Перейти до основного вмісту

Сухий корм Royal Canin (Роял Канін) для котів з чутливим шлунком

-15%
Royal Canin Sensible 33
Royal Canin Sensible 33
104
Код товару: 00343

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів з чутливою травною системою.

Ціна531 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки250,00
Акція-15%
Ціна212,50₴
Ціна442 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 040,00
Акція-15%
Ціна884,00₴
Ціна500 грн/кг
4 кг
Ціна2 000,00₴
Ціна480 грн/кг
10 кг
Ціна4 800,00₴