Перейти до основного вмісту

Ветеринарні дієти для котів у разі стресу та в період адаптації

Brit Veterinary Diet Urinary and Stress Relief Cat Pouch
Brit Veterinary Diet Urinary and Stress Relief Cat Pouch
7
Код товару: 18217
Застосовувати за рекомендацією ветлікаря!

Беззерновий повноцінний вологий корм-дієта з індичкою у вигляді шматочків у соусі для розчинення струвітних каменів, зменшення рецидивів їхнього утворення, а також для зняття стресу у котів.

Ціна1000 грн/кг
85 грамів
Ціна85,00₴
-10%
Hill's PD Feline Gastrointestinal Biome Stress
Hill's PD Feline Gastrointestinal Biome Stress
Немає відгуків
Код товару: 18907
Застосовувати за рекомендацією ветлікаря!

Сухий корм-дієта з куркою для дорослих котів при розладах травлення та для підтримання при дії стресових факторів. Раціон поліпшує здоров’я шлунково-кишкового тракту та нормалізує мікробіом, зокрема під час стресу.

Ціна1036 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 727,00
Акція-10%
Ціна1 554,30₴
Ціна908 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки3 028,00
Акція-10%
Ціна2 725,20₴
Royal Canin Feline Calm
Royal Canin Feline Calm
10
Код товару: 11573
Застосовувати за рекомендацією ветлікаря!

Повноцінний сухий корм-дієта для відновлення емоційної рівноваги в котів під час їх адаптації до змін навколишнього середовища.

Ціна660 грн/кг
2 кг
Ціна1 320,00₴