Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, від 9 до 15 кг)

-30%
Cat Chow Special Care 3in1
Cat Chow Special Care 3in1
191
Код товару: 05618

Сухий корм на основі м'яса індички для дорослих котів. Потрійна формула перешкоджає появі сечокам'яної хвороби, сприяє виведенню ковтунів шерсті зі шлунка та запобігає утворенню зубного каменю.

Ціна177 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки379,50
Акція-30%
Ціна265,65₴
Ціна154 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 309,80
Акція-30%
Ціна2 316,86₴
-30%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Turkey
101
Код товару: 13684

Сухий корм з індичкою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна207 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-15%
Ціна310,42₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
-35%
Josera JosiCat Sterilised Classic
Josera JosiCat Sterilised Classic
149
Код товару: 11291

Повнораціонний сухий корм для дорослих стерилізованих і кастрованих котів. Це збалансоване харчування, що забезпечує улюбленця необхідними вітамінами та мікроелементами за особливих потреб його організму.

Ціна282 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки204,00
Акція-10%
Ціна183,60₴
Ціна275 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки581,00
Акція-10%
Ціна522,90₴
Ціна148 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 280,00
Акція-35%
Ціна1 482,00₴
-30%
Cat Chow Adult Duck
Cat Chow Adult Duck
97
Код товару: 11474

Повнораціонний сухий корм із качкою для дорослих котів.

Ціна163 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки349,30
Акція-30%
Ціна244,51₴
Ціна136 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 911,70
Акція-30%
Ціна2 038,19₴
-15%
Cat Chow Special Care Urinary Tract Health
Cat Chow Special Care Urinary Tract Health
77
Код товару: 00115

Сухий корм для котів для профілактики сечокам'яної хвороби у дорослих котів віком від 1 до 7 років.

Ціна202 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки355,91
Акція-15%
Ціна302,52₴
Ціна178 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 137,71
Акція-15%
Ціна2 667,05₴
-30%
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
Cat Chow Special Care Sterilised Cat Chicken
84
Код товару: 04512

Сухий корм із куркою для дорослих кастрованих котів і стерилізованих кішок.

Ціна170 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-30%
Ціна255,64₴
Ціна183 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-15%
Ціна2 742,27₴
-30%
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
44
Код товару: 00110

Сухий корм з лососем для дорослих котів із чутливим травленням і схильністю до проявів алергічних реакцій.

Ціна178 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки382,30
Акція-30%
Ціна267,61₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
-30%
Cat Chow Kitten
Cat Chow Kitten
30
Код товару: 00114

Спеціалізований сухий корм для кошенят, підходить також для вагітних і годуючих кішок.

Ціна170 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки365,20
Акція-30%
Ціна255,64₴
Ціна140 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 010,60
Акція-30%
Ціна2 107,42₴
-30%
Cat Chow Special Care Hairball Control
Cat Chow Special Care Hairball Control
45
Код товару: 00109

Сухий корм для котів для виведення ковтунів шерсті зі шлунка у дорослих котів.

Ціна211 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки372,71
Акція-15%
Ціна316,80₴
Ціна146 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 136,80
Акція-30%
Ціна2 195,76₴
-10%
Josera JosiCat Tasty Beef
Josera JosiCat Tasty Beef
43
Код товару: 05192

Повноцінний сухий корм преміум класу з яловичиною для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
Ціна167 грн/кг
18 кг
Ціна без знижки3 348,00
Акція-10%
Ціна3 013,20₴
-10%
Josera JosiCat Crispy Duck
Josera JosiCat Crispy Duck
39
Код товару: 08208

Повноцінний сухий корм преміум класу з качкою та рибою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
-30%
Cat Chow Adult Chicken
Cat Chow Adult Chicken
37
Код товару: 00111

Сухий корм на основі курячого м'яса для дорослих котів.

Ціна136 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 911,70
Акція-30%
Ціна2 038,19₴
Home Food Premium Sterilised Куряче м'ясо з рибою для стерилізованих котів
Home Food Premium Sterilised Куряче м'ясо з рибою для стерилізованих котів
40
Код товару: 12730

Збалансований сухий корм на основі курячого м’яса та білої морської риби для дорослих стерилізованих і кастрованих котів усіх порід.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна208 грн/кг
10 кг
Ціна2 079,00₴
-10%
Josera JosiCat Crunchy Chicken
Josera JosiCat Crunchy Chicken
30
Код товару: 08207

Повноцінний сухий корм преміум класу з куркою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
Home Food Premium Nutritive "М'ясне асорті" для дорослих котів
Home Food Premium Nutritive "М'ясне асорті" для дорослих котів
15
Код товару: 12729

Збалансований м’ясний сухий корм для дорослих котів усіх порід.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна204 грн/кг
10 кг
Ціна2 041,00₴
-10%
Josera JosiCat Kitten
Ціна282 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки204,00
Акція-10%
Ціна183,60₴
Ціна275 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки581,00
Акція-10%
Ціна522,90₴
Ціна209 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 320,00
Акція-10%
Ціна2 088,00₴
Home Food Premium Куряче м'ясо з ягням для кошенят
Home Food Premium Куряче м'ясо з ягням для кошенят
15
Код товару: 12731

Збалансований сухий корм на основі курячого м’яса та м’яса ягняти для кошенят усіх порід віком до 12 місяців, а також для улюблениць в період вагітності та годування.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна204 грн/кг
10 кг
Ціна2 041,00₴
Клуб 4 Лапи Premium Hairball Control для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Hairball Control для дорослих котів
135
Код товару: 09885

Повнораціонний сухий корм з ефектом виведення шерсті з травної системи дорослих котів.

Ціна299 грн/кг
300 грамів
Ціна89,80₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 для дорослих котів
181
Код товару: 09886

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів, які перебувають в домашніх умовах.

Ціна288 грн/кг
900 грамів
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 з ягням для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 з ягням для дорослих котів
31
Код товару: 15597

Повнораціонний сухий корм з ягням для дорослих котів, які перебувають в домашніх умовах.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна166 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки3 102,80
Акція-25%
Ціна2 327,10₴
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
110
Код товару: 09889

Повнораціонний сухий корм з пребіотиком для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium Urinary для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Urinary для дорослих котів
160
Код товару: 09887

Повнораціонний сухий корм для підтримки здоров'я сечовивідної системи дорослих котів.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
27
Код товару: 19777

Повнораціонний сухий корм з індичкою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна288 грн/кг
900 грамів
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна244 грн/кг
5 кг
Ціна1 218,90₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з кроликом для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з кроликом для дорослих котів
203
Код товару: 09880

Повнораціонний сухий корм з м'ясом кролика для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴