Перейти до основного вмісту

Сухий корм Purina Pro Plan (Пуріна Про План) для кастрованих і стерилізованих котів і кішок

-25%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Turkey
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Turkey
272
Код товару: 00277

Повнораціонний сухий корм з індичкою для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна507 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки238,51
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна202,73₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна376 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки752,31
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна564,23₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна475 грн/кг
3 кг
АкціяРозіграш!
Ціна1 426,00₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна327 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки6 096,80
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна4 572,60₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-30%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Vital Functions Salmon
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Vital Functions Salmon
190
Код товару: 00278

Повнораціонний сухий корм з лососем для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна507 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки238,51
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна202,73₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна376 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки752,31
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна564,23₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна333 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 426,00
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна998,20₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-30%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Сod & Тrout
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Сod & Тrout
63
Код товару: 15165

Повнораціонний сухий корм із тріскою та фореллю для стерилізованих і кастрованих дорослих котів.

Ціна357 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки764,80
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна535,36₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна410 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 447,40
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна1 230,29₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна351 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 680,51
АкціяРозіграш!
Акція-25%
Ціна3 510,38₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-30%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Duck & Liver
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Savoury Duo Duck & Liver
96
Код товару: 11302

Повнораціонний сухий корм із качкою та печінкою для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна357 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки764,80
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна535,36₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна398 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 680,51
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 978,43₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Rabbit
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Rabbit
84
Код товару: 09549

Повнораціонний сухий корм із кроликом для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна502 грн/кг
1,5 кг
АкціяРозіграш!
Ціна752,30₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Delicate Digestion Chicken
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Delicate Digestion Chicken
21
Код товару: 18248

Повнораціонний сухий корм для дорослих стерилізованих котів з чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки238,51
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна202,73₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна510 грн/кг
1,5 кг
АкціяРозіграш!
Ціна764,50₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна393 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 628,11
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 933,89₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Purina Pro Plan LiveClear Sterilised Turkey
Purina Pro Plan LiveClear Sterilised Turkey
38
Код товару: 13503

Повнораціонний сухий корм з індичкою для зменшення кількості алергенів на шерсті та шкірі у дорослих стерилізованих котів.

Ціна500 грн/кг
1,4 кг
Ціна без знижки822,80
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна699,38₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-30%
Purina Pro Plan Cat Sterilised Senior Longevis Turkey
Purina Pro Plan Cat Sterilised Senior Longevis Turkey
42
Код товару: 10953

Повнораціонний сухий корм з індичкою для стерилізованих і кастрованих котів віком старше 7 років.

Ціна351 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки752,30
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна526,61₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна390 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 584,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна3 896,40₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Purina Pro Plan LiveClear Sterilised Salmon
Purina Pro Plan LiveClear Sterilised Salmon
18
Код товару: 13504

Повнораціонний сухий корм із лососем для зменшення кількості алергенів на шерсті та шкірі у дорослих стерилізованих котів.

Ціна500 грн/кг
1,4 кг
Ціна без знижки822,80
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна699,38₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Purina Pro Plan LiveClear Sterilised Senior Turkey
Purina Pro Plan LiveClear Sterilised Senior Turkey
8
Код товару: 13505

Повнораціонний сухий корм з індичкою для зменшення кількості алергенів на шерсті та шкірі у стерилізованих котів віком старше 7 років.

Ціна500 грн/кг
1,4 кг
Ціна без знижки822,80
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна699,38₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Salmon
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Salmon
6
Код товару: 17439

Повноцінний сухий корм на основі лосося для підтримання здоров’я сечовивідної системи у стерилізованих і кастрованих котів від 1 року.

Ціна370 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки6 096,80
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна5 182,28₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.