Сухий корм Optimeal (Оптіміл) з куркою для собак
Optimeal Dog Adult Maxi
82
Код товару: 07509
Повнораціонний сухий корм на основі м'яса курки для дорослих собак великих порід.
Ціна274 грн/кг
4 кг
Ціна1 096,80₴
Ціна183 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки3 133,90
Акція-30%
Ціна2 193,73₴
Optimeal Dog Adult Mini
16
Код товару: 16738
Повнораціонний сухий корм із лососем для дорослих собак мініатюрних порід.
Ціна367 грн/кг
700 грамів
Ціна257,00₴
Ціна365 грн/кг
1,5 кг
Ціна547,60₴
Ціна249 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 425,50
Акція-30%
Ціна997,85₴

