Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, від 9 до 15 кг)

-25%
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для дорослих котів
126
Код товару: 09881

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна151 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 816,80
Акція-25%
Ціна2 112,60₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
157
Код товару: 09884

Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
6
Код товару: 19776

Повнораціонний сухий корм з куркою для котів віком понад 7 років.

Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для стерилізованих котів
246
Код товару: 09888

Повнораціонний сухий корм з куркою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна299 грн/кг
300 грамів
Ціна89,80₴
Ціна200 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки532,00
Акція-25%
Ціна399,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для дорослих котів
89
Код товару: 09883

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна151 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 816,80
Акція-25%
Ціна2 112,60₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для стерилізованих котів
36
Код товару: 15598

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих стерилізованих котів.

Ціна288 грн/кг
900 грамм
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з телятиною для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з телятиною для дорослих котів
139
Код товару: 09882

Повнораціонний сухий корм з телятиною для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Araton Cat Adult Outdoor
Araton Cat Adult Outdoor
12
Код товару: 11907

Повнораціонний сухий корм із куркою та індичкою для дорослих котів, які гуляють на вулиці.

Ціна297 грн/кг
1,5 кг
Ціна446,00₴
Ціна215 грн/кг
15 кг
Ціна3 223,00₴
Araton Cat Adult Salmon
Araton Cat Adult Salmon
5
Код товару: 09952

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих котів.

Ціна297 грн/кг
1,5 кг
Ціна446,00₴
Ціна215 грн/кг
15 кг
Ціна3 220,00₴
Araton Cat Adult Sterilised
Araton Cat Adult Sterilised
7
Код товару: 09953

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих і схильних до зайвої ваги котів усіх порід.

Ціна341 грн/кг
1,5 кг
Ціна512,00₴
Ціна243 грн/кг
15 кг
Ціна3 649,00₴