Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, м'ясні субпродукти)

-30%
Cat Chow Special Care 3in1
Cat Chow Special Care 3in1
191
Код товару: 05618

Сухий корм на основі м'яса індички для дорослих котів. Потрійна формула перешкоджає появі сечокам'яної хвороби, сприяє виведенню ковтунів шерсті зі шлунка та запобігає утворенню зубного каменю.

Ціна177 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки379,50
Акція-30%
Ціна265,65₴
Ціна154 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 309,80
Акція-30%
Ціна2 316,86₴
-30%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
101
Код товару: 13684

Сухий корм з індичкою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна207 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-15%
Ціна310,42₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
-30%
Cat Chow Adult Duck
Cat Chow Adult Duck
97
Код товару: 11474

Повнораціонний сухий корм із качкою для дорослих котів.

Ціна163 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки349,30
Акція-30%
Ціна244,51₴
Ціна136 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 911,70
Акція-30%
Ціна2 038,19₴
-15%
Cat Chow Special Care Urinary Tract Health
Cat Chow Special Care Urinary Tract Health
77
Код товару: 00115

Сухий корм для котів для профілактики сечокам'яної хвороби у дорослих котів віком від 1 до 7 років.

Ціна202 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки355,91
Акція-15%
Ціна302,52₴
Ціна178 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 137,71
Акція-15%
Ціна2 667,05₴
-30%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
84
Код товару: 04512

Сухий корм із куркою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна170 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-30%
Ціна255,64₴
Ціна183 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-15%
Ціна2 742,27₴
-30%
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
44
Код товару: 00110

Сухий корм з лососем для дорослих котів із чутливим травленням і схильністю до проявів алергічних реакцій.

Ціна178 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки382,30
Акція-30%
Ціна267,61₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
-30%
Cat Chow Kitten
Cat Chow Kitten
30
Код товару: 00114

Спеціалізований сухий корм для кошенят, підходить також для вагітних і годуючих кішок.

Ціна170 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-30%
Ціна255,64₴
Ціна140 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 010,60
Акція-30%
Ціна2 107,42₴
-30%
Cat Chow Special Care Hairball Control
Cat Chow Special Care Hairball Control
45
Код товару: 00109

Сухий корм для котів для виведення ковтунів шерсті зі шлунка у дорослих котів.

Ціна211 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки372,71
Акція-15%
Ціна316,80₴
Ціна146 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 136,80
Акція-30%
Ціна2 195,76₴
-10%
Josera JosiCat Tasty Beef
Josera JosiCat Tasty Beef
43
Код товару: 05192

Повноцінний сухий корм преміум класу з яловичиною для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
Ціна167 грн/кг
18 кг
Ціна без знижки3 348,00
Акція-10%
Ціна3 013,20₴
-10%
Josera JosiCat Crispy Duck
Josera JosiCat Crispy Duck
39
Код товару: 08208

Повноцінний сухий корм преміум класу з качкою та рибою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
-30%
Cat Chow Adult Chicken
Cat Chow Adult Chicken
37
Код товару: 00111

Сухий корм на основі курячого м'яса для дорослих котів.

Ціна136 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 911,70
Акція-30%
Ціна2 038,19₴
-10%
Josera JosiCat Crunchy Chicken
Josera JosiCat Crunchy Chicken
30
Код товару: 08207

Повноцінний сухий корм преміум класу з куркою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
Gemon Cat Urinary з куркою і рисом
Gemon Cat Urinary з куркою і рисом
11
Код товару: 09681

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки і рисом для профілактики сечокам'яної хвороби для дорослих котів віком від 12 місяців.

Ціна315 грн/кг
2 кг
Ціна630,00₴
Ціна263 грн/кг
7 кг
Ціна1 840,00₴
Ціна245 грн/кг
20 кг
Ціна4 890,00₴
Gemon Cat Adult Complete з куркою та індичкою
Gemon Cat Adult Complete з куркою та індичкою
6
Код товару: 09678

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки та індичкою для дорослих котів віком від 12 місяців.

Ціна300 грн/кг
2 кг
Ціна600,00₴