Перейти до основного вмісту

Сухий корм Royal Canin (Роял Канін) фасуванням від 1 до 3 кг для котів

-15%
Royal Canin Sterilised
Royal Canin Sterilised
361
Код товару: 05820

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих/кастрованих кішок/котів віком від 1 до 7 років.

Ціна531 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки250,00
Акція-15%
Ціна212,50₴
Ціна442 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 040,00
Акція-15%
Ціна884,00₴
Ціна425 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки2 000,00
Акція-15%
Ціна1 700,00₴
Ціна480 грн/кг
10 кг
Ціна4 800,00₴
-15%
Royal Canin British Shorthair
Royal Canin British Shorthair
224
Код товару: 00326

Корм для котів породи британська короткошерста старше 12 місяців. Підходить також котам порід скоттіш-фолд, скоттіш-страйт.

Ціна584 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна600 грн/кг
2 кг
Ціна1 200,00₴
Ціна570 грн/кг
4 кг
Ціна2 280,00₴
Ціна550 грн/кг
10 кг
Ціна5 500,00₴
-15%
Royal Canin Sensible 33
Royal Canin Sensible 33
104
Код товару: 00343

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів з чутливою травною системою.

Ціна531 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки250,00
Акція-15%
Ціна212,50₴
Ціна442 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 040,00
Акція-15%
Ціна884,00₴
Ціна500 грн/кг
4 кг
Ціна2 000,00₴
Ціна480 грн/кг
10 кг
Ціна4 800,00₴
-15%
Royal Canin Urinary Care
Royal Canin Urinary Care
82
Код товару: 10533

Повнораціонний сухий корм для підтримання здоров’я сечовивідних шляхів у дорослих котів старше 12 місяців.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна536 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 260,00
Акція-15%
Ціна1 071,00₴
Ціна575 грн/кг
10 кг
Ціна5 750,00₴
-15%
Royal Canin Hairball Care
Royal Canin Hairball Care
86
Код товару: 06551

Повнораціонний сухий корм для профілактики утворення та виведення ковтунів шерсті із травного тракту дорослих котів.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна630 грн/кг
2 кг
Ціна1 260,00₴
Ціна489 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 750,00
Акція-15%
Ціна4 887,50₴
-15%
Royal Canin Kitten
Royal Canin Kitten
284
Код товару: 00334

Корм для кошенят від 4 до 12 місяців.

Ціна468 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки220,00
Акція-15%
Ціна187,00₴
Ціна550 грн/кг
1,2 кг
Ціна660,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-15%
Royal Canin Indoor 27
Royal Canin Indoor 27
126
Код товару: 00330

Повнораціонний сухий корм для котів віком від 1 до 7 років, що живуть у приміщенні.

Ціна468 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки220,00
Акція-15%
Ціна187,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-15%
Royal Canin Hair & Skin Care
Royal Canin Hair & Skin Care
70
Код товару: 06550

Повнораціонний сухий корм для підтримання здоров'я і краси шкіри та шерсті у дорослих котів.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна536 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 260,00
Акція-15%
Ціна1 071,00₴
Ціна600 грн/кг
4 кг
Ціна2 400,00₴
Ціна575 грн/кг
10 кг
Ціна5 750,00₴
-15%
Royal Canin Babycat
Royal Canin Babycat
124
Код товару: 00325

Корм для кошенят від 1 до 4 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок.

Ціна489 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-15%
Ціна195,50₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна349 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 100,00
Акція-15%
Ціна3 485,00₴
-15%
Royal Canin Ageing Sterilised 11+
Royal Canin Ageing Sterilised 11+
24
Код товару: 20739

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих та кастрованих котів віком від 11 років.

Ціна563 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки265,00
Акція-15%
Ціна225,25₴
Ціна468 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 100,00
Акція-15%
Ціна935,00₴
-15%
Royal Canin Dental Care
Royal Canin Dental Care
56
Код товару: 06549

Повнораціонний сухий корм для профілактики утворення зубного нальоту і зубного каменю у дорослих котів.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна536 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки945,00
Акція-15%
Ціна803,25₴
Ціна575 грн/кг
8 кг
Ціна4 600,00₴
-15%
Royal Canin Maine Coon
Royal Canin Maine Coon
39
Код товару: 00337

Корм для котів породи мейн-кун старше 15 місяців. Підходить також котам сибірської та норвезької лісової породи.

Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна570 грн/кг
4 кг
Ціна2 280,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴
-15%
Royal Canin Fit 32
Royal Canin Fit 32
66
Код товару: 00328

Сухий корм для дорослих котів старше 1 року, які бувають на вулиці.

Ціна550 грн/кг
400 грамів
Ціна220,00₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-15%
Royal Canin Sphynx
Royal Canin Sphynx
39
Код товару: 00345

Корм для котів породи cфінкс старше 12 місяців.

Ціна584 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴
-15%
Royal Canin Indoor Long Hair
Royal Canin Indoor Long Hair
25
Код товару: 00331

Повнораціонний сухий корм для довгошерстих котів віком 1 до 7 років, що живуть в приміщенні.

Ціна550 грн/кг
400 грамів
Ціна220,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
-15%
Royal Canin Ageing 11+
Royal Canin Ageing 11+
13
Код товару: 20630

Повнораціонний сухий корм для котів віком від 11 років.

Ціна563 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки265,00
Акція-15%
Ціна225,25₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 100,00₴
-15%
Royal Canin Kitten Sterilised
Royal Canin Kitten Sterilised
73
Код товару: 05819

Повнораціонний сухий корм для кошенят віком від 6 до 12 місяців після процедури кастрації або стерилізації.

Ціна510 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-15%
Ціна204,00₴
Ціна440 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 035,00
Акція-15%
Ціна879,75₴
-15%
Royal Canin Light Weight Care
Royal Canin Light Weight Care
30
Код товару: 06589

Повнораціонний сухий корм для контролю ваги у дорослих котів, схильних до повноти.

Ціна713 грн/кг
400 грамів
Ціна285,00₴
Ціна536 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки945,00
Акція-15%
Ціна803,25₴
-15%
Royal Canin Maine Coon Kitten
Royal Canin Maine Coon Kitten
34
Код товару: 06501

Сухий корм для кошенят породи мейн-кун віком від 3 до 15 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок цієї породи.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
-15%
Royal Canin Indoor 7+
Royal Canin Indoor 7+
16
Код товару: 00332

Повнораціонний сухий корм для котів старше 7 років, що живуть в приміщенні.

Ціна442 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки780,00
Акція-15%
Ціна663,00₴
Ціна506 грн/кг
3,5 кг
Ціна1 770,00₴
-15%
Royal Canin British Shorthair Kitten
Royal Canin British Shorthair Kitten
77
Код товару: 05107

Корм для кошенят британської короткошерстої породи віком від 4 до 12 місяців.

Ціна584 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴
-15%
Royal Canin Persian
Royal Canin Persian
26
Код товару: 00341

Корм для перських котів старше 12 місяців. Підходить також котам екзотичної короткошерстої породи.

Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна570 грн/кг
4 кг
Ціна2 280,00₴
-15%
Royal Canin Bengal Adult
Royal Canin Bengal Adult
14
Код товару: 08340

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів бенгальської породи.

Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Royal Canin Sterilised 7+
Royal Canin Sterilised 7+
108
Код товару: 05821

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих/кастрованих котів та кішок віком від 7 до 12 років.

Ціна650 грн/кг
400 грамів
Ціна260,00₴
Ціна540 грн/кг
1,5 кг
Ціна810,00₴
Ціна500 грн/кг
10 кг
Ціна5 000,00₴