Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, індичка)

-30%
Cat Chow Special Care 3in1
Cat Chow Special Care 3in1
191
Код товару: 05618

Сухий корм на основі м'яса індички для дорослих котів. Потрійна формула перешкоджає появі сечокам'яної хвороби, сприяє виведенню ковтунів шерсті зі шлунка та запобігає утворенню зубного каменю.

Ціна177 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки379,50
Акція-30%
Ціна265,65₴
Ціна154 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 309,80
Акція-30%
Ціна2 316,86₴
-30%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
101
Код товару: 13684

Сухий корм з індичкою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна207 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-15%
Ціна310,42₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
88
Код товару: 14341

Гіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb
66
Код товару: 14342

Гіпоалергенний збалансований сухий корм з ягням та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна370 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки329,00
Акція-10%
Ціна296,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
27
Код товару: 14339

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з ягням та індичкою для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна329 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки549,00
Акція-10%
Ціна494,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Half&Half Sensitive Digestion Cats з індичкою для котів із чутливим травленням
Half&Half Sensitive Digestion Cats з індичкою для котів із чутливим травленням
23
Код товару: 17422

Повноцінний сухий корм з індичкою для дорослих котів із чутливим травленням і шкірою.

Ціна320 грн/кг
300 грамів
Ціна96,00₴
Ціна263 грн/кг
2 кг
Ціна525,00₴
Ціна227 грн/кг
8 кг
Ціна1 816,00₴
Gemon Cat Sterilised з індичкою
Gemon Cat Sterilised з індичкою
11
Код товару: 09680

Повнораціонний сухий корм з м'ясом індички для дорослих стерилізованих котів віком від 12 місяців.

Ціна310 грн/кг
2 кг
Ціна620,00₴
Ціна254 грн/кг
7 кг
Ціна1 780,00₴
Клуб 4 Лапи Premium Selection з індичкою та овочами для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Selection з індичкою та овочами для дорослих котів
11
Код товару: 17546

Повнораціонний сухий корм з індичкою та апетитними овочами для дорослих котів.

Ціна269 грн/кг
1,5 кг
Ціна403,70₴
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
27
Код товару: 19777

Повнораціонний сухий корм з індичкою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна288 грн/кг
900 грамів
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна244 грн/кг
5 кг
Ціна1 218,90₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Araton Cat Adult Outdoor
Araton Cat Adult Outdoor
12
Код товару: 11907

Повнораціонний сухий корм із куркою та індичкою для дорослих котів, які гуляють на вулиці.

Ціна297 грн/кг
1,5 кг
Ціна446,00₴
Ціна215 грн/кг
15 кг
Ціна3 223,00₴
Gemon Cat Adult Complete з куркою та індичкою
Gemon Cat Adult Complete з куркою та індичкою
6
Код товару: 09678

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки та індичкою для дорослих котів віком від 12 місяців.

Ціна300 грн/кг
2 кг
Ціна600,00₴