Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, курка)

-15%
Cat Chow Special Care Urinary Tract Health
Cat Chow Special Care Urinary Tract Health
77
Код товару: 00115

Сухий корм для котів для профілактики сечокам'яної хвороби у дорослих котів віком від 1 до 7 років.

Ціна202 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки355,91
Акція-15%
Ціна302,52₴
Ціна178 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 137,71
Акція-15%
Ціна2 667,05₴
-30%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
84
Код товару: 04512

Сухий корм із куркою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна170 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-30%
Ціна255,64₴
Ціна183 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-15%
Ціна2 742,27₴
-30%
Cat Chow Kitten
Cat Chow Kitten
30
Код товару: 00114

Спеціалізований сухий корм для кошенят, підходить також для вагітних і годуючих кішок.

Ціна170 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-30%
Ціна255,64₴
Ціна140 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 010,60
Акція-30%
Ціна2 107,42₴
-30%
Cat Chow Special Care Hairball Control
Cat Chow Special Care Hairball Control
45
Код товару: 00109

Сухий корм для котів для виведення ковтунів шерсті зі шлунка у дорослих котів.

Ціна211 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки372,71
Акція-15%
Ціна316,80₴
Ціна146 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 136,80
Акція-30%
Ціна2 195,76₴
-15%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
56
Код товару: 14340

Збалансований дієтичний сухий корм із курячим м'ясом для дорослих стерилізованих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна305 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-15%
Ціна458,15₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken
Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken
60
Код товару: 14335

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна300 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки529,00
Акція-15%
Ціна449,65₴
Ціна300 грн/кг
8 кг
Ціна2 399,00₴
-30%
Cat Chow Adult Chicken
Cat Chow Adult Chicken
37
Код товару: 00111

Сухий корм на основі курячого м'яса для дорослих котів.

Ціна136 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 911,70
Акція-30%
Ціна2 038,19₴
-15%
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
63
Код товару: 14338

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для кошенят віком від 1 до 12 місяців, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна374 грн/кг
800 грамів
Ціна299,00₴
Ціна359 грн/кг
1,5 кг
Ціна539,00₴
Ціна276 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки2 599,00
Акція-15%
Ціна2 209,15₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Indoor Chicken
Brit Premium by Nature Cat Indoor Chicken
38
Код товару: 14337

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для виведення ковтунів шерсті зі шлунку в дорослих котів, які живуть в приміщенні.

Ціна477 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки159,00
Акція-10%
Ціна143,10₴
Ціна399 грн/кг
800 грамів
Ціна319,00₴
Ціна353 грн/кг
1,5 кг
Ціна529,00₴
Ціна300 грн/кг
8 кг
Ціна2 399,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
18
Код товару: 14336

Повнораціонний збалансований сухий корм із лососем для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Home Food Premium Куряче м'ясо з ягням для кошенят
Home Food Premium Куряче м'ясо з ягням для кошенят
15
Код товару: 12731

Збалансований сухий корм на основі курячого м’яса та м’яса ягняти для кошенят усіх порід віком до 12 місяців, а також для улюблениць в період вагітності та годування.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна204 грн/кг
10 кг
Ціна2 041,00₴
Gemon Cat Urinary з куркою і рисом
Gemon Cat Urinary з куркою і рисом
11
Код товару: 09681

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки і рисом для профілактики сечокам'яної хвороби для дорослих котів віком від 12 місяців.

Ціна315 грн/кг
2 кг
Ціна630,00₴
Ціна263 грн/кг
7 кг
Ціна1 840,00₴
Ціна245 грн/кг
20 кг
Ціна4 890,00₴
Клуб 4 Лапи Premium Hairball Control для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Hairball Control для дорослих котів
135
Код товару: 09885

Повнораціонний сухий корм з ефектом виведення шерсті з травної системи дорослих котів.

Ціна299 грн/кг
300 грамів
Ціна89,80₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 для дорослих котів
181
Код товару: 09886

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів, які перебувають в домашніх умовах.

Ціна288 грн/кг
900 грамів
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 з ягням для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 з ягням для дорослих котів
31
Код товару: 15597

Повнораціонний сухий корм з ягням для дорослих котів, які перебувають в домашніх умовах.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна166 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки3 102,80
Акція-25%
Ціна2 327,10₴
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
110
Код товару: 09889

Повнораціонний сухий корм з пребіотиком для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium Urinary для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Urinary для дорослих котів
160
Код товару: 09887

Повнораціонний сухий корм для підтримки здоров'я сечовивідної системи дорослих котів.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
27
Код товару: 19777

Повнораціонний сухий корм з індичкою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна288 грн/кг
900 грамів
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна244 грн/кг
5 кг
Ціна1 218,90₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з кроликом для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з кроликом для дорослих котів
203
Код товару: 09880

Повнораціонний сухий корм з м'ясом кролика для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для дорослих котів
126
Код товару: 09881

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна151 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 816,80
Акція-25%
Ціна2 112,60₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
157
Код товару: 09884

Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
6
Код товару: 19776

Повнораціонний сухий корм з куркою для котів віком понад 7 років.

Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для стерилізованих котів
246
Код товару: 09888

Повнораціонний сухий корм з куркою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна299 грн/кг
300 грамів
Ціна89,80₴
Ціна200 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки532,00
Акція-25%
Ціна399,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для дорослих котів
89
Код товару: 09883

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна151 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 816,80
Акція-25%
Ціна2 112,60₴