Перейти до основного вмісту

Сухий корм Josera (Йозера) з качкою для собак

-20%
Josera Dog SensiPlus 24/12
Josera Dog SensiPlus 24/12
58
Код товару: 05187

Сухий повнораціонний корм з качкою і рисом для дорослих собак всіх порід, схильних до алергії та харчової непереносності.

Ціна284 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки284,00
Акція-10%
Ціна255,60₴
Ціна271 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки903,00
Акція-10%
Ціна812,70₴
Ціна219 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки3 425,00
Акція-20%
Ціна2 740,00₴
-20%
Josera Mini Junior Duck & Salmon
Josera Mini Junior Duck & Salmon
20
Код товару: 09504

Повноцінний сухий корм з качкою та лососем для цуценят малих порід віком від 6 тижнів, а також для дорослих собак мініатюрних і малих порід.

Ціна320 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки320,00
Акція-10%
Ціна288,00₴
Ціна306 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 020,00
Акція-10%
Ціна918,00₴
Ціна247 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 090,00
Акція-20%
Ціна2 472,00₴
-10%
Josera JosiDog Mini 26/11
Josera JosiDog Mini 26/11
7
Код товару: 09855

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак малих порід.

Ціна261 грн/кг
900 грамів
Ціна235,00₴
Ціна226 грн/кг
2,7 кг
Ціна без знижки678,00
Акція-10%
Ціна610,20₴
Ціна189 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 100,00
Акція-10%
Ціна1 890,00₴