Середня оцінка від користувачів
5,0
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Наталія Михайлова
Зося (Вельш-тер'єр)
Цей вологий корм залюбки споживає. Дякую виробнику і Pethous що доставляють такий смачний корм для хвостиків
придбано в PethouseВідгук написаний: 12 червня 2026 19:30
Світлана Рябець
На наш смак, чудова консерва. Із какашулями у француженки все окей)
придбано в PethouseВідгук написаний: 9 червня 2026 22:21
Таміла Василенко
Флорі (Пудель мініатюрний)
Зараз я експериментую з різними консервами Баскервіль і цю консерву собака не захотіла їсти. Ранкову порцію може поїсти вже ввечері, коли мабуть дуже зголодніє. А так категорично відмовиляється
придбано в PethouseВідгук написаний: 24 травня 2026 17:27
- 1