Перейти до основного вмісту

Сухий корм фасуванням від 14 до 17 кг для собак

-10%
Josera JosiDog Economy 22/8
Josera JosiDog Economy 22/8
158
Код товару: 05258

Повноцінний сухий корм для собак. Забезпечує організм собаки всіма необхідними поживними речовинами, вітамінами і мікроелементами.

Ціна149 грн/кг
2,7 кг
Ціна без знижки446,00
Акція-10%
Ціна401,40₴
Ціна93 грн/кг
15+3 кг
Ціна без знижки1 998,00
АкціяВигода 20%
Ціна1 665,00₴
Акція: Вигода 20%!

При купівлі паковання 15 кг сухого корму для собак Josera JosiDog Economy 22/8 - ще 3 кг такого ж корму в подарунок!

-25%
Brit Premium Adult M
Brit Premium Adult M
125
Код товару: 05317

Повнораціонний сухий корм з курячим м'ясом для дорослих собак середніх порід. Забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, а також сприяє підтримці здоров'я собак середніх порід.

Ціна278 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки309,00
Акція-10%
Ціна278,10₴
Ціна201 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки669,00
Акція-10%
Ціна602,10₴
Ціна175 грн/кг
8 кг
Ціна1 399,00₴
Ціна127 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 549,00
Акція-25%
Ціна1 911,75₴
-10%
Acana Grass-Fed Lamb 31/15
Acana Grass-Fed Lamb 31/15
159
Код товару: 08596

Повнораціонний гіпоалергенний корм на основі легкозасвоюваного м'яса ягняти з додаванням добірних овочів, фруктів, ягід і корисних трав для собак всіх порід і вікових груп.

Ціна838 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 863,30
Акція-10%
Ціна1 676,97₴
Ціна652 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки4 348,60
Акція-10%
Ціна3 913,74₴
Ціна582 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 376,40
Акція-10%
Ціна6 638,76₴
Ціна541 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки10 212,40
Акція-10%
Ціна9 191,16₴
-25%
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Digestion Lamb
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Digestion Lamb
29
Код товару: 15163

Повнораціонний сухий корм із м'ясом ягняти для дорослих собак середніх порід із чутливим травленням.

Ціна254 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 014,91
Акція-25%
Ціна761,18₴
Ціна216 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки4 040,00
Акція-25%
Ціна3 030,00₴
-30%
Dog Chow Adult Sensitive
Dog Chow Adult Sensitive
82
Код товару: 12805

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих собак з чутливим травленням.

Ціна147 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки524,80
Акція-30%
Ціна367,36₴
Ціна142 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 343,80
Акція-15%
Ціна1 992,23₴
-15%
Brit Premium Light
Brit Premium Light
80
Код товару: 06826

Повнораціонний сухий корм з м'ясом індички для дорослих собак, що ведуть малоактивний спосіб життя, і схильних до набору надмірної ваги. Збалансована формула допоможе підтримувати оптимальну вагу тіла або ж плавно привести його в норму.

Ціна198 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки699,00
Акція-15%
Ціна594,15₴
Ціна163 грн/кг
15 кг
Ціна2 449,00₴
Подарунок!
Nature's Protection Superior Care White Dog Small and Mini
Nature's Protection Superior Care White Dog Small and Mini
40
Код товару: 09738

Повнораціонний сухий корм з ягням для дорослих собак малих порід (вагою від 1 до 10 кг) з білосніжною шерстю.

Ціна723 грн/кг
1,5 кг
АкціяПодарунок!
Ціна1 085,00₴
Акція: Вологий корм у подарунок!

При купівлі паковання 1,5кг сухого корму для собак Nature's Protection Superior Care White Dog Small and Mini - 2 паучі вологого корму Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Adult with White Fish and Krill в подарунок!

Ціна686 грн/кг
4 кг
Ціна2 744,00₴
Ціна644 грн/кг
10 кг
Ціна6 440,00₴
Ціна531 грн/кг
17 кг
Ціна9 029,00₴
-25%
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Everyday Nutrition
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Everyday Nutrition
23
Код товару: 06883

Повнораціонний сухий корм з куркою для дорослих собак середніх порід (вагою від 10 до 25 кг),

Ціна229 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки916,11
Акція-25%
Ціна687,08₴
Ціна219 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки3 602,31
Акція-15%
Ціна3 061,96₴
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Junior Small and Mini Breeds
Nature's Protection Superior Care White Dog Grain Free Junior Small and Mini Breeds
117
Код товару: 11455

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою та крилем для цуценят і юніорів малих і мініатюрних порід (вагою від 1 до 10 кг) з білосніжною шерстю.

Ціна681 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 021,00₴
Ціна567 грн/кг
10 кг
Ціна5 665,00₴
Ціна509 грн/кг
17 кг
Ціна8 648,00₴
-15%
Dog Chow Adult Large Breed Turkey
Dog Chow Adult Large Breed Turkey
45
Код товару: 00119

Корм для дорослих собак великих порід на основі м'яса індички

Ціна120 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки1 975,20
Акція-15%
Ціна1 678,92₴
Brit Premium Adult L
Brit Premium Adult L
83
Код товару: 05316

Повнораціонний сухий корм з курячим м'ясом для дорослих собак великих порід. Забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, а також сприяє підтримці здоров'я собак великих порід.

Ціна233 грн/кг
3 кг
Ціна699,00₴
Ціна184 грн/кг
8 кг
Ціна1 469,00₴
Ціна187 грн/кг
15 кг
Ціна2 799,00₴
-20%
Josera JosiDog Regular 25/15
Josera JosiDog Regular 25/15
83
Код товару: 05188

Сухий корм преміум класу для дорослих собак всіх порід з середньою фізичною активністю. Універсальний легкозасвоюваний корм, що забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах дорослих собак, незалежно від породи.

Ціна192 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки192,00
Акція-10%
Ціна172,80₴
Ціна185 грн/кг
2,7 кг
Ціна без знижки554,00
Акція-10%
Ціна498,60₴
Ціна127 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки2 385,00
Акція-20%
Ціна1 908,00₴
-30%
Dog Chow Adult Lamb
Dog Chow Adult Lamb
45
Код товару: 05908

Повнораціонний сухий корм з ягням для дорослих собак.

Ціна147 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки524,80
Акція-30%
Ціна367,36₴
Ціна142 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 343,80
Акція-15%
Ціна1 992,23₴
-15%
Royal Canin Maxi Puppy
Royal Canin Maxi Puppy
51
Код товару: 00299

Повнораціонний сухий корм для цуценят великих порід віком від 2 до 15 місяців.

Ціна344 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки405,00
Акція-15%
Ціна344,25₴
Ціна289 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 360,00
Акція-15%
Ціна1 156,00₴
Ціна238 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 200,00
Акція-15%
Ціна3 570,00₴
-10%
Acana Classics Red Meat 27/16
Acana Classics Red Meat 27/16
47
Код товару: 10788

Повнораціонний високопротеїновий сухий корм на основі червоного м’яса та вівса з додаванням добірних овочів, фруктів і корисних трав для собак усіх порід і вікових груп.

Ціна659 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 463,50
Акція-10%
Ціна1 317,15₴
Ціна444 грн/кг
9,7 кг
Ціна без знижки4 786,30
Акція-10%
Ціна4 307,67₴
Ціна397 грн/кг
14,5 кг
Ціна без знижки6 397,10
Акція-10%
Ціна5 757,39₴
-15%
Dog Chow Active Chicken
Dog Chow Active Chicken
51
Код товару: 00117

Корм для дорослих активних собак на основі м'яса курки.

Ціна199 грн/кг
2,5 кг
Ціна498,60₴
Ціна120 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки1 974,20
Акція-15%
Ціна1 678,07₴
-15%
Purina Pro Plan Dog Adult Large Robust Everyday Nutrition
Purina Pro Plan Dog Adult Large Robust Everyday Nutrition
17
Код товару: 06885

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак великих і гігантських порід (вагою понад 25 кг).

Ціна219 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки3 601,80
Акція-15%
Ціна3 061,53₴
-15%
Brit Premium Sensitive Lamb
Brit Premium Sensitive Lamb
62
Код товару: 09771

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти для дорослих собак з чутливим травленням.

Ціна287 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна311 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 099,00
Акція-15%
Ціна934,15₴
Ціна287 грн/кг
15 кг
Ціна4 299,00₴
-30%
Dog Chow Puppy Lamb
Dog Chow Puppy Lamb
56
Код товару: 05909

Повнораціонний сухий корм з ягням для цуценят середніх і великих порід до 12 місяців, дорослих собак малих порід, а також для вагітних і годуючих самок.

Ціна147 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки524,40
Акція-30%
Ціна367,08₴
Ціна111 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 214,70
Акція-30%
Ціна1 550,29₴
-15%
Royal Canin Medium Puppy
Royal Canin Medium Puppy
44
Код товару: 00304

Повнораціонний сухий корм для цуценят середніх порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна340 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки400,00
Акція-15%
Ціна340,00₴
Ціна289 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки1 360,00
Акція-15%
Ціна1 156,00₴
Ціна238 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки4 200,00
Акція-15%
Ціна3 570,00₴
-25%
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Skin
Purina Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Skin
23
Код товару: 06886

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак середніх порід (вагою від 10 до 25 кг) з чутливою шкірою.

Ціна216 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки4 040,00
Акція-25%
Ціна3 030,00₴
-10%
Josera Dog Optiness 22/12
Josera Dog Optiness 22/12
21
Код товару: 05286

Сухий корм супер-преміум класу для дорослих собак великих порід. Спеціально розроблена формула з крокетами великого розміру для собак великих порід, не містить кукурудзи, пшениці та сої, повністю забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мікроелементами.

Ціна276 грн/кг
900 грамів
Ціна248,00₴
Ціна259 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки864,00
Акція-10%
Ціна777,60₴
Ціна235 грн/кг
12,5 кг
Ціна без знижки3 263,00
Акція-10%
Ціна2 936,70₴
-10%
Orijen Original Dog 38/18
Orijen Original Dog 38/18
36
Код товару: 08628

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індичкою, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для собак всіх порід і вікових груп. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1215 грн/кг
340 грамів
Ціна413,00₴
Ціна887 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 972,20
Акція-10%
Ціна1 774,98₴
Ціна661 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки4 406,70
Акція-10%
Ціна3 966,03₴
Ціна565 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 153,10
Акція-10%
Ціна6 437,79₴
Ціна532 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки10 040,10
Акція-10%
Ціна9 036,09₴
-25%
Purina Pro Plan Dog Adult All Size Light/Sterilised White Fish
Purina Pro Plan Dog Adult All Size Light/Sterilised White Fish
4
Код товару: 19833

Повнораціонний сухий корм з білою рибою для кастрованих/стерилізованих дорослих собак всіх порід, а також для улюбленців зі схильністю до набору надмірної ваги.

Ціна210 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки3 924,91
Акція-25%
Ціна2 943,68₴