Перейти до основного вмісту

Сухий корм Royal Canin (Роял Канін) для котів, які ведуть малоактивний спосіб життя

-15%
Royal Canin Indoor 27
Royal Canin Indoor 27
126
Код товару: 00330

Повнораціонний сухий корм для котів віком від 1 до 7 років, що живуть у приміщенні.

Ціна468 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки220,00
Акція-15%
Ціна187,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-15%
Royal Canin Indoor Long Hair
Royal Canin Indoor Long Hair
25
Код товару: 00331

Повнораціонний сухий корм для довгошерстих котів віком 1 до 7 років, що живуть в приміщенні.

Ціна550 грн/кг
400 грамів
Ціна220,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
-15%
Royal Canin Light Weight Care
Royal Canin Light Weight Care
30
Код товару: 06589

Повнораціонний сухий корм для контролю ваги у дорослих котів, схильних до повноти.

Ціна713 грн/кг
400 грамів
Ціна285,00₴
Ціна536 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки945,00
Акція-15%
Ціна803,25₴
-15%
Royal Canin Indoor 7+
Royal Canin Indoor 7+
16
Код товару: 00332

Повнораціонний сухий корм для котів старше 7 років, що живуть в приміщенні.

Ціна442 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки780,00
Акція-15%
Ціна663,00₴
Ціна506 грн/кг
3,5 кг
Ціна1 770,00₴
Royal Canin Appetite Control
Royal Canin Appetite Control
17
Код товару: 13281

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів, в тому числі стерилізованих, які мають схильність до підвищеного споживання корму та випрошування їжі в проміжках між основними годуваннями.

Ціна630 грн/кг
2 кг
Ціна1 260,00₴