Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, курка)

Клуб 4 Лапи Premium з лососем для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для стерилізованих котів
36
Код товару: 15598

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих стерилізованих котів.

Ціна288 грн/кг
900 грамм
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з телятиною для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з телятиною для дорослих котів
139
Код товару: 09882

Повнораціонний сухий корм з телятиною для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Araton Cat Adult Outdoor
Araton Cat Adult Outdoor
12
Код товару: 11907

Повнораціонний сухий корм із куркою та індичкою для дорослих котів, які гуляють на вулиці.

Ціна297 грн/кг
1,5 кг
Ціна446,00₴
Ціна215 грн/кг
15 кг
Ціна3 223,00₴
Gemon Cat Adult Complete з куркою та індичкою
Gemon Cat Adult Complete з куркою та індичкою
6
Код товару: 09678

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки та індичкою для дорослих котів віком від 12 місяців.

Ціна300 грн/кг
2 кг
Ціна600,00₴
Gemon Kitten з куркою та рисом
Gemon Kitten з куркою та рисом
2
Код товару: 09677

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки і рисом для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна330 грн/кг
2 кг
Ціна660,00₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
18
Код товару: 15930

Повнораціонний сухий корм з лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴