat Grain Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste
Brit Care Cat Grain Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste
90
Код товару: 12373

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та лосося для вибагливих котів із чутливим травленням.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна468 грн/кг
7 кг
Ціна3 275,00₴